Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

The Rock Shoot Promo

YazarMesaj
People's Champion

People's Champion

The Rock Shoot Promo Empty
MesajKonu: The Rock Shoot Promo   The Rock Shoot Promo EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 8:59 am

Ve tüm salon Boo'luyor...
[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Ringe ilerliyor.
Salonda büyük bir Boo var.
Ve The Rock ringe giriyor...Bir sandalye'nin üzerine oturup konuşmasına başlıyor.

John Cena, orada olabileceğin kadar rahatsız bir şekilde yatarken beni dinlemeni istiyorum. Bunu iyi dinlemeni istiyorum. Çünkü senin WWE Şampiyonluğu'nla 3 hafta sonra ayrılmadan önce söylemek istediğim bir sürü şey var. Senden nefret etmiyorum John, hatta senden hoşlanmıyorum bile denemez. Senden hoşlanıyorum, arkadaki o insanların çoğundan daha fazla hoşlanıyorum. Ben sadece senin en iyi olduğun fikrinden nefret ediyorum. Çünkü değilsin. En iyi benim. Ben Dünya'nın en iyisiyim.

Senin benden iyi olduğun tek nokta Vince McMahon'ın kıçını öpmek. Sen Vince'in kıçını Hulk Hogan'ın öptüğü kadar iyi öpüyorsun. Bilmiyorum Christian ve Jericho kadar iyi misin ama o da çok iyi bir kıç öpücüdür. Her zaman öyleydi ve hala öyle. Ups, 4. duvarı yıkıyorum(Sanırım bir deyim.). Ben Dünya'daki en iyi güreşçiyim. Şirkete geldiğim ilk günde en iyiydim ama kıskanıldım ve nefret edildim. Çünkü Paul Heyman bende kimsenin kabul etmek istemediği bir şeyler görmüştü. Evet, ben bir Paul Heyman adamıyım. Başka kim Paul Heyman adamı biliyor musunuz? Brock Lesnar. O ayrıldı, tıpkı benim de ayrılacağım gibi. Ama onunla aramdaki en büyük fark benim WWE Şampiyonluğu ile ayrılacak olmam.

Vince'in bazı düşüncelerine o kadar çok kapıldım ki bana onların hepsinin hayal ürünü olduğunu çok sonra farkettim. Gerçek olan tek şey benim ve gün be gün, neredeyse 6 yıldır herkese mikrofonda, ringde ve hatta yorumculukta bile en iyi olduğumu kanıtladım. Kimse bana dokunamaz!

Ve bunu kaç defa kanıtlamama rağmen ben sizin o küçük sevimli kupalarınızda yokum, programı taşımıyorum. Nadiren tanıtılıyorum. Filmlerde yer almıyorum. USA Network'un o korkutucu şovlarında yer almıyorum. Hatta şovun açılışında bile imzam yok. Conan O'Brian'da yokum. Jimmy Fallon'da yokum. Ama gerçek şu ki olmalıyım.

Hey, bir şeye açıklık getireyim. Şu an bana tezahürat yapan bazılarınız var ya, benim ayrılmamın en büyük nedeni sizsiniz.Çünkü o kupa bardaklarını şu an alan sizsiniz. Benim yüzümün olmadığı o programları da alan sizsiniz. Ve havaalanında sabahın 5'inde yüzüme fotoğraflarınızı sokup imzalatıyorsunuz ve Ebay'de satıyorsunuz çünkü gidip gerçek bir iş bulamayacak kadar tembelsiniz.

7 Temmuz'da WWE Şampiyonluğu ile ayrılıyorum. Ve belki de gidip New Japan Pro Wrestling'de korurum. Belki de Ring of Honor'a geri dönerim. Hey, Colt Cabana. Nasılsın?

Benim ayrılmamın sebebi siz insanlarsınız. Çünkü ben gittikten sonra siz hala paranızı bu şirkete harcamaya devam edeceksiniz. Ben sadece sistemdeki bir dişliyim. Ben ayrıldıktan sonra sistem dönmeye devam edecek ve ben bunu anlıyorum. Vince McMahon kendine daha çok para yapacak. O milyarder olması gereken bir milyoner. Ve o neden milyarder değil biliyor musunuz? Çünkü etrafı sıcak karşılayan, mantıksız konuşan dallama evet adamlarıyla dolu, John Laurinaitis gibi. Ve belki de şirket Vince'in ölümüden sonra daha iyiye gider. Ama gerçek şu ki ondan sonra başa salak kızı, gerzek damadı ve geri kalan aptal aile geçecek.

Size Vince Mcmahon ile ilgili kişisel bir hikaye anlatmama izin verin. Hepimiz bu kabadayılığa karşı olan bir kampanyadaydık... Önce mikrofon ardından da yayın kesilir.

The Rock Shoot Promo
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Promo müziği
» John Cena Promo
» WWE'de en iyi Promo kesen 25 Kişi
» Cena'nın Promo Yeteneği
» Money In The Bank 2012 Official Promo