Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Chris Jericho Ringde

YazarMesaj
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

Chris Jericho Ringde Empty
MesajKonu: Chris Jericho Ringde   Chris Jericho Ringde EmptyPerş. Haz. 28, 2012 11:28 pm

Break The Walls Down duyulur ve Chris Jericho ringe doğru gelir.

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Chris Jericho eline mikrofon alıp konuşmasına başlar.

Chris Jericho: Bildiğiniz gibi yeni takımlar şampiyonları Dünyanın en iyi takımı ben ve Christian bu Raw da CM Drunk tarafından korkakça bir saldırıya uğradık.CM Drunk sadece kıskanç bir yalancı.Raw da ona hak ettiği dersi verdim ve taşıdığım ünvanı hak ettim.Ben Chris Jericho yaptığım herşeyde Dünyanın en iyisi olduğumu birkez daha kanıtladım.Artık CM Drunk a Dünyanın en iyisinin ben olduğumu gösterdiğime göre onla bir işim kalmadı.Benim şimdiki asıl hedefim Dünyanın en iyisi olarak John Laurinaitis in takımına zaferi getirmektir.John Laurinaitis de beni takımına almak gibi doğru bir karar verdiği için de hak ettiği gibi iki şovu da yönetecektir.Ben ise Dünyanın en iyisi olarak hak ettiğim gibi ya WWE Champion yada World Heavyweight Champion olacağım.Hangisi olduğu hiç fark etmez.Çünkü ben bir kemeri aldığımda değişen şey benim değerim değil.Yükselen kemerin değeri olur.Ben siz parazitlere her defasında ben demiştim diyeceğim ve siz bu konuda hiçbirşey yapamayacaksınız.Siz sadece bana para kazandıracaksanız,CM Drunk ve John Cena gibi palyaçolar için işe yaramayacağını bile bile tezahürat yapmaya devam edeceksiniz.Güreşi biraz bile bilen bir adam benim Dünyanın en iyisi olduğumu bilirdi zaten.Bu Raw da yapılan maçta birazcık beyni olan herkes Dünyanın en iyisi olduğumu anladı zaten.Ben de tekrar tekrar sizi yanıltıp Dünyanın en iyisi olduğumu tekrar tekrar kanıtlayacağım.CM Drunkı üst üste 2kez yenmiş olmam yetmediyse bekleyin sadece izlemeye devam edin ve Jericho'nun sizi nasıl yalancı çıkardığını görün Wrestlemania'da Team John Laurunaitse bu maçı kazandırdıktan sonra tekrar buraya gelicem fakat artık daha farklı bir statü olucak omzumda WWE Championship veya World Heavyweight Championship bulunucak umarım Cena kemerini Wrestlemania'da korur çünkü Wrestlemania'dan galibiyetle ayrıldığımda o yalancıyı seçicem Cena o kemeri hak etmiyor Elemination Chamber ve Royal Rumble'de başka birilerinin burnunu sokması yüzünden kemerini korumuş olabilir fakat Wrestlemania'dan sonra o kemeri son kez görücek bunu kabul etmeye başlasınız iyi olur parazitler.Omuzlarım dolu belimide bir kemerle doldurmam gerek bunun için WWE Championship oldukça uygun görünüyor.

Chris Jericho Ringde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chris Jericho Ringde
» Chris Jericho Ringde
» @Chris Jericho
» The Miz Next Chris Jericho
» Chris Jericho ve John Laurinaitis