Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor

4 posters
YazarMesaj
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor Empty
MesajKonu: Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor   Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor EmptyPerş. Haz. 14, 2012 7:54 pm

Break The Walls Down duyulur ve Chris Jericho ringe doğru gelir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Chris Jericho mikrofon alıp konuşmasına başlar.

Chris Jericho: Burada gelecekte neler yapacağım ile ilgili konuşmadan önce siz fanlarımdan özür dilemek istiyorum.Özür diliyorum çünkü kariyerimde çok büyük hatalar yaptım ve bu hatalar beni her zaman gerçekten kendimi göstererek dünyanın en iyisi olmaktan uzaklaştırdı.Daha önceden bildiğiniz gibi tüm konuşmalarım yanlış çıktı ve WWE şampiyonluğundan çok uzaklaştım.Şimdi de Triple H ve Stone Cold güreş dünyasında ki büyük isimlerle uğraşmanın doğru olduğunu düşünmüyorum ama ortağım Christian ve ben şampiyonluk için herşeyimizi ortaya koyacağız.Hepinizden sizle dalga geçtiğim için özür dilerim,bu kadar yenilgi almamın sebebinin siz fanlarımdan uzaklaşmam olduğunu düşünüyorum.Teddy Long ve John Laurinaitis arasındaki meseleye de karışmamam gerektiğini düşünüyorum o yüzden,üzgünüm John Laurinaitis ama takımındaki kaptanlığını bırakıyorum.Yaptığım hataları telafi edeceğim.

Chris Jericho konuşmasını bitirdikten sonra ringi terk eder.

Ancak Chris Jericho arenadaki herkesle dalga geçen bir gülümsemeyle geri döner.Ringe doğru yürürken tekrar konuşmaya başlar.

Chris Jericho: Bunu gerçekten yediniz değil mi parazitler?Benim bu saçmalıkları gerçekten söylememi istemiştiniz değil mi?

Chris Jericho bu sırada ringe girer.

Chris Jericho: Anlasanıza parazitler ben kariyerimde hiçbirzaman hata yapmadım ve yapmayacağımda az önce söylediklerim sizi eğlendirmek için yalan söyleyen,saçmalayan Chris Jerichoydu o yüzden umarım sevmişsinizdir çünkü böyle bir saçmalığı bir daha yapmayacağım.Ben dünyanın en iyisiyim ve er yada geç tekrardan WWE şampiyonluğunu kazanacağım.Aslında en iyi olduğumu göstermek için WWE şampiyonluğuna ihtiyacım yok gene de k*ç öpücü Cena ve CM Drunk ın yalanlarını birbir ortaya çıkaracağım.Hepinizde dünyanın en iyisi olduğumu kabul edip bana hak ettiğim saygıyı göstereceksiniz.Ama şuan buraya gelmemin sebebi bunları konuşmak değil.Buraya yeni rakiplerim Stone Cold ve Triple H hakkında konuşmaya geldim.Onlar gibi zavallı bir takımın dünyanın en iyi takımı Chris Jericho ve Christian a karşı bir şansı yok.Takım kemerleri olması gerektiği gibi dünyanın en iyilerinin olacak.Ayrıca Johnny endişelenme dostum senin takımının kaptanlığını yapıp Teddy i beraber mahvedeceğiz.Teddy Long un zayıf takımının elamanlarını teker teker eleyeceğiz ve sen John Laurinaitis hak ettiğin gibi iki şovuda yöneteceksin.Siz parazitler ise Chris Jericho nun nasıl yükseldiğini görerek benim neden dünyanın en iyisi olduğumu tekrardan anlayacaksınız.
RıseAboveHate
CO Adminler
CO Adminler
RıseAboveHate

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor   Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor EmptyPerş. Haz. 14, 2012 11:30 pm

My Time İs Now duyulur.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

John Cena tauntunu yaparak ringe ilerliyor.Seyircileri coşturuyor.Ringe giriyor ve şapkasını fırlatıyor.

Tam konuşmasına başlıcakken salondan büyük bir cheer duyulur.Ardından hayranının açtığı pankartan dolayı mutlu olur.

Ve konuşmasına başlar.

Merhaba Raw.Merhaba hayranlarım.Biliyorsunuz ki ard arda kazandığım zaferler beni epey mutlu etti.Royal Rumble'da ve Ec'da kemerimi korumayı başarıp alnımın akıyla galip çıktım.Ben güreş dünyasının en iyisiyim.Bunu herkez öğrenmeli artık.Sizlerinde desteği sayesinde kariyerimin ulaşacağı son noktaya kadar zafer kazanacağım.Benden desteklerinizi esirgemeyiniz.Çünkü bazıları sizi kışkırtabilir.Onları sakın kaale almayın.Ben bu zamana kadar kemeri korumayı başardıysam bu beni daima güçlü kılar.Herkes WWE kemerini almak ister ama bir kişi alır.O kişi güçlü ve bu işi en iyi şekilde yapan kişidir.Bu da demek oluyor ki o kişi benim yani JOHN CENA.(Cheer)Bu zaferlerden sonra bir çok olumlu tepki aldım.Herkes benim gücümü anlamış.Artık bundan eminim kimse beni yenemeyecek.Bu kemere elini uzatanın gidişatı onun için kötü olur.Bunların örnekleri de var.Onları nasıl ezdiğimi hepiniz biliyorsunuz.Her zaman söylediğim gibi herkes hakettiğini bulur.Sonuçta ben WWE şampiyonu onlar Eziklerin şampiyonu oldular(Cheer).Bence şimdi adalet yerini buldu.Öyle değilmi?Büyük bir cheer yükselir.Jericho ya bakarak aşağılayıcı bir tavır sergiler.

Chris Jericho sana gelince de gerçekten sana acıyorum.Öyle böyle değil içim acıyor sana.Sen hala yenilmekten ezilmekten bıkmadınmı.Sen anca kendini kandırıp durusun ben dünyanın en iyisiyim diye.İstersen burdaki kişilere soralım ne dersin Jericho.Evet şu anda hayranalrım size soruyorum Jericho dünyanın en iyisimi değilmi?Salondan büyük bir boolama gelir.Gördünmü Jericho sen dünyanın en iyisi filan değilsin hala burada nasıl konuşuyorsun sen.Ben Royal rumble ve Ec'de Punk ile ikinizi ezip geçtim.Bu kemeri görüyormusun bu kemeri.Elini bile süremeyeceksin sen.Bu kemer bende olduğu sürece sen sadece bakıp iç çekeceksin.Senin WWE championluğunu kazanmam için daha çok zamana ihtiyacın var.Ben asla yalan söylemem beni kendinle karıştımaktan vazgeç eziklerin şampiyonu(Cheer).Sen ilk önce buradakilere saygı göster ondan sonra başkalarından saygı bekle.Sana son bir şey daha söylemek istiyorum.Sen bence kendine fazla güvenme bu kemeri alamayacaksın.Ve o takım maçında da kendine fazla güvenme çünkü Triple ve Stone senden daha kaliteli der ve mikrofonu fırlatıp ringi terk eder.
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor   Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor EmptyCuma Haz. 15, 2012 5:46 am

Chris Jericho: Cena Cena Cena asla anlayamayacaksın değil mi?Ben hiçbirzaman ezilmedim ben kendi yeteneğim ile dünyanın en iyisi olmaya hak kazandım ve bunu kanıtlamak için senin yaptığın gibi başkasının hak ettiği bir kemere sahip olmaya ihtiyacım yok.Benim zaten WWE kemerine ihtiyacım yok.Ancak dünyanın en iyisi olduğumu size tekrar tekrar gösterip yalanlarınızı birbir ortaya çıkarmak istiyorum.Asıl sana acıyan benim Cena.İnsanlar artık seni sıkıcı buluyor çünkü sen her seferinde buraya gelip küçük çocuklara yönelik saçma bir şov yapıyorsun.Bende yakında WWE kemerini alarak herkesi senden kurtaracağım.Tag Team kemerlerine gelince Stone Cold ve Triple H denen 2 zavallı bizim karşımıza çıktıkları için öyle bir dayak yiyecekler ki bunu hayatları boyunca unutamayacaklar.Şimdi ringi bir korkak gibi terk etmiş olabilirsin ama yakında WWE kemeri için benle karşılaştığında kaçmak gibi bir şansın olmayacak ve en sonunda kemeri gerçekten hak eden ben alacağım.

En son GS Forever tarafından Cuma Haz. 15, 2012 9:46 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor   Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor EmptyCuma Haz. 15, 2012 9:15 am

Duyuluyor ve Christian ringe geliyor...

Konuşmasına başlar.

Hey Cena! Sen tam bir aşağılıksın.O kemerle daha iyi olduğunu mu sanıyorsun bizden ? Burada gördüğün kişi Best Tag Tag Team In The World ! Ve Geleceğin 2 Maint Title şampiyonu.Team Johnny'de Triple H,Mysterio ve Khali'yi yendikten sonra bil ki Main Title hakkım olacak.Ve bu hakkımı sana karşı kullanacağım,pislik herif.Ben senin gibi bir taraftar bebesi değilim,ben ve Jericho hep dünyanın en iyisi olduk ve öyle olmayada devam ediyoruz.Kimse bizi geçemez,siz tam eziksiniz.Wrestlemania'da Team JL'de kazanıp,bir de yeni TT şampiyonu olacağız.Ve birde bunun üzerine WWEC hakkı alacağım.Ve işte o zaman Dünyanın en iyisi olduğumu anlayacaksın Cena.İsmini bile söylemek istemiyorum,defalarca dediğim gibi sen tam bir aşağılıksın.(Boo!)

Out : Devam edebilirsiniz...
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor   Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor EmptyCuma Haz. 15, 2012 9:31 am

Chris Jericho: Evet Cena takım arkadaşım Christian ın söylediği gibi biz dünyanın en iyi takımıyız ve yakında hak ettiğimiz gibi takımlar şampiyonu olacağız.Teddy Long un zayıf grubunun işini bitirdikten sonra benim olması gereken WWE kemerini senden alacağım.Açıkçası kemer sende olmadığı sürece kemerin ben yada Christian da olması önemli değil çünkü biz senin gibi taraftar bebesi değil dürüst ve yetenekli adamlarız ve bizim dünyanın en iyi takımı olduğumuzu herkes biliyor.Şu ana kadar güreş dünyasının başına gelmiş en iyi şeyleriz.Sen ise sadece bir palyaçosun Cena.Sen,Stone Cold,Triple H, Teddy Long ve bu arenada ki tüm parazitler bizim neden dünyanın en iyisi olduğumuzu anlayacaksınız, bizim karşımızda hiç kimsenin duramayacağını göreceksiniz ve sonunda bize saygı göstermeyi öğreneceksiniz.
Stone Cold
Moderatör
Moderatör
Stone Cold

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor   Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor EmptyCuma Haz. 15, 2012 8:04 pm

Duyuluyor(Biggest Cheer)

Scsa ringe doğru yürüyor.Ringde tauntlarını yaptıktan sonra eline mici alıyor.

Jericho...Jericho....Jericho Wrestlemania'da two trip power man'in gücünü göreceksiniz biz bu takım şampiyonluğunu alıp burada en iyi takımı olacağız.Jericho ve Christian sizler cena'nın bir tırnağı olmazsınız tırnak mı? siz cena'nın hiçbir şeyi olamazsınız ve jericho,wrestlemania da benim stunnerımı yedikten sonra burası inleyecek siz o maçtan sonra hiç kimsenin yüzüne bakamaz duruma düşeceksiniz.Wrestlemania da jeffden intercontinental kemeri alıp Undisputed Duo şampiyonu olacağım ve burada bir ilki yaşatacağım ve takım maçında da öyle olacak.Jericho ve christian sizler zavallı bir eziksiniz ne zaman bizimle alay etseniz rezil rüsva oluyorsunuz geçen Rawda rock sizlere nasıl yapmıştı ha? wrestlemania da o kemerler bizim.Şampiyonluk geldiği zaman sizler burada ağlayacaksınız ve kendi kendinize vuracaksınız.
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor   Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor EmptyCuma Haz. 15, 2012 8:51 pm

Chris Jericho: Saçmalamayı kes Stone Cold benim umrumda olan kemer değil.Benim umrumda olan siz eziklere neden en iyi olduğumu göstermektir.Benim Rock yada başka birinden de korkum yok bu hafta Smackdown da bildiğiniz gibi kimseden korkmadığımı Khali gibi bir devi pes ettirerek gösterdim.Gerçekten ben ve Christian karşısında şansınız olduğunuzu mu düşünüyorsunuz.Sen sadece gelecekte neler olacağı hakkında atıp tutuyorsun ben ise gelecekte geçmişte de kemerler kazanacağımı çoktan biliyorum çünkü ben dünyanın en iyisiyim.Size tavsiyem yolumuzdan kendi isteğinizle çekilmenizdir,böylece kendinizi acı ve utançtan koruyabilirsiniz,aksi takdirde sizi ezip geçeceğiz.
Stone Cold
Moderatör
Moderatör
Stone Cold

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor   Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 3:44 am

Stone Cold; Jericho hep öyle diyorsun ama hiç seni kemerlerde göremedik yani şampiyonluğunu göremedik ve saçmalamıyorum gerçekleri söylüyorum.Khali gibi bir dev öyle mi khali zaten yok hayallere dalma jericho takım arkadaşın christian ve sen bu takım şampiyonluk maçından çekil ve ezik duruma düşeceksiniz.Geçmişte neysin jericho ? dünyanın en iyisiymişsin (güler) jericho ben dünyanın en iyisi olamayabilirim ama dünyanın en iyisi Cena ve zaten de öyle bütün şampiyonlukları kazanabilecek durumda ve sen ise bu şirkette bir oyuncaksın jericho herkes seni oyuncak gibi kullanıyor jericho
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor   Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 6:03 am

Stone Cold gerçekten gülüyorum.Neden mi ? Çünkü senin bu sıfatına hayranım dostum.Bu ezik,aşağılık,lanet olası pislik sıfatına hayranım.Sen anca biralarla kendini kandır.Ve emin ol ki ben ve Jericho Main Title'a oynayıp ayrıyetten TTC kemerini kazanacağız ve işte o zaman senin o ezik yüzün dahada belirgin olacak pislik herif! Cena,anca bebeleri düşünüyor sen biraları.Siz bu kafayla hiçbirşey olamazsınız.Hadi Jericho biz bu ezikler ile uğraşmayalım.

Der ve hem Jericho hem Christian mikrofonu atar...
Stone Cold
Moderatör
Moderatör
Stone Cold

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor   Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 6:41 am

Christian ve Jericho bana bakın sizi budalalar o maçta yani Team Teddy Vs Team Laurunatinis maçında size bir haber vereyim o maçta özel hakemim bunu bilin(Cheer).Der ve Glass Shatters duyuluyor stone cold seyircilerin arasından gidiyor
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor   Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 7:07 am

Chris Jericho yerden mikrofonu alır ve konuşmaya devam eder.

Chris Jericho: Eğer sana böyle bir yetki verildiyse maçın sonucu zaten belli böyle bir yetkiyi sana kimse veremez.Hadi Christian arka alana gidip Johnny e soralım da bunun yalan söylediği ortaya çıksın.Saçmalıyor işte sarhoş Stone Cold.

Chris Jericho mikrofonu tekrar bırakıp Christian ile ringi terk eder.
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor   Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 7:08 am

Kilit.

Chris Jericho Wrestlemania ve Takımlar Şampiyonluğu Hakkında Konuşuyor
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Edge Wrestlemania Hakkında konuşuyor
» Chris Jericho Ringde
» John Cena RR hakkında konuşuyor.
» John Cena EC Hakkında Konuşuyor.
» @Chris Jericho