Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Chris Jericho WWE Magazine Röportajı

YazarMesaj
Capire
Admin
Admin
Capire

Chris Jericho WWE Magazine Röportajı Empty
MesajKonu: Chris Jericho WWE Magazine Röportajı   Chris Jericho WWE Magazine Röportajı EmptyPaz Mayıs 13, 2012 12:49 pm

Chris Jericho WWE Magazine Röportajı JERICHO_article_Image
-Güreş Dışında Ustalık Alanın Nedir?
-Kendime herhangi bir kısıtlama koymuyorum ben daha çok oyuncu olmayı isterim.Kitap yazmaktan zevk alıyorum yakında bir kitap daha yazıcam.

-Yeni Kitabını ne zaman Magzalarda görürüz?
-Benim bazı yerlerde anlaşmalarım var.Bunun için bir süre ara vericem benim oturup bunu yazmadan önce birkaç yıla ihtiyacım var ben hala bütün hikayeleri kaleme almadım bu benim yazdıgım 3.Kitap

-Nasıl bir Çalışma Planı yapıyorsun?
-Yaptıgım şeyleri söylerek ben yaptıgım işi söylüyorum Herşey Harika Olucak.

-Neden süreki yeni bir İcattla geliyorsun?
-Ben Nostalji yapmayı sevmiyorum insanlar bana hala Y2J oldugumu söylüyor ben 7 Yıl önce Y2J olmayı bıraktım.

-Her Raw'da görünüşünde neden sessiz oluyorsun?
-İnsanlar beni gördügünde Heyecanlanıyor buyüzden birşey söylemedim.WWE Şuanda genç adamlarla ve onlar konuşmalarıyla Jericho'nun verdigi Heyecanı veremiyor onları heyecanlandırmak istedim onları asla kızdırmak gibi bir niyetimde yok açıkcası söylenecek çok şey vardı fakat ben alkış bagımlısı değilim ben kimin ne dedigini ve düşündügünü umursamıyorum.

-Kariyerinin bulundugu Nokta'dan Memnunmusun?
-Kesinlikle beni tanıyan herkes benim bir müzik grubu kurmak ve güreşçi olmak istedigimi biliyor ilk güreşçi oldum şarkı işlerinde zorlansamda asla yılmadım ben çocukken tuhaf rüyalar ve hayaller kurardım ve bu yüzden şanslıyım Müzik hakkında daha uzun bir yolum var.

Chris Jericho WWE Magazine Röportajı
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» @Chris Jericho
» The Miz Next Chris Jericho
» Chris Jericho Ringde
» Chris Jericho Ringde
» Chris Jericho Ringde