Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Chris Jericho Ringde

2 posters
YazarMesaj
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

Chris Jericho Ringde Empty
MesajKonu: Chris Jericho Ringde   Chris Jericho Ringde EmptyC.tesi Nis. 28, 2012 9:22 pm

Break The Walls Down duyulur ve Chris Jericho boolamalar ile ringe gelir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Jericho ringe çıkıp mikrofonla konuşmasına başlar.

Chris Jericho: Çenenizi kapayın ve iyi dinleyin parazitler benim Royal Rumble da WWE Championship maçına çıkıyorum ama buraya sırf siz aptalları bunun hakkında bilgilendirmek için gelmedim.Buraya Royal Rumble da sadece WWE Champion değil aynı zamanda Royal Rumble galibi olacağımı söylemek için geldim.Bu da hiçbirinizin kabul etmek istemediği gerçeklerden biri,zamanında hiç kimse bunu başaracağıma inanmıyorken ben herkesi yanıltıp aynı gecede hem The Rock hem de Stone Cold Steve Austin i yenip ilk Undisputed Champion oldum ve Royal Rumble da hem Rumble ı yenip hem de WWE Champion olarak dünyanın en iyisi olduğum tekrardan kanıtlayacağım.Siz beni boolamaya devam etsenizde ben size en iyi olduğumu kanıtlamaya devam edeceğim ve bu hep böyle olacak.Benim anlayamadığım şey şu siz parazitler neden dürüst bir adam olan beni boolayıp yalancı CM Drunk ve k*ç öpücü Cena ya tezahürat yapabiliyorsunuz.CM Drunk sarhoş bir yalancının teki ve John Cena k*ç öperek buralara kadar geldi.Ben ise her zaman doğru konuştum ve yeteniğimle buraya geldim ama boolanmaya devam ediyorum.Ama zaten siz parazitlerin boolamaları önemli değil ben dün gece Raw da isminin bile bilinmediği ama benim karşıma çıkabilen bir gerizekalıya acı çektirip pes ettirdim ve Rumble da Cena ve Punk a yapacaklarım bundan kat kat daha acı verici ve utanç verici olacak.Aslında Cena ve Punk ın ne olduğu yada ne olmadığı pek önemli değil önemli olan şu ki ben dünyanın en iyisiyim bunu biliyorum bunu yaşıyorum ben buyum ben dünyanın en iyisi olarak çağrılmak için gereken hakkı kazandım.Bunu kabul etmek istemeseniz de bunu hepinizi biliyorsunuz.
RıseAboveHate
CO Adminler
CO Adminler
RıseAboveHate

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringde   Chris Jericho Ringde EmptyPaz Nis. 29, 2012 3:42 pm

My time is now duyulur.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

John Cena tauntunu yaparak ringe ilerliyor.Seyircileri coşturuyor.Ringe giriyor ve şapkasını fırlatıyor.

Tam konuşmasına başlıcakken salondan büyük bir cheer duyulur.Ardından hayranının açtığı pankartan dolayı mutlu olur.

Ve konuşmasına başlar.

Merhaba Raw.Merhaba hayranlarım.Bu hafta Raw'da gauntlent chance match'ında o ezikleri yenip WWE contender olma şansını yakaladım.Bu bir bakıma sizin desteklerinniz sayesinde oldu.Her zaman olduğu gibi yine farkımı ortaya koydum.Hiçbiri benden üstün değil.Bazıları gibi teke tek maç yapıp contender olmadım ben.Gauntlent match'da 4 kişiye karşı meydan okudum.Zafer yine benim oldu.Benim gücümün farkına varmışlarıdır umarım.Bir daha karşıma çıkmaya cürret etmesinler.Onların hepsi artık yenilenler kulübünün bir üyesi oldu.Şimdi önümdeki amaç hem Royal Rumble'ı kazanıp hem de WWE Championu olmak.Geçenlerde Royal Rumble maçı olduğunda herkesi nasıl devirdiğimi gördünüz öyle değilmi(Cheer).En sonada şu yanımdaki ezik Jericho'yu nasıl devirdiğimi gördünüz öyle değilmi.(Cheer).Jericho maçtan sonraki yüz halin nasıldı hatırlıyormusun.Mosmor olmuştu yüzün,şaşırmıştın kaybettiğine.Şimdi geriye sadecce Royal Rumble ve WWE Championluğu kalıyor.Hem şu yanımdaki ezik Jericho'yu Hem de Punk'ı yenip yeni WWE Championu ben olacağım.Ne siz ne de başkası buna engel olamıyacaksınız.Çünkü bu engellenmez birşey.WWE Championu olmak benim kaderimde var.Jericho sen daha boş hayaller kurmaya devam et.Anca bu işe yararsın zaten gün geldimi WWE championu olduğum zaman ne demek istediğimi anlıyacaksın.Jericho sen kendini dürüst mü zannediyorsun.Hiç güleceğim yoktu.Sen ve dürüstlük ikisi de zıt şeylerdir.Sen yher zaman doğruları konuşup yeteneğinle mi buralara geldin.Sen hangi yetenekden bahsediyorsun.Sende bir gram bile yetenek yok.Eğer olsaydı şu an bu durumda olmazdın.(Cheer).Royal rumble'de yine ezileceksin bu sefer daha da canın yanacak.Sen dünyanın en iyisi değilsin dünyanın önde gelen en ezik insanısın.Bunu aklına soksan iyi olur.(Cheer).
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringde   Chris Jericho Ringde EmptyPaz Nis. 29, 2012 6:36 pm

Chris Jericho: Cena Cena Cena Gauntlet maçı kazanman birşey değiştirmez çünkü ben gauntlet te karşılaştığın isimler ve senin toplamından daha yetenekliyim bunu Royal Rumble da sende anlayacaksın.Ayrıca ben hiçbir zaman hayal kurmam çünkü gerek yok ben zaten senin ve bu arenedaki parazitlerin hayalini kurduğu bir kariyer yaşıyorum.WWE Championship e ihtiyacım bile yok ama siz salaklara dünyanın en iyisi olduğumu tekrardan göstereceğim.Eğer benim sinirimi bozmaya,buraya gelip saçmalamaya devam edersen Rumble da sadece sen yenmekle kalmayacağım aynı zamanda sana acı çektireceğim.Benim yeteniğimle yada dürüstlüğümle ilgili bir kuşkun mu var?O zaman neden Rumble dan önce teke tek maç yapmıyoruz.Bu maçta dürüstlüğümü kanıtlamak için herşeyin senin içinde benim içinde serbest olmasını istiyorum.Eğer korkmadıysan ve bu senin çeneni kapamaya yetecekse seninle bu hafta Raw da bir No DQ maç yapmak isterim.Ayrıca bu şovun GM inden bu maçı kazanın Rumble daki maçın türünü belirleme hakkının verilmesini istiyorum.
RıseAboveHate
CO Adminler
CO Adminler
RıseAboveHate

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringde   Chris Jericho Ringde EmptyPaz Nis. 29, 2012 8:30 pm

Jericho Gauntlent maçı kazanmam bir çok şeyi değiştirdi.Mesela WWE contenderi oldum.Ayrıca o yenilenlerin güçlerini görmüş oldum.Hepsi teker teker ringin dışınıu boyladı.Ayrıca geçen hafta da seni ringin dışına yolladım.(Cheer)Sen benden asla yetenekli olamazsın.Yetenek doğuştan gelen bir şeydir,Ve bu asla sende olmadığı için konuşma bence.Konuştukça batıyorsun.Eğer sen de benim gibi yetenekli olsaydın Royal rumble maçını alırdın.Yetenek sadece konuşmakla kazanılan birşey değildir.Sen de benim gibi yetenekli olmak istiyorsan daha çok beklersin,çünkü buna imkanın yok.Beyin kapasiten düşük.Bazı şeyleri alıgılamakta güçlük çekiyorsun.Sen her zaman hayal kuruyorsun.Bunu inkar edip burdaki insanları kandırma.WWE championluğuna demek ihtiyacın yok,o zaman maçtan çekilebilirsin.Bu da benim için bir avantaj olur.WWE championluğunu önüne gelen alamaz zaten.Yetenekli cesur,azimli,güçlü biri ancak WWE championluğunu elinde tutabilir.Bu bahsettiğim özelliklerde bende mevcut.Sen hala kendini ben dünyanın en iyisiyim diye kandır.Bu şirkette senden daha iyileri var.Mesela Ben,ve diğerleri.Senden kötüleride elbet vardır.Ama sen dünyanın en iyisi değilsin.Bu zamana kadar hangi zorlukları aşıp WWE contender olma hakkını kazandın sen.Royal rumble'de asıl ben sana neler yapacağım.Tahmin edemeyeceğin acılar çekeceksin.Sen birileri ( isim vermeyim) gibi arkadan iş çevirmeyi,yalancılığı,adiliği pek iyi yapıyorsun.İnsanları kandırmayı pek seviyorsun.Sen dürüst bir insan değlsin.Eğer öyle olsaydın doğruları konuşurdun.Lafları çarpıtmadan söylerdin.Arkadan iş çevirmezdin.Anlıyormusun beni Jericho.Ben bu zamana kadar bu insanlara bir kere bile yalan konuşmadım.Ama senin hayatın yalan.Royal rumble'den önce bir maç mı istiyorsun benim için harika bir fırsat olur bu.Seni bu maçta yorup Royal rumble'da daha kötü şeyler yapabilirim.Bu maçta herşey serbest olursa senin vay haline.Acıdan yerlerde kıvranacaksın.Ben ve korkmak ikiside zıt şeylerdir.Ben asla korkmak.Ben kendime güvenirim.Bu hafta Raw da no DQ maçı olursa süper olur.Bu maçta senin gardını düşürüp zayıf noktalarını öğrendikten sonra Royal rumble'da aynı stratejiyi kullanacağıum.Ve kaybeden taraf sen olacaksın.Bu maçı ben kazanacağım için Royal Rumbleda öyle bir maç türü seçeceğimki aklın hayalin almayacak.Sana söyleyeceğim tek şey bu maç gelene kadar kendini dikkat et.Çünkü bu maçtan sonra ayağa bile kalkamayacaksın.
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringde   Chris Jericho Ringde EmptyÇarş. Mayıs 02, 2012 7:47 pm

Chris Jericho: Maçtan sonra benim nasıl ayakta kaldığımı göremeyecek kadar dövülmüş bir durumda olacaksın Cena bu Raw da görüşürüz.

Chris Jericho mikrofonu bırakır ve ringi terk eder.
RıseAboveHate
CO Adminler
CO Adminler
RıseAboveHate

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringde   Chris Jericho Ringde EmptyÇarş. Mayıs 02, 2012 7:52 pm

Anca sen böyle kaçarsın der ve Cena da ringi terk eder.
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: Chris Jericho Ringde   Chris Jericho Ringde EmptyPerş. Mayıs 03, 2012 4:05 pm

Kilit.

Chris Jericho Ringde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chris Jericho Ringde
» Chris Jericho Ringde
» @Chris Jericho
» The Miz Next Chris Jericho
» Chris Jericho WWE Magazine Röportajı