Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sheamus Ringde.

5 posters
YazarMesaj
TheCelticWarrior

TheCelticWarrior

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 9:24 am

Çalıyor. Sheamus ringe geliyor.

Sheamus Ringde. Sheamuspromo_display_image
Merhaba güzel insanlar buraya World Heavyweight Champion olmaya geldim. O koca kafalı The Miz'i devirmeye geldim. Miz sen kendine Awesome diyorsun bence sen bir avuç pisliksin. Hey The Miz sen o güçsüz bedeninle nasıl WHC olabildin ? Ben biliyorum aslında. Hileyle hurdayla yendin ve WHC oldun değil mi ? Bunu en başından biliyorum. Çünkü senin gibi güçsüz biri asla WHC olamazdı.Ben senin ne olduğunu gayet iyi biliyorum pislik dostum. Buradakilerden dahada ezik ve tecrubesizsin. Bir gün bir maçını izledim ve Undertaker'in karşısında çöp adam gibi duruyordun. Tırsıyordun. [Cheer] Tamam, tamam susun. Şu gerizekalı arkadaşımız The Miz WHC'i hep tutacağını sanıyor The Miz I'm The Celtic Warrior !

Ve Lr'e döner.

Instant Action

Instant Action

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 9:46 am

Just Close Your Eyes çalar ve Christian ringe doğru gelir...

Sheamus Ringde. 25i7vb5
Ve Christian konuşmaya başlar...

Hey sen Sheamus ! Nasıl da pislik bir kelle gibi sırıtıyorsun ? Hiç kendine baktın mı aynada ? Daha ingilizce konuşmayı bilmeyen,bir aşağılık bir herifsin sen.Miz'de öyle,Randy'de öyle.Bu kemeri görüyor musun ? İşte bu bir tag Kemeri,ve bunun yanına bir de WHC kemeri gelecek,hiç boşuna uğraşma ki,WHC'yi hayalinde anca göreceksin,hatta hayalinden bile söküp alacağım !
TheCelticWarrior

TheCelticWarrior

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 9:53 am

Sheamus Ringde. 8pjpj

Hey Christian seni sarı çiyan ahmak. World Heavyweight Champion benim olmalı. sen ise sadece buralarda serserilik yaparsın değil mi ucube ? Doğru ya sen bir pisliğin tekisin. Hatta sen bir kendini WHC sanan ahmağın tekisin değil mi Jimmy !!!
Instant Action

Instant Action

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 9:58 am

Christian: Gerçekten beni güldürüyorsun Sheamus ! Bu kemer benim senden üstün olduğumun kanıtıdır İngilizce bilmeyen ahmak ! TTC ebnim,WHC'de benim oalcak,hatta WWEC'de benim olacak.! WWE'nin yüzüyüm ben ! Burada senin o kızıl saçından bahsetmezler,benim karizmamdan bahsederler dostum !
TheCelticWarrior

TheCelticWarrior

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 10:00 am

Limon kafa olduğun kadar da çok şakacısın ahmak herif. Bu şakaların beni nedense çok güldürüyor o limon kafanı ezmek için ne gerekiyorsa yapacağım. Randy, The miz ve seni yerle bir edip WHC kemerini kollarımın arasına alacağım siz ise yerden yüzüme bakıp af dileyeceksiniz limon kafa !

QueenMelis

QueenMelis

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 10:13 am

Sheamus Ringde. TUmiD
Duyuluyor ve AJ Lee ringe geliyor.

Christian aşkım,ne ediyor bu kızıldereli adam ? Hiçbirşey anlamıyorum bundan.WHC olacağım diyor,başka birşey demiyor,bir papağandan da öte bir geveze bu ! Gerçekten söylüyorum,hiçbir papağan bir şeyi bu kadar söylemez.Bu yeni bir hayvan ! Bir de asıl limon kafa olan sensin.! (Christian'ı öper) Gördün mü ? Ben Christian'ı seviyorum,seni kimse sevmez ezik papağan ötesi kızıldereli ! İşte senin yeni lakabın bu ! Aslında çok uzun oldu ama ne yapayım,sana uyanda bu !
Capire
Admin
Admin
Capire

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 10:24 am

Duyuluyor Edge ringe geliyor

Sheamus Ringde. Wwe-raw-20110412033422662-000
Sheamus ve Christian siz hala neyi tartışıyorsunuz karşınızda daha önce World Heavyweight Championshipi kaldırmış bir adam var yani sizin hayaliniz olan o kemeri kaldırmış olan adam ve ben o kemeri aslında kaybetmedim bir haksızlık sonucu elimden gitti hepsi Teddy Longun suçu ve o olmasaydı ben şampiyondum anlıyormusunuz o kemer bendeydi fakat bu kötü durumu düzelmekte benim elimde ve ben o kemeri alıcam bunun ne zaman olucagı hiç fark etmez veya kimde olucagı ve Sheamus derin yaşlı insanlarınki gibi bembeyaz ve ben derini senin yerine dökücem peynir dostum ve Christian seni daha önce yendim tıpkı federasyonda herkesi yendigim gibi buna sizin yenemediginiz The Miz ve Randy Orton'da dahil herkes gibi işime karışmayı bırakıp beni izlemeye devam edin o zamana kadar belki WWE C'ye gidersiniz bu beni ilgilendirmez ama WHC benim bu yüzden yolumu boşaltsanız iyi edersiniz hatta size söylüyorum sayıyorum hemen ringimi terk edin 1-2-3 Hadii ama zaman bitti ringimi terk edin ve burayı bana bırakın.
TheCelticWarrior

TheCelticWarrior

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 10:26 am

Sheamus Ringde. Upload

Sheamus sinirleniyor Aaa diyor ve Brouge kick Aj'ye !

Instant Action

Instant Action

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 10:29 am

Christian: Ne,ne ne yaptın sen ? AJ'ye kimse karışamaz der ve bir BigBoot ve arından Kilswitch !

(AJ'yi kontrol etmeye çalışırken...)
Capire
Admin
Admin
Capire

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 10:30 am

Edge fırsattan istifade edip Christiana bir Spear geçiriyor.Christian yerdeyken Edge köşede tauntunu yapıyor ve arka alanın yolunu tutuyor Very Happy
The Chick Magnet
CO Adminler
CO Adminler
The Chick Magnet

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 5:24 pm

OUT:Sheamus hemen kemer feuduna girmene izin vermeyeceğim için promona gelmeye bile tenezzül etmedim desem ne dersin ?
Instant Action

Instant Action

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 5:34 pm

Kilitli konulara mesaj yazmasan diyorum ?
The Chick Magnet
CO Adminler
CO Adminler
The Chick Magnet

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 6:54 pm

Ben CO adminim böyle konularda istediğimi yaparım desem.
Capire
Admin
Admin
Capire

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 6:55 pm

Kilitli konulara mesaj atmak yasak ve uzatmayalım herkes sussun desem
The Chick Magnet
CO Adminler
CO Adminler
The Chick Magnet

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 6:57 pm

Kilitli konulara mesaj atmak yasak mı ? Kim koydu bu kadar aptalca bi kuralı ben konu kilitli diye açıklamamı yapamayacaksam ne anlamı var ki adamlar gelmiş kemer hakkında promo kesiyor.Bende burada Sheamus'un kemer feuduna giremeyeceğini söylüyorum hatta Christianında.
Capire
Admin
Admin
Capire

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 7:00 pm

Christian daha önceden girdi yani Katıldı tüm forumlarda var bu kural bunu Ö.M'den söyliyebilirsin veya uzatmadan tek bi mesajla son mesaj bu dahada uzatmayalım.
The Chick Magnet
CO Adminler
CO Adminler
The Chick Magnet

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 7:02 pm

3 satır promo yazan herkesi kemer feuduna sokucaksanız bundan sonra 3 satırdan fazla yazmıyorum haberiniz olsun ben o kadar uzun uzun güzel promo kestim kemer feuduna yeni girdim ve aldım.Neyse sonuç olarak bundan sonra 3 satırdan fazla promo yazmıyorum ve bu salakça kuralı kınıyorum.
Instant Action

Instant Action

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 7:31 pm

The Chick Magnet demiş ki:
3 satır promo yazan herkesi kemer feuduna sokucaksanız bundan sonra 3 satırdan fazla yazmıyorum haberiniz olsun ben o kadar uzun uzun güzel promo kestim kemer feuduna yeni girdim ve aldım.Neyse sonuç olarak bundan sonra 3 satırdan fazla promo yazmıyorum ve bu salakça kuralı kınıyorum.
Öncelikle kilitli konuya mesaj atma Levent.Ve ayrıca,Sheamus kemer feuduna girmedi ki,sadece istedi,ne saçmalıyorsun ? lol!
The Chick Magnet
CO Adminler
CO Adminler
The Chick Magnet

Sheamus Ringde. Empty
MesajKonu: Geri: Sheamus Ringde.   Sheamus Ringde. EmptyPtsi Haz. 25, 2012 7:41 pm

Ben girdi demiyorum ki girmek isiyodu ben de OUT olarak kemer feuduna girmeyeceğin için cevap yazmadım dedim yazsam feuda girerdik.

Sheamus Ringde.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sheamus ringde.
» Sheamus konuşma yapmak için ringde..
» Undertaker Ringde
» Şampiyon ringde.
» The Great White Sheamus