Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

John Cena EC Hakkında Konuşuyor.

YazarMesaj
RıseAboveHate
CO Adminler
CO Adminler
RıseAboveHate

John Cena EC Hakkında Konuşuyor. Empty
MesajKonu: John Cena EC Hakkında Konuşuyor.   John Cena EC Hakkında Konuşuyor. EmptyPtsi Haz. 04, 2012 1:56 pm

My Time İs Now duyulur.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

John Cena tauntunu yaparak ringe ilerliyor.Seyircileri coşturuyor.Ringe giriyor ve şapkasını fırlatıyor.

Tam konuşmasına başlıcakken salondan büyük bir cheer duyulur.Ardından hayranının açtığı pankartan dolayı mutlu olur.

Ve konuşmasına başlar.

Merhaba Raw.Merhaba hayranlarım.Biliyorsunuz ki dün gece Elimination Chamber yapıldı.Evet kazanan yine ben oldum.(Cheer).Yine bu kemeri o yüzsüzlere bırakmadım bırakmayacağım da.Bunu da böyle bilsinler.Onlar sadece konuşmayı bilirler.İş icraata geldimi hiçbirşey yapamazlar.Bunu da bu maçta gördük zaten.Boşuna demiyorum ben WWE'nin yüzüyüm diye.Ben herkesten daha çok çalışıyorum.Herkesi tek tek böcek gibi yere serdim bu maçta.Hiç kimse bana karşı koyamadı.Çünkü onlarda bu kemeri alacak cesaret yok.Ben gelmiş geçmiş WWE'nin en iyisiyim.Bundan sonra kimse kemeri alamaz artık.Bu maçta iyice güçlendim gücümün farkına vardılar.Artık benimle maç yapmaya cesaret edemezler.Öyle değilmi?(Cheer).Bu maçta diğer yaptığım maçlarda olduğu gibi alnımın akıyla maçımı kazanıp kemeri havaya kaldırdım.Bu tablo işte gecenin en harika olanıydı.Onlar sadece sinirli bir şekilde beni izlediler.Ellerinden hiçbirşey gelmedi.Çünkü ben bu işin en iyisiyim.Onlar da biraz cesaret güç kazanma hırsı olsaydı onlar da başarırdı.Ama onlar için artık çok zor.Bu saatten sonra yapacakları tek şey kös kös oturup beklemek.Onlar beklerken bende yeni zaferlere yelken açacağım.Kimse de beni durduramayacak.Bu maçta tabiki de sizlerin de desteğini almam beni daha da mutlu etti.Hem sizi kazandım hem de WWE Kemerni tekrar korudum.Onlar sadece yuhlandı.Sizlerin her maçta olduğu gibi beni desteklemenizi stiyorum.Bu zafer sadece benim zaferim değil sizlerinde zaferi.Dün gece her şey açığa çıktı.Kimin ezik olduğunu hepiniz gördünüz.WWE kemeri emin ellerde artık.Bundan sonra hiçbir yere gidemeyecek.Onlar sadece bakıp avuçlarını yalayacaklar ya da bana yine komplo kurup kemeri almayı düşünecekler.Bir bakıma onlara acıyorum çünkü bu yaptıkları şeyi sadece ezik insanlar yapar.Onlar da yenilgiyi hazmedemeyip beni nasıl tuzağa düşüreceklerini planlıyorlardır.Onlara sadece gülüp geçiyorum.

Dün geceki maçta her şeyden önce haklı olan kazandı.Bu kemeri ben hakediyordum ve ben kazandım.Cm Punk ve ekürisi bu kemeri almaya güçleri yetmedi.Onlar sadece boş boş konuşup çene yarıştırsınlar.Ben hep söylediğim gibi her zaman çalışıp işimi en dürüst şekilde yapıyorum.Dün gecede zaten gördünüz.Çalışmak azmin yarısıdır.Onlar bu ikisinide yapmadıkları için kemeri asla alamazlar.Onları görmezden geliyorum.Onlara belediye baksın.Benim o eziklerle bir daha asla işim olmaz.Dün gece nasıl ezildiklerine şahit oldunuz.Bütün herkes şahit oldu yine de akıllanmıyorlar.Bence bu saatten sonra işi bıraksınlar.Onlar güreşçi değil onlar birer ezik.Onların bu showda işi olmadığını ben baştan beri söylüyorum.Ve yinede aynı şeyi söylemekten çekinmiyorum.Son olarak ta söylemek istediğim bir kaç cümle var.Artık WWE şampiyonluğunu unutsunlar onlar.Ben eğer dün gece kemeri kazanamasaydım hiç üzülmezdim çünkü yine çalışıp o kemeri kazanırdım ve gönüllerin şampiyonu olurdum.Onlar kemeri kazanamadılar ve onlar birer eziklerin şampiyonu oldular.Evet evet onlar eziklerin şampiyonu oldular.

John Cena EC Hakkında Konuşuyor.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» John Cena RR hakkında konuşuyor.
» John Cena ve Lord Tensai & John Laurinatis Hakkında
» Christian WM hakkında konuşuyor
» Edge Wrestlemania Hakkında konuşuyor
» John Cena Promo