Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Sheamus konuşma yapmak için ringde..

YazarMesaj
TheCelticWarrior

TheCelticWarrior

Sheamus konuşma yapmak için ringde.. Empty
MesajKonu: Sheamus konuşma yapmak için ringde..   Sheamus konuşma yapmak için ringde.. EmptyCuma Haz. 29, 2012 7:57 pm

Written in My Face duyuluyor.

Sheamus konuşma yapmak için ringde.. Capture0441

Sheamus büyük bir Cheer ile ringe geliyor.

Sheamus konuşma yapmak için ringde.. Sheamus-mic-o

Eline bir mic alır ve konuşmaya başlar..

herkese merhaba ben sheamus . Bu ringde olmak harika ama bu ringe gelirken sadece kendin gelince çok kuru oluyor yani yanında bir şeyide getirmelisin yani kemerini şuan elimde kemer yok ama en kısa zamanda olacak bu kez ringe sadece ben gelmeyeceğim belirlediğim hedefte batista var onu kesinlikle yeneceğim emin olabilirsiniz çünkü burada christian var o ic hedefini belirledi en büyük hatayı yaptı onun canını okuyacağım o kemer benim ve benden başka kimse o kemeri alamaz batista senin kesinlikle ic cahamp olmana izin vermeyeceğim çünkü o kemeri herkes alamaz senin gibi pislikler o kemeri rüyasında bile göremez hem sen kimsin ki ic kemeri sadece benim ve benden başka kimse o kemeri alamaz bunu kafana sok batista sadece o kemer benim sen o hedefi belirlerken ben yoktum tabi ben belirlememiştim ama olsun ben yokken sen o kemeri alabilirdin belki ama şimdi ben varım onun için senin o kemeri alman imkansız sadece bir tane ahmak olsa iyi bir tane daha var christian oda kemeri alamayacak çünkü ben varım sen bir hiçsin senin sonunda kötü olacak ben varken kimse ic kemerini alamaz ben olmasam belki seninde işin kolaydı belki ic kemerini alabilirdin ama ben varım artık sen ve Batista değilsiniz şimdi ben varım ve ic kemeri benim olacak çünkü ben harikayım benim için önemli olan ic kemeri ben varken yıllarca uğraşsanız yinede alamazsınız beni anladın mı cc ? Anlamışsındır umarım yoksa sonunu iyi düşünemiyorum Batista için dediklerim sanada geçerli sadece ona ait değil batistaya dediklerimi anlamadıysan batistadan sorarsın o beni çok iyi anlamıştır değil mi batista ? Herkes kendine göre hedef belirlese inanın kimse rezil olmaz kimse ahmak olmaz ama kendine göre hedef beliremiyor sonra ağlıyor biz herkesi avutamayız herkes ic kemerini alamaz herkes benim gibi değil aslında benim bunlarla uğraşmam gerekir wwe kemeri ile veya whc kemeri ile uğraşmam gerekir ama malesef uğraşamıyoruz her neyse zaten bu kemer benim ne Batista ne Cc ben varken bu kemeri alamaz ben bir kemeri alırım dediysem alırım işinizi çok zor sizler en büyük hatanızı yaptınız o kemer benim o kemeri herkes alamaz batista git sen oyuncak kemerlerle uğraş sen gerçek kemeri alamazsın almasını geçtim sen o kemeri taşıyamazsın o kemeri taşımak için güç gerekir sendede o güç yok onun için oyuncakları daha hafif oluyor sen onlardan al bir tane bir tane daha al onuda Cc'ye verirsin sizler onun oyuncağınıda alamazsınız tamam parasını ben vereceğim biraz güler ve devam eder.. İc kemeri sizler için değil o kemeri alabilmek için beni yenmelisiniz sonra zaten iş kolay ama siz beni yenemezsiniz çünkü siz daha küçüksünüz en iyisi büyüyünde gelin büyüyünce belki beni yenersiniz diyeceğim ama yine yenemezsiniz sizin belirlediğiniz hedefte bende varsam inanın o kemeri hiç alamazsınız ben ic champ olacağım ben harika bir adamım bunu biliyorsunuz zaten harika olduğum içinde bu kemeri kazanacağım bu kemeri almak benim için çokta zor olmayacak herkes benim neler yapabileceğimi öğrenmişlerdir sizin karşınızda ezik durmuyor sizin karşınızda size gerçekleri söyleyen adam duruyor o adam benim beni sıkılmadan dinleyin derim sıkılırsanız ve bu adam neler saçmalıyor derseniz işte o zaman hayatta yaptığınız hatalardan biri olacak çünkü ic maçında champ olan ben olacağım onun için beni iyi dinlemelisiniz aslında daha fazla diyecek bir şey yok çünkü ben herşeyi söyledim söylediklerimin kısa özeti ic champ ben olacağım..

Diyor ve locker room'a dönüyor..

Sheamus konuşma yapmak için ringde..
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sheamus Ringde.
» Sheamus ringde.
» Stone Cold Wm için Ringde
» Sheamus Twitter
» Sheamus Backstage'de.