Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Edge Wrestlemania Hakkında konuşuyor

YazarMesaj
Capire
Admin
Admin
Capire

Edge Wrestlemania Hakkında konuşuyor Empty
MesajKonu: Edge Wrestlemania Hakkında konuşuyor   Edge Wrestlemania Hakkında konuşuyor EmptyC.tesi Haz. 30, 2012 3:42 pm

Duyuluyor salonda büyük bir boolama var ve Edge rampada görünüyor
Edge Wrestlemania Hakkında konuşuyor Edge-entrance-o
Klasik tauntunun ardında ringe giriyor ve bir mikrofon alıyor
Edge Wrestlemania Hakkında konuşuyor 14348406
World Heavyweight Championship evet o bebek hak ettiği kişinin ellerinde değil o kemeri Elemination Chamber'da o kemeri kaybetmedim kemer sadece gerçek sahibinden birkaç aylığına uzaklaştı o kemer bende olmalıydı fakat kimde The Miz'de o Worl Heavyweight Championshipi hak etmiyor o sadece o kemeri şans eseri aldı ayrıca Cm Punk ondan nefret ediyorum işime engel oldu Wrestlemania'da o kemer şansını ben bulmalıydım fakat Cm Punk son anda karar değiştirmiş aman ne güzel Wrestlemania'da umarım kazanır çünkü onunla karşılaşmayı istiyorum OMG unutmuşum böyle bir durumda Miz'in rövanş hakkı oluyordu değilmi hadii ama kimse neden bana bir rövanş hakkı vermiyorki illa bunu zorlamı almalıyım peki Teddy Long bunu sen istedin umarım Wrestlemania'da John Laurunaits'in takımı senin takımının kıçını tekmeler bende bu sayede senden kurtulur ve eşit bir GM ile yoluma devam ederim ha birde Randy Orton var onu daha önce yenmeme rağmen bana bulaşıp duruyor onu tekrar tekrar yenmekten sıkıldım fakat Wrestlemania'da halen bir maçım yok kim bilebilirki belki bu haftaki Smackdown şovundan sonra Orton rakibim olur ve onu Wrestlemania'da bir kez daha yenerek bu saçmalıga bir son veririm önümde devam etmem gereken uzun yollar varken Orton gibi biriyle uğraşmayı hiç istemiyorum onunla uğraşıp durmayı kim isterki?Bu oyundan sıkılmayada başladım zaten bu yüzden Ortonu en kısa zamanda tekrar yenip çenesini kapatmalı ve Mizle olan yoluma devam etmeliyim.Teşşekürler WWE Teşşekürler John Laurunaits Teşşekürler Wrestlemania hepinize iyi tatiller beni izlemeye devam edin.Wrestlemania'da olamıycagım için o kadar üzgünümkü karşıma kimsenin çıkmasını tavsiye etmem işte o zaman Edge'nin sinirli yüzü ortaya çıkar ve saldırganlaşabilirim işte bu yapıcagım en son şey fakat siz beni buna zorluyor gibisiniz beni buna zorladığınızda pişman olan taraf siz olursunuz tekrar iyi tatiller.

Edge bunları söyledikten sonra mikrofonu bırakıyor ve ringi terk ediyor

Edge Wrestlemania Hakkında konuşuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor
» Christian WM hakkında konuşuyor
» Edge Ringde
» The Cutting Edge
» Jeff Hardy konuşuyor...