Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

22 Mayıs RAW

2 posters
YazarMesaj
Capire
Admin
Admin
Capire

22 Mayıs RAW Empty
MesajKonu: 22 Mayıs RAW   22 Mayıs RAW EmptySalı Mayıs 22, 2012 10:23 am

duyuluyor Cena girişte klasik tauntunun ardından büyük bir Cheerla ringe geliyor ve bir mikrofon alıyor
22 Mayıs RAW 1934629_o
Merhaba WWE Evreni John Cena karşınızda fakat farklı olarak karşınızda Cena WWE Şampiyonu tıpkı söz verdigim gibi.Tabii ben bunu çok istemiştim sadece istedimmi tabiiki Hayır Jericho aksine ben bunun için çalıştım ve ter döktüm karşılıgınıda aldım Cm Punk karşımda Her zamanki gibi iyi güreşti sonrasındada Royal Rumble'yi kazandı bu yüzden onu tebrik ediyorum fakat Chris Jericho için aynı şeyleri söyleyemiycem o maç boyunca kaçtı.Hile yaptı fakat gene beni yenemedi çünkü hile yapıyor adil güreşmiyordu bana yalaka diyordu fakat kendi Laurunaits sayesinde üstünlükler elde etti sonuç neydi:Royal Rumble'de yenilmek ve hile yapamamak İşte Jericho bundan ibaret ve Jericho bunların aynısı Elemination Chamberdada olucak ve sen o kafesin arkasında hile yapamıycaksın ve Jericho hileyle tek bir adamı yenebilirsin 5 adamı değil.

John Cena hayranlarıyla tokalaşarak ringden ayrılırken sıradaki maçımıza geçiyoruz
Capire
Admin
Admin
Capire

22 Mayıs RAW Empty
MesajKonu: Geri: 22 Mayıs RAW   22 Mayıs RAW EmptySalı Mayıs 22, 2012 10:26 am

Duyuluyor Batista girişte görünüyor ve ışıklar sönüyor Büyük bir Boolama eşliginde Batista ringe geliyor ve rakibini bekliyor.

Duyuluyor Triple H girişte görünüyor klasik tauntu ardından hızla ringe geliyor ve köşede tauntunu yapıp maçın başlamasını bekliyor.

Batista vs Triple H
Maç Lockupla başlıyor HHH Batistayı ittiriyor ve bir Clothesline deniyor HHH egiliyor ve yumruklayarak Batistayı köşeye götürüyor bir süre orda yumrukluyor ve diger köşeye yolluyor ardında sersemleyen Batista'ya Running clothesline yapıyor. Batista Yerde HHH iplere gidiyor birde Jumping Knee Drops tuş denemesi 1-Batista kurtuluyor HHH'den Chinlock Batista ayaklanıyor ve dirsek darbeleri atarak kurtuluyor.Ardında HHH'yi iplere yolluyor HHH'den Knee Facebuster birde Flying Clothesline ve Jumping Knee Drops tuş denemesi 1-Batista kurtuluyor HHH'den Batistaya tekmeler ardında Elbow Dropslar vuruyor Birde kaldırıp kafasını köşeye vuruyor ve yumrukluyor Batista'dan bir diz ardında HHH'yi yumrukluyor ve iplere yolluyor HHH'den bir tekme ardında iplere gidiyor Batista'dan Big Boot tuş denemesi 1-2-HHH kurtuluyor Batista HHH'yi tekmeliyor ardında kaldırıp köşeye götürüyor ve karnına omuz darbeleri vuruyor birde Short-Arm Clothesline tuş denemesi 1-2-HHH kurtuluyor Batista'dan HHH'ye tekmeler ardında yumruklamaya başlıyor HHH'yi hakem ayırıyor Batista iplere gidiyor birde tekme HHH'ye birkez daha iplere gidiyor ve tekme deniyor Batista HHH egiliyor birde Rollup 1-2-Batista kurtuluyor ve Clothesline deniyor HHH egilip yumrukluyor ve köşeye götürüyor ardında köşede Backhand Choplar vuruyor ardında yumrukluyor ve Ortaya çekip kafasına dirsek darbesi vuruyor ve iplere yollamayı deniyor Batista'dan Reversall ile Powerslam denemesi HHH kurtuluyor bir tekme ve Following DDT tuş denemesi 1-2-Batista kurtuluyor hakem sayıyor iki isimde 8'de kalkıyor karşılıklı yumruklaşmalar Batista üstün çıkıyor ve HHH'yi iplere yolluyor HHH'den bir tekme birde Spinebuster Pedigree tauntları Batista ayaklanıyor bir tekme ve Pedigree denemesi Batista kurtuluyor ve Spinebuster BatistaBomb tauntları HHH ayaklanıyor bir tekme ve BatistaBomb denemesi HHH kurtuluyor ve Clothesline deniyor bir Clothesline'de Batista'dan iki isimde yerde hakem sayıyor iki isimde Sekizde kalkıyor ringde büyük bir Cheer Jeff ringe geliyor ve Batistaya Low Dropkick vuruyor Batista Ring dışında HHH'yede bir tekme ve TOF.

Kazanan:No Contest
Jeff HHH'ye bakarak ringi terk ederken sıradaki maça geçiyoruz.
Capire
Admin
Admin
Capire

22 Mayıs RAW Empty
MesajKonu: Geri: 22 Mayıs RAW   22 Mayıs RAW EmptySalı Mayıs 22, 2012 11:41 am

Duyuluyor Jeff Hardy Girişte beliriyor Klasik tauntunun ardından hızlı adımlarla Ringe geliyor ve köşede tauntunu yapıp rakibini bekliyor.

Duyuluyor Christian girişte görünüyor klasik tauntu ardından boolanarak ringe geliyor ardında köşede tauntunu yapıyor ve maçın başlamasını bekliyor.

Christian vs Jeff Hardy
Maç Lockupla başlıyor Jeff CC'yi köşeye götürüyor hakem ayırıyor CC'den bir tekme Jeffe ardında kafasını köşeye vuruyor ve tekmeler atıyor hakem ayırıyor CC şimdide Jeffi yumrukluyor hakem ayırıyor CC Jeffi köşeye yolluyor ardında üzerine koşuyor Jeff'ten bir tekme birde Clothesline birtane daha birde tekme ardında yumruklar atıyor ve CC'yi iplere yolluyor birde Back Body Drop CC iplerde kalıyor Jeff'ten birde Clothesline CC ring dışında birde Planca CC'ye ardında kaldırıp kafasını aprona vuruyor ve ringe sokuyor tuş denemesi 1-2-CC kurtuluyor ve köşeye gidiyor Jeff tekmeliyor hakem ayırıyor CC'den bir Eye Poke birde Clothesline tuş denemesi 1-2-Jeff Kurtuluyor CC'den Jeffe tekmeler ardında yumrukluyor hakem ayırıyor CC Jeffi kaldırıp köşeye götürüyor ve orda yumrukluyor hakem ayırıyor CC Jeffi diger köşeye yolluyor ve üzerine koşuyor Jeff'ten bir tekme ardında iplere gidiyor CC'den Dropkick tuş denemesi 1-2-Jeff kurtuluyor CC'den Elbow Dropslar tuş denemesi 1-2-Jeff kurtuluyor CC Jeffi yumrukluyor hakem ayırıyor CC'den birde Headlock Jeff ayaklanıyor ve diz darbeleri atarak kurtuluyor ardında iplere gidiyor CC'den Title A Wirl Backbreaker tuş denemesi 1-2-Jeff kurtuluyor CC'den Jeffin sırtına tekmeler ve Knee Dropslar şimdide Elbow Dropslar vuruyor ve Camel Clutch Jeff ayaklanıyor CC hareketi bozuyor ve yumruklar atıp Neckbreaker Slam deniyor Jeff kurtuluyor birde Short-Arm Clothesline bir Clothesline daha birtane daha CC Clothesline deniyor Jeff'ten Extrem Neckbreaker CC köşede Jeff'ten birde Poetry İn Motion ve Corner Dropkick tuş denemesi 1-2-CC kurtuluyor Jeff'ten TOF Tauntları CC Ayaklanıyor bir tekme ve TOF denemesi CC'den Neckbreaker Slam tuş denemesi 1-2-Jeff kurtuluyor Killswitch tauntları Jeff ayaklanıyor Killswitch denemesi Jeff CC'yi köşeye ittiriyor birde TOF hemen ardından ring dışından John Laurunaits geliyor ve hakemle tartışıyor Teddy Long onu çekiyor ve kavgaya tutuşuyorlar CC'den Jeffe Rollup 1-2-3

Kazanan:Christian
Christian maçtan sonra galibiyeti kutlarken Laurunaits gelip onu tebrik ediyor.Jeff hızla ayaklanıyor ve CC'ye bir tekme atıp TOF yapıyor Laurunaits ordan giderken Teddy Long Jeffin elini kaldırıyor.
Capire
Admin
Admin
Capire

22 Mayıs RAW Empty
MesajKonu: Geri: 22 Mayıs RAW   22 Mayıs RAW EmptySalı Mayıs 22, 2012 12:41 pm

Break The Walls Down duyuluyor Jericho soğuk tavırlarla ringe geliyor ve bir mikrofon alıyor
22 Mayıs RAW 8ZaAV
WWE Championship Evet Evet onu dün gece Cena kazandı Tebrikler John Cena bir gecelik çok iyi güreştin fakat Cm Punkında unuttugu birşey varki ben her zaman iyi güreşirim ve yaptıgım işin en iyisiyim Dün gece Cenayla son kaldım fakat Cm Punk maçtan önce beni yormuştu ve Cena o gün şanslıydı aynı şekilde Cm Punk'da Royal Rumble'de şanslıydı fakat fakat Elemination Chamber'da 5 kişi var ve Cena bu 5 kişi arasında şansını kullanamıycak ve bir gecelik iyi güreşmesini bir kenera bırakmak zorunda kalıcak ve Cena söylemeyi unuttugum birşey var bu gece Elemination Chambera katılıcak herkesi ögreniceksiniz ve Main Eventte bu adamlar karşı karşıya gelicek kazanan yani ben Elemination Chambera son sıradan giricek ve ben bunu kazanarak Elemination Chamber'da WWE şampiyonluguna bir adım daha yaklaşıcam.

Duyuluyor Cm Punk elinde bir Mikrofonla görünüyor ardında girişe oturuyor
22 Mayıs RAW Punksitting
Ciddimisin Chris Ciddimisin bir gecelik iyimi güreştim hadii ama saçmalıyor olmalısın yada hasta olmalısın.Royal Rumble'ye birinci sıradan katıldım Chris ve son olarak eledigim kişiler arasında sende vardın ve ben her zamanki gibi iyi güreşiyordum sende her zamanki gibi berbat ve Jericho sen WWE Championshipe asla bir adım yakın olamıycaksın Elemination Chamber'da kaderin tıpkı Royal Rumble'dekine benzer olucak tamam tamam geriye saymayı bırakalım.Royal Rumble'yi unutalım gitsin ve senin Elemination Chamberı kazanıp WWE Champion oldugunu varsayalım Wrestlemania'dan o kemerle ayrılabilicekmisin dur ben yanıtlıyım Hayır çünkü sen o kemeri kazandıgında Wrestlemania'da karşında ben olucam Jericho umarım şanslısındır ve benim istedigim kemere oynamassın eger böyle bir aptallık yaparsan sonuçlarına sen katlanırsın.

Çalarken Jericho sinirli şekilde tişörtünü fırlatıyor Punk'da Arka alanın yolunu tutuyor ve Main Event maçına geçiyoruz.
Capire
Admin
Admin
Capire

22 Mayıs RAW Empty
MesajKonu: Geri: 22 Mayıs RAW   22 Mayıs RAW EmptySalı Mayıs 22, 2012 4:34 pm

Herkes Ring'deyken bir anda Cult Of Personality duyuluyor Cm Punk girişte görünüyor seyirciler sevinç içerisinde Cm Punk hayranlarıyla tokalaraşak ilerliyor ve spiker masasına geçiyor

Chris Jericho vs John Cena vs Sheamus vs Kofi Kingston vs Stone Cold vs Shawn Michaels 6 Pack Challenge Match
Zil sesi duyuluyor Maç başlıyor Jericho Cena'yı yumrukluyor ve köşede tekmeler atıyor Sheamus Jericho'yu çekiyor ve Short-Arm Clothesline ardında tekmeler Jericho'ya ve birde Body Slam Kofi Shawn ve SCSA'da katılıyor ve Jericho'yu tekmeleyerek ring dışına atıyorlar Cena'dan SCSA'ya Rollup 1-SCSA kurtuluyor Kofi'den SCSA'ya bir tekme ve yumruklar SCSA'dan diz darbesi ve yumruklar geliyor Kofiye Shawn'da Sheamusu tekmeliyor köşede Cena ayaklanıyor ve SCSA'yı yumruklayarak köşeye götürüyor bir süre köşede yumruklıyıp diger köşeye yolluyor ve Clothesline atıyor tuş denemesi 1-SCSA kurtuluyor o sırada Kofi ve Shawn Sheamusa tekmeler atıyor Shawn'dan Kofiye Rollup 1-2-Kofi kurtuluyor karşılıklı yumruklaşmalar diger köşede ise Cena SCSA'yı yumrukluyor birde BackHandChop SCSA'ya Kofi Sheamusu kaldırıyor Sheamus'dan diz darbesi birde War Sword Shawn'dan Sheamusa bir yumruk ardında tekmeler geliyor ve Elbow Dropslar atıyor.Arında Sheamus ve Kofiyi tekmeliyor Cena'dan SCSA'ya Elbow Smash ve iplerden gelerek bir Elbow Drops ardında kaldırıyor SCSA diz atarak kurtuluyor ve Headbut vuruyor Jericho apronda SCSA'dan bir Shoulder Block Jericho ring dışında Shawn'dan o sırada Cena'ya Backhand Chops ardında yumruklayarak köşeye götürüyor ve Backhand Choplar vuruyor SCSA'dan HBK'ye Rollup 1-2-HBK kurtuluyor Cena SCSA'yı kaldırıp yumrukluyor ve köşeye yolluyor ardında üzerine koşuyor SCSA'dan Back Body Drop Cena ring dışında HBK'dende SCSA'ya Clothesline SCSA'da ring dışında HBK iplere gidiyor birde Suicide Dive Cena ve SCSA'ya 3 isimde yerde Ringde Kofi Sheamusa Dropkick deniyor Sheamus ayaklarından yakalayıp köşeye fırlatıyor Kofi köşede kalıyor ardında Cena,Jericho ve SCSA'nın üstüne 4'isimde yerde kalıyor Sheamus ringde Tauntunu yapıyor Cena'dan Sheamusa bir Back Suplex tuş denemesi 1-2-Sheamus kurtuluyor Cena'dan Sheamusa yumruklar Jericho ringe giriyor ve Cenayı yumruklayarak köşeye götürüyor Sheamus'da ona katılıyor ve Cenayı yumrukluyorlar Sheamus'tan Cena'ya birde Knee Lift Cena köşede Jericho'dan Corner Clothesline denemesi Cena çekiliyor Sheamusa Shoulder Block bir Shoulder Block'da Jericho'ya Sheamusa Fisherman Suplex Jericho'yada Clothesline Sheamus ayaklanıyor ve Suplex deniyor Jericho'da katılıyor Reversall ile Cena'dan Double Suplex ardında Jericho'ya STF Sheamus'tan Cenaya Elbow Drops ardında Cenayı kaldırıyor ve White Noise deniyor Cena kurtulup Sheamusun ayagına Clothesline geçiriyor birde STF HBK'den Cena'ya Low Dropkick ardında kaldırıp köşeye vuruyor kafasını ve Backhand Choplar vurup diger köşeye yolluyor Şimdide üzerine koşuyor Cena HBK'yi omuzluyor HBK iplerde kalıyor Cena HBK'yi ring dışına FU ediyor Jericho ve Cena karşı karşıya geliyor ve bir süre tartışıyorlar Sheamus'tan Jericho'ya War Sword SCSA'danda Cenaya Clothesline SCSA Cenayı Sheamus Jericho'yu tekmeliyor Sheamus Jericho'yu kaldırıp iplere yolluyor ve Brouge Kick deniyor Jericho egilip Clothesline deniyor bir Clothesline'de Sheamustan iki isimde yerde SCSA Cenayı kaldırıp kafasını köşeye vuruyor ardında Body Slam yapıp aprona çıkıyor Cena ayaklanıyor ve SCSA'ya yumruk atıyor ardında köşeye çıkıyor ve Supersuplex deniyor SCSA köşede kalıyor Sheamus ve Jericho ayaklanıp Cena'yı ringe doğru Powerbomb ediyor SCSA ve Cena yerde Jericho Punka Sheamus SCSA'ya tuş deniyor 1-2-SCSA ve Cena kurtuluyor HBK ringe giriyor Sheamus'tan Irısh Curse Backbreaker Apronda kalıyor HBK Sheamus Jericho'yu yumrukluyor Jericho kurtulup Diz atıyor ve Sheamusu yumruklayarak iplere götürüyor ve iplere yollamayı deniyor Reversall ile Sheamus Jericho'yu yolluyor birde Back Body Drop Jericho'ya Birde tekme atıp Celtic Cross deniyor HBK ringe giriyor ve Sheamusa SCM çakıyor Sheamus ring dışında HBK Jericho'yu köşeye yolluyor ve üzerine koşuyor Jericho'dan tekme birde Enzuigiri tuş denemesi 1-2-HBK kurtuluyor Jericho'dan HBK'ye tekmeler ardında köşeye yollamayı deniyor HBK reversall ile Jericho'yu yolluyor birde Splash ve Backhand Choplar HBK'den birde Body Slam ve Leg Drop tuş denemesi 1-2-Jericho kurtuluyor ve Hızla Codbreaker deniyor HBK reversall ile İnvertod Drop yapıyor birde Backhand Chops ve Body Slam denemesi Jericho egiliyor HBK'den Rollup 1-2-Jericho kurtuluyor HBK iplere gidiyor Jericho'dan Elbow Smash ve Lionsault denemesi HBK çekiliyor ve SCM deniyor Jericho HBK'yi bacagından yakalayıp yere çekiyor ve WOJ baglıyor Cena hareketi bozup Jericho'yu ring dışına fırlatıyor Sheamus ringe girip Rollup deniyor 1-2-Cena kurtuluyor ve tekme atmayı deniyor Sheamus egilip tekme atıyor ve Brouge Kick denemesi Cena çekiliyor ve Omuzlıyıp AA yapıyor Tuş denemesi 1-2-Jericho Cenayı çekip ring dışına atıyor ve çelik basamaklara fırlatıyor hemen ardından ringe giriyor ve Sheamusa tuş denemesi 1-2-3

Kazanan:Chris Jericho
Punk maçtan sonra Spiker masasından kalkıp Jericho'ya bakıyor Jericho kemeri işaret edip arka alanın yolunu tutarken şov sona eriyor.
TheCelticWarrior

TheCelticWarrior

22 Mayıs RAW Empty
MesajKonu: Geri: 22 Mayıs RAW   22 Mayıs RAW EmptyC.tesi Mayıs 25, 2013 9:49 am

Süper.

22 Mayıs RAW
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 12 Mayıs Raw
» 6 Mayıs Raw.
» 31 Mayıs RAW