Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Chris Jericho,Christian ve John Laurinaitis

YazarMesaj
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

Chris Jericho,Christian ve John Laurinaitis Empty
MesajKonu: Chris Jericho,Christian ve John Laurinaitis   Chris Jericho,Christian ve John Laurinaitis EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 7:23 am

Chris Jericho ve Christian sinirli bir şekilde Johnny nin ofisine girer.

John Laurinaitis: Hey takımımın kaptanları sorun nedir?

Chris Jericho: Sorunun ne olduğunu sende çok iyi biliyorsun Stone Cold sarhoş sarhoş saçmalıyor muydu yoksa söylediği şey gerçek mi?

John Laurinaitis: Bu konuda sorun ne anlayamadım.

Christian: Bizim rakibimiz olan biri hakem yapıldı bu bizim için çok büyük bir dezavantaj umarım bir planın vardır.

John Laurinaitis: Beyler siz rahat olun Wrestlemania da en iyi yaptığınızı yapıp güreşin gerisini ise bana bırakın.

Chris Jericho ve Christian ofisi terk eder ve kendi aralarında konuşmaya başlar.

Christian: Neyseki bir planı varmış zaten ben Johnny nin plansız hareket etmeyeceğini bilirim.

Chris Jericho: Bana sanki bizi yiyormuş gibi geldi,inşallah bir planı vardır ama bence işe yaramayacak.

Christian: Neyse ne Jericho biz en iyi yaptığımızı yapıp güreşelim gerisini o düşünsün çünkü bu maç bizim için ne kadar önemliyse onun içinde o kadar önemli.

Chris Jericho: Doğru söylüyorsun Christian inşallah dediğin gibi planı işe yarar,maçta görüşürüz Christian yakında şampiyonlar biziz.

Chris Jericho ve Christian kendi soyunma odalarına giderler.

Kilit.

Chris Jericho,Christian ve John Laurinaitis
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Chris Jericho ve John Laurinaitis
» Undertaker&Chris Jericho&John Cena&Kurt Angle Backstage
» @Chris Jericho
» The Miz Next Chris Jericho
» Chris Jericho Ringde