Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Chris Jericho Ringde

2 posters
YazarMesaj
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

Chris Jericho Ringde Empty
MesajKonu: Chris Jericho Ringde   Chris Jericho Ringde EmptyÇarş. Mayıs 23, 2012 2:05 pm

Break The Walls Down duyulur ve Chris Jericho ringe doğru gelir.

Chris Jericho mikrofon alıp konuşmasına başlar.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Chris Jericho: Geçen Pazar Royal Rumble da hepiniz ne olduğunu biliyorsunuz zaten.O yüzden Cena nın geçen Royal Rumble da kazandığı şans eseri galibiyetten bahsetmek yerine bu hafta Raw da benim yeteneğimi kullanarak Eliminaiton Chamber da karşıma çıkacak tüm rakipleri 6 kişilik maçta nasıl yendiğimden bahsedeceğim.Bu hafta Raw da olanların Elimination Chamber da olacaklardan sadece 2 farkı vardı.Birincisi Elimination Chamber da rakiplerime çok daha fazla acı çektirip onları teker teker eleyeceğim,ikincisi ise Elimination Chamber dan çıktığımda John Cena nın hak etmediği şans eseri kazandığı kemer benim belimde olacak.Sonunda kemer hak eden kişide olması gerektiği yerde yani benim belimde olacak.John Cena nın geçen Rumble da kazanması hiçbirşey değiştirmedi çünkü önemli olan Wrestlemania ya o kemerle gitmek ve sizi temin ederim ki ne kadar istemesenizde maçı bitiren zil çaldığında kemeri havaya kaldıran kişi Chris Jericho olacaktır.John Cena nın benim olması gereken kemeri beline taktığı ve kendini WWE Champion olarak tanıttığı günler sona erecek.John Cena şuan da WWE şampiyonu olmanın tadını çıkar çünkü Elimination Chamber da sana öyle bir acı çektireceğim ki bir daha asla şampiyon olamayacaksın.Bu Raw da neler yapabildiğime tüm rakiplerimi nasıl yendiğime birkez daha tanık oldun Cena ve senin bu maçta olmana rağmen ne kadar ihtiyacım olmasa da Elimination Chamber için kendime büyük bir avantaj sağladım.John Cena nın işini bu Elimination Chamber da bitireceğim bir gerçek ama ben bundan sonra neler olacağından da bahsedeyim.Royal Rumble da CM Drunk beni şans eseri eledi ve Wrestlemania da hangi kemer için maç yapacağını belirleme hakkını kazandı.CM Drunk sana bir tavsiye WWE şampiyonluğunu seçme çünkü eğer WWE şampiyonluğunu seçersen Wrestlemania da benle karşılaşırsın ve senin kariyerinin yükselmesi gereken o akşam,kariyerin biter.Eğer Wrestlemania da benimle karşılaşmayı seçersen CM Drunk hayatının en büyük hatasını yapıp kariyerine kendi ellerinle son verirsin.CM Drunk ve John Cena nın sonu belli olduğuna göre siz parazitlere gelelim.Siz diyorsunuz ki Royal Rumble daki yenilgisine rağmen bu işe yaramaz hangi yüzle buraya gelip WWE şampiyonu olacağından bahsebiliyor.Bunun cevabı basit ben CM Drunk,John Cena ve siz parazitlerin aksine düşündüğüm,inandığım şeyleri söyler onları savunurum.Ben bu noktaya yeteneğimle ve hiçbir zaman düşündüklerimi söylemekten korkmayarak geldim.Bu beni hepinizin aksine dürüst bir adam yapar.Ben Dünyanın en iyisiyim ve kim ne derse desin bu hep böyle kalacak.
RıseAboveHate
CO Adminler
CO Adminler
RıseAboveHate

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringde   Chris Jericho Ringde EmptyÇarş. Mayıs 23, 2012 5:32 pm

My Time İs Now duyulur.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

John Cena tauntunu yaparak ringe ilerliyor.Seyircileri coşturuyor.Ringe giriyor ve şapkasını fırlatıyor.

Tam konuşmasına başlıcakken salondan büyük bir cheer duyulur.Ardından hayranının açtığı pankartan dolayı mutlu olur.

Ve konuşmasına başlar.

Merhaba Raw.Merhaba hayranlarım.Vay Vay Vay Jericho seni burda görmek ne güzel.Cesaret edipte geldiğin için şaşırmış durumdayım.Çünkü senin cesaretsiz korkak ve yalancı biri olduğunu bütün herkes bilir(Cheer).Çıkmış burada benim hakkımda atıp tutuyorsun ama sen kendi haline hiç bakmıyorsun.Dur bi sana açıklayayım.İki hafta öncede gelip ringe atıp tutmuştun öyle değilmi Jericho.Sonra olanları biliyorsundur herhalde.WWE Elimination maçında Seni elediğim zamanki mutluluk ve sevinç aklımdan hiç çıkmıyor.Sen de ise hale o günkü gibi bir yüzsüzlük görüyorum.Senin o maçtan sonraki biçimsiz yüz ifadesini görmek mutluluk vericiydi.Sonra o Cm Drunk ile sona kaldığımız zaman tamam ben bu maçı kazanırım dedim.Cm Drunk senin kadar kolay lokma sayılabilecek birisiymiş demekki.Onu da yenip WWE Championu ben oldum.İkinizi de bir böcek gibi o maçta ezip WWE şampiyonluğunu almaya hak kazandım ben.Siz de kimin güçlü,WWE kemerini almaya istekli olduğunu gördünüz.Kimin WWE'nin yüzü olduğunu gördünüz.Sizi ise bir top gibi ordan oraya attım.Bana karşı hiçbir şey yapamadınız.Çünkü siz ancak konuşmayı bilirsiniz iş icraata geldimi korkudan olduğunuz yerde dona kalırsınız(Cheer).Geçen haftada 6'lı Elimination maçını şans eseri kazandığıını sakın unutma tamammı.Beni 6'lı Elimination maçında yenmiş olabilirsin ama şu belimde gördüğün kemeri varya sen asla bu kemere elini bile süremeyeceksin.Senin gibi bir asalağa bu kemeri verecek kadar aptal deiğilim ben.O pis ellerini kemere sürdürtmem.Benim Royal Rumble'da kazanmam çok şeyi değiştirdi Jericho.Bir hatırla istersen olanları.Seni ve CM Drunk'u o maçta nasıl yenip WWE kemerini almaya hak kazandığımı bir hatırla istersen.İşte yine boş boş konuşuyorsun.Elimination Chamberda sen bana değil ben sana acı çektireceğim bu da öncekilerden daha şiddetli olacak.Sen yine ezileceksin ben de bunun keyfini çıkaracağım.
Hala bu maçta nasıl kazandığından bahsediyorsun sana acıyorum Jericho.Sen sadece bu maçta şansın yaver gittiği için kazandın.Ben seni daima ezdim sen ise sadece bu 6lı maçta kazandın.Ondan önceki maçlarda hep ezilen taraf sen oldun.Çünkü sen ezik olmaya layıksın.Wrestlemania'ya gelince eğer Cm Drunk WWE kemerini seçerse işte o zaman dediğin gibi hayatının en byük hatasını yapar.Ona ve sana artık hiç bir merhamet beslemeyeceğim.Sizin ne mal olduğunuzu iki hafta önce anladım.Jericho seninde kariyerini bitirmek benim için bir zevk olacak.Bunu da aklının bir köşesine kazı istersen.Sen anca burada boş boş konuş.Gün geldimi ben sizi nasıl ezeceğimi gayet iyi biliyorum.Ben WWE şampiyonu polarak sizden daima üstünüm ve üstün kalacağım.Çünkü ben bu işi layık'ı ile yerine getiren ender kişilerden biriyim.Ve bu işte sizin gibi paçavraları ordan oraya savurmak adeta bir onuurdur.Der ve salondan büyük bir cheer duyulur.
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringde   Chris Jericho Ringde EmptyÇarş. Mayıs 23, 2012 7:29 pm

Chris Jericho: Cena Cena Cena senin WWE şampiyonu olman seni hiçbir zaman benden üstün yapmadı.Çünkü ben kariyerimin her noktasında kemerleri hak ettiğim için kazandım.Senin gibi Vince Mcmahon ın k*çını öpmedim.Geçen 6'lık bir maçta kazandım ve kabul etmek istmesende bu maçı hepinizden daha üstün ve yetenekli olduğum için kazandım Cena.Geçen haftadan sonra hangi yüzle burada olduğumuda söylerken galiba anlayış kıtlığı çektin Cena.Dediğim gibi ben düşündüğüm şeyleri savunan bir adamım,senin aksine ben kendi düşündüğümü söylerim bu insanların duymak istediğini değil.Kabul et Cena güreşmeyi ne kadar sevsende bazı insanların bazı konularda yetenekleri yoktur,sende bunlardan birisin.Buraya kadar gelmenin tek sebebi,WWE Champion olmanın tek sebebi Vince Mcmahon a yalakalık yapmak ve kendi düşündüğünü söylemeye bile korkan,adeta bir palyaço,bir soytarı gibi bu insanların duymak istediğini söyleyerek buraya geldin Cena.Sen yalancı,yalaka bir adamsın Cena.Hiçbir zaman benden daha yetenekli olamadın ve olamayacaksın.Elimination Chamber da da kimseyi savuramayacaksın çünkü her an arkana bakacaksın,her an korkacaksın,her an düşüneceksin ki Chris Jericho ne zaman işimi bitecek ve ben yaptığın en küçük yanlışta seni tuş etmek için orada bulanacağım Cena.Şuan anladım ki bu iş benim için WWE şampiyonluğundan daha önemli,Elimination Chamber da benim için önemli olan sana acı çektirmek ve herkesi senin gibi parazitlerin saçmalıklarından sonsuza kadar kurtarmaktır.Beni iyi dinle Cena çünkü bu Elimination Chamber senin son maçın olacak ve bir daha şampiyonluk alamayacaksın o yüzden şimdiden seni hırpalamayacağım.Elimination Chamber a kadar şampiyonluğunun tadını çıkar çünkü bir daha olamayacaksın ve eğer istiyorsan şimdiden bu parazitlere veda konuşmanı yap.

Chris Jericho konuşmasını bitirdikten sonra mikrofonu yere atar ve ringi terk eder.
RıseAboveHate
CO Adminler
CO Adminler
RıseAboveHate

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringde   Chris Jericho Ringde EmptyPerş. Mayıs 24, 2012 1:29 am

Sen anca böyle kaçarsın zaten.Sen bu kemeri rüyanda bile alamazsın.Kimin güçlü olduğunu Royal Rumble'da gördük.Seni bir böcek gibi ezdim.Hala akıllanmamışsın bu belli oluyor.Sen anca kaçmayı öğrenmişsin zaten.Ben hiçbir zaman kimsenin yalakası olmadım.Bana yalaka diyeceğine sen McMahonun yanından ayrılmıyorsun.Ben bu kemeri kazanarak aldım başkaları almadı ben kendi alın terimle aldım.Benim kemerime gölge düşürmeye çalışıyorsun ama bunu başaramayacaksın.Beni bilen bilir sen ilk önce kendine bak.Burada ki insanlara parazit diyorsun ama sen parazitlerin başısın(Cheer).Sen yüzsüz yalancısın.O yüzden seni burada ki insanlar bile sevmiyor.Çünkü sen bir ezkisin.Her zamanda ezilmeye mahkumsun.Elimination Chamberda da kemeri sana kolay kolay vermeyeceğimi de düşünsen iyi olur.Ben WWE şampiyonuyum bu her zaman böyle kalacak.Sen ister kabul et yada etme sonuç değişmez.Seni bir kere ezdim bir daha ezeceğim.Elimination Chamber'da sana hiissettiklerimi orda göstereceğim.Senden korkan senin gibi olsun,der ve salondan büyük bir cheer duyulur.(Cheer )Ardınan mikrofonu bırakıp ringi terk eder.
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringde   Chris Jericho Ringde EmptyPerş. Mayıs 24, 2012 4:12 pm

Kilit.

Chris Jericho Ringde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chris Jericho Ringde
» Chris Jericho Ringde
» @Chris Jericho
» The Miz Next Chris Jericho
» Chris Jericho WWE Magazine Röportajı