Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Batista Ringde

2 posters
YazarMesaj
atakan127
Admin
Admin
atakan127

Batista Ringde Empty
MesajKonu: Batista Ringde   Batista Ringde EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 12:39 pm

Batista'nın müziği duyuluyor.

Batista Ringde Batista130zq1

Ardından ringe giriyor. Ve konuşmaya başlıyor.

Batista Ringde Micro

Merhaba WWE Universe karşınızda yakında yeni USC olucak kişi duruyor belkide İC'yi alırım ne fark ederki seçip yapamassam ikisinide alıp DUO Champion olabilirim SCSA ordan kaçmasaydı bunu yapan ilk kişi ben olucaktım.Stone Cold'un peşini bırakmıycam TTC kemerlerini ondan aldım sıradaki USC kemeri var bu hafta SCSA'yı yendim Wrestlemania'da Team Laurunaitse maçı kazandırdıktan sonraki bir hedefim var oda Stone Cold ve boş yere belinde taşıdıgı o kemer bekle dostum Wrestlemania'dan sonra o kemeri gerçek bir şampiyon taşıyor olucak aslında World Heavyweight Championship için olan maçı kazanabilirdim fakat Stone Coldu tekmelemek ve onu yenmek daha zevkli olucaktır.
Stone Cold
Moderatör
Moderatör
Stone Cold

Batista Ringde Empty
MesajKonu: Geri: Batista Ringde   Batista Ringde EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 1:05 pm

Duyuluyor(Big Cheer)

Stone Cold hemen ringe girdi eline mici aldı

Batista Ringde YV6cI

Batista....Batista.....Batista sen kendini ne sanıyorsun o kaslarına mı güveniyorsun ha?.United States şampiyonu benim ve onu asla alamayacaksın aslında alırsın ama rüyanda(Güler).Batista wrestlemania'da duo şampiyonluğumu kutlayacağım ve o maçta beni izleyip kahrolacaksın! batista tag team kemerini wrestlemania da biz alacağız wrestlemania da damgamızı vuracağız 2 kemer sahibi olacağım wrestlemania da şampiyonluk turları düzenleyeceğim sen ise daha da çok kahrolup buradan gideceksin bundan eminim.Batista bu arada Takım şampiyonluğun yok takımın seni öyle bir kazıklamışki kazığı bile çıkartamıyorsun(Cheer).Batista gerçek ve tek şampiyon benim ve bu arada k*çını benden başka hiç kimseye tekmelettirme çünkü ben tekmeleyeceğim stone cold'un tekmesi sana tatlı gelecek batista.Şampiyon benim batista ve wrestlemania da o maça bayanlar katılamıyor ve bu görüntüyü izlettiriyorum bu görüntü Raw showundan

Gördün mü batista bayanların katılamayacağını söylemiştim çünkü sen women's şampiyonusun.
atakan127
Admin
Admin
atakan127

Batista Ringde Empty
MesajKonu: Geri: Batista Ringde   Batista Ringde EmptyCuma Haz. 22, 2012 4:14 pm

Batista Ringde Micro
Hey Hey Hey başın büyük belada adamım artık büyük sorunların olucak sen neden bahsediyorsunki seni Smackdownda yendimmi evet yendim bunu Wrestlemania sonrası ikinci kez yapıcakmıyım evet yapıcam senin kıçını tekmeliycem o kemeri kimse senden alamadıysa bu senin başarın değil arka alandakilerin ezikligidir ve ben buna son vericem senin kıçına tekmeyi basıcam o kemeri senden alıcam o kemer sonunda gerçek bir şampiyon görücek ve hak eden kişinin omzunda bulunucak ve senden USA kemerini aldıktan sonra belki TTC kemerlerine yönelebilirsiniz çünkü o zaman senin peşini bırakmış olucam yani büyük bir sorundan kurtulmuş olucaksın fakat sen hala USA kemeri konusunda ısrar edip bana meydan okursan olucaklarından kesinlikle ben sorumlu değilim ve siz seyirciler sesinizi kesin beni desteklemenizi istemiyorum çünkü desteklediginiz SCSA kemerini bana kaybedicek sizin destekelriniz her zaman oldugu gibi boşa çıkıcak bunu anlasınız ve kendinizi alıştırsanız iyi edersiniz çünkü Wrestlemania sonrası büyük bir üzüntü yaşıycaksınız.
Stone Cold
Moderatör
Moderatör
Stone Cold

Batista Ringde Empty
MesajKonu: Geri: Batista Ringde   Batista Ringde EmptyCuma Haz. 22, 2012 4:21 pm

Batista seninle maç yapmayacağım anlıyormusun beni? Ben Jeff hardyle yapacağım duo şampiyonu olacağım ve sen anca ttc kemeriyle övünüp duracaksın.Bunu herkes biliyor batista k*çını tekmeleden git buradan ve şampiyonluğumun tadını çıkartacağım ve sen şampiyonluğun ne olduğunu bile bilmiyorsun anca bağırıyorsun o şişme kaslarınla(Cheer)batista herkes senden neden nefret ediyor biliyormusun çünkü çok kazık yediğin için ve stone cold'a meydan okuduğun için.(2xcheer).Batista Wm'de Duo şampiyonluğumda seni burada kazığa oturtacağım herkes senin ne biçim kazıklandığını görecek.
atakan127
Admin
Admin
atakan127

Batista Ringde Empty
MesajKonu: Geri: Batista Ringde   Batista Ringde EmptyC.tesi Haz. 23, 2012 10:38 am

Batista Ringde Micro
Benim bir Contenderlık hakkım var bu yüzden Wrestlemania'da o kemerleri kazanmanı senden çok istiyorum çünkü senin kıçını tekmeleyip USA kemerini alıcam tıpkı bu hafta yendigim gibi ve bu sonuç Wrestlemania sonrası olucak Exterem Rules'dada değişmiycek seni her zaman yenmiş olucam buna alışsan iyi edersin çünkü bu sonuç hiç bir PPV sonrası değişmiycek Batista her zaman senden üstün olucak ve bunu Exterem Rules'dan sonra kanıtlıycak hee tabii o zamana kadar şampiyon kalırsan bunu başar dostum benim için Wrestlemania'daki maçı kazan çünkü kıçını tekmelemeyi o kadar çok istiyorumki bunu kimse anlıyamaz başın büyük belada adamım bu belayı sen kendin aldın ve sonuçlarına katlanıcaksın

Batista bunları söyledikten sonra mikrofonu bırakıp ringi terk ediyor.
Stone Cold
Moderatör
Moderatör
Stone Cold

Batista Ringde Empty
MesajKonu: Geri: Batista Ringde   Batista Ringde EmptyPtsi Haz. 25, 2012 9:32 am

Batista....Batista...Batista yine hayallerdesin Duo şampiyon olacağım ve Contendarlık hakkın boşa gidecek en iyi sen Whc yada wwe şampiyonluğuna yönel çünkü burada ikili şampiyonluk yaşayacak olan kişiyim.Batista senin şampiyonluk hayallerin suya düşmüş durumda Wrestlemania'dan sonraki ppvde Extreme Rulesdeki teklifini kabul ediyorum ve Wm den sonraki Raw'da Kontrat imzalayacağız.İmzalamaktan korkmuyorsan gelirsin bayanlar şampiyonu batista(Big cheer) Sen superstar roster yerine divas rosterine git.Çünkü sen 1 defa bayanlar şampiyonusun ve zatende öylesin Mrs.batista sen hep kadın olmak isterdin ve bu federasyon sana hayallerini verdi Mrs.Batista(Big Cheer)

Der ve Glass Shatters eşliğinde Locker Roomuna gider

Batista Ringde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Edge Ringde
» Batista Ring de
» Batista Ring te.
» Sheamus Ringde.
» Christian Ringde