Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

John Cena Promo

2 posters
YazarMesaj
RıseAboveHate
CO Adminler
CO Adminler
RıseAboveHate

John Cena Promo Empty
MesajKonu: John Cena Promo   John Cena Promo EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 10:01 pm

My Time İs Now duyulur.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

John Cena tauntunu yaparak ringe ilerliyor ve şapkasını fırlatıyor.

Tam konuşmasına başlıcakken salondan büyük bir cheer duyulur.Ardından hayranının açtığı pankartan dolayı mutlu olur.

Ve konuşmasına başlar.

Merhaba Raw.Merhaba hayranlarım.Bu hafta bana Raw'da olanları biliyorsunuz herhalde.Brock Lesnlar denen bir şahıs bana saldırdı.Onun gerçek yüzünü hepiniz gördünüz.Benim arkamdan komplo kuruyorlar.Ama ben hepsinin ağzının payını vermeye hazırım.O korkak bir tavuk gibi saldırıp kaçar anca.Ben kişiliğimi karakterimi hiç bozmadım.Ben adam gibi adamım.Beni kıskandıkları için kariyerimi kıskandıkları için her türlü pisliği yapar bunlar.Ama ben hiçbirine taviz vermeyeceim.Onları elimde bir yem olarak kullanacağım.Ve bana saldırmak neymiş onlara göstereceğim.O insanlara acıyorum.Çünkü kendilerine süperstar diyorlar.Onlar olsa olsa şu elimdeki zincirin tek halkası bile olamazlar.Çünkü bu zincir bağlandığında kolay kolay açılmaz.Ama onlar öyle sinsi ve ikiyüzlü oldukları için benim ulaştığım seviyeye ulaşamazlar.Anca onlar bana bakıp kıskanırlar.Bana yapılan haince saldırının hesabını sormadan bırakmam.Onlara bana yaptıklarının bin mislini yapacağım.Sonra gelip benim ayaklarıma kapanıp özür dileyecekler bana yaptıkları için.Herkes çıkar peşinde olmuş artık.Kime güveneceğimi şaşırdım.Herkes benim WWE kemerime göz dikmiş.Ama o bi kişide olacak o kişide benim.Bu kemeri kimseye kaptırmam.Anlıyormusunuz beni.Bu kemer benim herşeyim.Bu kemerle ben birbirimize bir zincir gibi bağlıyız.Bu zinciri koparmalarına izin vermeyeceğim.Artık çok sinirlendim.Kimseye merhamet etmeyeceğimi tekrardan söylüyorum.Ona göre herkes ayağını denk alsın.Karşısında kimin durduğunu bilmiyorlar daha.Ama ben onlara kimin durduğunu göstereceğim.Bundan kolay kolay kaçamazlar.Bir kere bu işin içine girdilermi benden kurtulmaları imkansızdır.Ben kinci bir insan değilimdir.Ama beni buna zorluyorlar.Benim sabrımı sınıyorlar.Ama ben yine nezaket gösterip susuyorum.Susuyorum ama içimdeki ateş gittikçe alevleniyor.O ateş bir gün birisinde çok fena patlıyacak.O zaman göreceksiniz.

Artık bu konuyu kapatalım.Ben buraya neden geldim ondan bahesedeyim biraz size.Benim buraya geliş amacım önümüzdeki PPV ile biraz konuşmaktır.Evet konuya geliyorum.Biliyorsunuz önümüzdeki günlerde Wrestlemania olacak.Bu ne demek biliyormusunuz.Benim WWE kemeri için maça çıkmam demek.Daha rakibimin kim olduğunu bilmiyorum ama hiç kimse benimle karşılaşmaya cesaret edemez.Ben WWE kemerini bu zamana kadar koruduysam her türlü bu kemeri korurum.Bu Wrestlemania süper bir şov olacağına eminim.Şimdiye kadar açıklanan maçları ben şahsen çok beğendim.Size de söylüyorum Wreslemania'da beni destekleyin beni destekleyin ki bende o paçavraları ezip WWE kemerini koruyayım.Siz olmazsanız benim motivasyonum düşer.Ama sizin benim yanımda olacağını bildiğim için sorun yok.Ben WWE'nin süperstarıyım.En çok hayran kitlesine sahip kişiyim ben.Neden mi çünkü ben asla yalan söylemem,doğruları konuşurum.Benim kişiliğim böyle.Bazıları gibi yalan söyleyip kenarı çekilmem ben.Beni bilen bilir zaten.Ben her zaman doğruya yönelmişimdir.Bu zaferleri de alnımın akıyla kazandığım için mutluyum.Wrestlemania'da kim olursa olsun o kirli ellerini bu kemere süremeyecek.Bu kemer benim herşeyim.Burdan rakibim olacak kişiye sesleniyorum benden korkmalısın dostum.Çünkü seni mahvedeceğim.Darmadağan edeceğim.der ve mikrofonu bırakıp ringi terk eder.
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

John Cena Promo Empty
MesajKonu: Geri: John Cena Promo   John Cena Promo EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 10:04 pm

Kilit.

John Cena Promo
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» John Cena ve Lord Tensai & John Laurinatis Hakkında
» Cena'nın Promo Yeteneği
» John Cena RR hakkında konuşuyor.
» John Cena EC Hakkında Konuşuyor.
» John Cena Raw'da