Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

John Cena RR hakkında konuşuyor.

YazarMesaj
RıseAboveHate
CO Adminler
CO Adminler
RıseAboveHate

John Cena RR hakkında konuşuyor. Empty
MesajKonu: John Cena RR hakkında konuşuyor.   John Cena RR hakkında konuşuyor. EmptyPtsi Mayıs 14, 2012 4:17 am

My Time İs Now duyulur.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

John Cena tauntunu yaparak ringe ilerliyor.Seyircileri coşturuyor.Ringe giriyor ve şapkasını fırlatıyor.

Tam konuşmasına başlıcakken salondan büyük bir cheer duyulur.Ardından hayranının açtığı pankartan dolayı mutlu olur.

Ve konuşmasına başlar.

Merhaba Raw.Merhaba hayranlarım.Bu hafta o kadar mutluyum ki anlatamam.Çünkü yeni WWE championluğu kemerini kazandım.(Cheer).Ben size demiştim ama bu maçta elimden geldiği kadar değil fazlasını ortaya koyarak maçı almakiçin çaba gösterdim.Onlar benimle demir yığını arasında çalışıyor diye dalga geçerken ben onları ezip kemeri almaya hak kazandım.Artık benim gücümün fakına varmışlarıdır.Eğer benimle bir daha uğraşırlarsa onara hiç ummadıkları sürpiz yapmayı düşünüyorum.Ben her zaman alnımın akıyla ringe çıkıp bu zaferi kazandım.Onlar yan gelip yatarken ben gece gündüz demeden aralıksız çalıştım.Ve sonuçlarını gördünüz gülen taraf ben oldum.(Cheer).Zaten bu kemeri benim gibi insanlar taşımaya layıktır.Onlar gibi yeni yetmelere süperstar bile demeye utandığım kişilere kemeri asla vermeyeceğim ve vermedimde.Çünkü bu kemeri gerçekten kazanmak isteyen biri kazanabilir buna inanmış kişiler elbet zafere bir adım daha yaklaşmış oluyorlar.Eğer onlarda benim gibi inancını yitirmezse kazanmak için herşeylerini ortyaya koyarlarsa elbet bir gün onlarda zafere ulaşacaklardır.Ama ezikler şampiyonu olarak zafere ulaşacaklardır.(Cheer).Onları o maçta o kadar ezdim ki artık ringe çıkmaya korkuyorlar.Benim WWE yüzü olduğumu anlamışlardır.Eğer anlamıamışlarsa beyinlerinde sorun vardır o zaman.Bu maç sayesinde sizlere de bu zevki yaşattığım için çok mutluyum.(Cheer).Bu maçta Raw'ın reytingleri tavan yaptı.Kimin sayesinde tabiki benim sayemde.Ayrıca bu maçta desteklerinizi bir an olsun esirgemediğiniz için sizlere de çok teşekkür borçluyum.(Cheer).Maçtan sonrada beraber galibiyeti kutladık.(Cheer).İşte biz böyleyiz biz burada bir aile gibiyiz.Ama bazıları bu durumu kıskanıyor ve bozmaya çalışıyorlar.Bunlara asla taviz vermemek için elimden ne geliyorsa yapmaya hazırım.Onların doğasında yalancılık,bencillik,kıskançlık var.Benim kariyerimi göz dikiyorlar.Neden biliyormusunuz.Çünkü onlar asla benim şu anda bulunduğum duruma gelemeyeceklerinden dolayı beni kendi seviyelerine çekmeye çalışıyorlar.Ama sonuçta başarısız oluyorlar.Bu maçtada olanları hepimiz gördük zaten öyle değilmi.Evet biraz da maç ile ilgili konuşmak istiyorum.

Biliyorsunuz bu hafta Royal Rumble eventinda WWE Championluğu için bir mücadele verdim.Bu maça hazrlanmadan önce neler yaşadğı bir az olsun sizlerinde duymasını istiyorum.Bu maçın olacağı zamanın gelmesine çok az bir zaman kala.Hemen kendime gelmeliyim dedim.Çünkü boş oturmak hiç bir işe yaramıyor.İnanırmısınız gece gündüz gözümü kırpmadan o kadar çok çalıştımki her tarfaım ter içinde kalmış.Uykusuzluktan artk göümü açamayacak hala gelmiştim.Ama yinede çalımaya devam ettim.Çünkü kendime bir söz vermiştim ne olursa olsun bu maçta gülen taraf ben olacağım diye.Yorgunluktan artık yüzüm solmuştu.Biraz daha çalıştıktan sonra biraz dinledim.Bu kadar çalışma yeterli diye düşündüm fazla çalışırsamda bu sefer kaslarım ağrımaya başlıyordu.Bu da benim maçtaki performasnımı etkiler diye.Çalışmayı yarıda kesip biraz dinlenme molası verdim.Maça saatler kala heyecandan olsa gerek ellerim titriyordu.Ya kazanamazsam o zaman ne olacak diye kafamdan bin türlü düşünceler geçiyordu.Ama ben bir taraftanda kazanırsam büyük mutluluk ve sevinç yaşayacağımı biliyordum.Maça çıktığım andan itibaren benim kariyerime göz diken o iki şahıs ile yüz yüze gelmiştim.İkisini de devirmek için elimden geleni yapmaya hazırdım.Neyse maç devam ederken Punk Jerichoyu eledi.Ben seinçten ne yapacağımı bilemedim.Çünkü kazanma şansım yarı yarıya eşitlenmişti.Geriye Punk'ı yenip zafere ulaşkmak kalmıştı.Jericho gibi bir pisliğin kazanmasındansa Punk'ın kazanmasını gerçekten gönülden istiyordum.Ama ben de kazanmak için o kadar istekliydim.Maç ilerledikçe salondaki heyecanda artıyordu.Artık sonlara doğru yaklaştığımızın farkındaydım.Ve bir hamleyle Punk'ı dışarı atmayı başarmıştım.Zor olanı başarıp kemeri almaya hak kazanmıştım.Anons duyulduğu vakit salondaki o sevinç çığlıklarını duymak beni adeta duygulandırmıştı.Ağlamamak için kendimi zor tutuğumu hatırlıyorum.Kemeri elime ilk aldığımda bu hazzı herkesin yaşamasını istiyorum.O duygu paha biçilemez.Artık Punk'ın morarmış suratını görmek beni adeta çok sevindirdi.Her kim benim gücümü ölçmeye kalkarsa aynısı başına gelecektir.Son olarak bir şeyler daha söylemek istiyorum.Bu maçta WWE championu ben oldum.Bu kemeri de kolay kolay bırakmaya niyetim yok.Herkes bilsin ki bu kemeri artık kolay kolay ele geçiremiyecekler.Bu kemer bende olduğu sürece güvenliğinden hiç şüphe duymayınız.Size de beni dinlediğiniz için çok teşekür ederim.Der ve kemeri havaya kaldırarak byük bir cheer içerisinde gövde gösterisinde bulunur.Ardından mikrofonu bırakıp ringden ayrılır.

John Cena RR hakkında konuşuyor.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» John Cena EC Hakkında Konuşuyor.
» John Cena ve Lord Tensai & John Laurinatis Hakkında
» Christian WM hakkında konuşuyor
» Edge Wrestlemania Hakkında konuşuyor
» John Cena Promo