Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

12 Mayıs Raw

YazarMesaj
Capire
Admin
Admin
Capire

12 Mayıs Raw Empty
MesajKonu: 12 Mayıs Raw   12 Mayıs Raw EmptyC.tesi Mayıs 12, 2012 11:35 am

Klasik İntromuz ardından Raw şovu başlıyor hemen ardından Müthiş Pyro gösterileri

Duyuluyor Cena girişte Klasik tauntu ardından büyük bir Cheer eşliginde koşarak ringe geliyor ardında bir mikrofon alıyor ring dışından
12 Mayıs Raw 1934629_o
Geçen haftayı gördünüz Jericho'yu yendim fakat fakat o gene Hile yaptıgımı söyledi boşversenize klasik Jericho işte yenilce bahaneler bulan ve rakibine arkadan saldıran Jericho ama bunu önemsemiyorum çünkü aynısını Royal Rumble'de yapamıycak Royal Rumble'de bir Elemination maçı olucak ve ben John Laurunaitse ragmen bu maçı kazanıcam Cm Punk en iyi rakiplerimden ve en iyi güreşenlerden Chris Jericho WWE evrenin gördügü en pis güreşen güreşçi ve bu gece benimle Kontrat törenine gelicek yoksa onu oraya kıçını tekmeleyerek götürürüm

Çalarken Cena hayranlarıyla tokalaşarak ringi terk ediyor bizde ilk maçımıza geçiyoruz

Duyuluyor Jeff Hardy girişte klasik tauntunun ardından hayranlarıyla tokalaraşak ringe geliyor ve köşede tauntunu yapıp kemerini ring dışına bırakıyor ve rakibini bekliyor

Duyuluyor Triple H girişte klasik tauntunun ardından hızla ringe geliyor ve köşede tauntunu yapıp maçın başlmasını bekliyor

Triple H vs Jeff Hardy Non Title Match
Maç Lockupla başlıyor HHH Jeffi köşeye götürüyor hakem ayırıyor bir Lockup daha Jeff HHH'yi köşeye götürüyor hakem ayırıyor bir Lockup daha Jeff'ten Wrist Lock HHH Reversall ile Summersault yapıyor birtane daha birde Armlock Jeff ayaklanıyor ve bir Summersault yapıp Wrist Lock yapıyor HHH iplere tutunuyor hakem ayırıyor bir Lockup daha Jeff'ten Headlock HHH Dirsek atarak kurtuluyor ve Back Suplex deniyor Jeff'ten bir Rollup 1-2-HHH kurtuluyor Jeff'ten bir Side Headlock HHH ayaklanıyor ve Jeffi iplere yolluyor birde Shoulder Block ardında iplere gidiyor Jeff'ten Summersault denemesi Reversall ile HHH Short-Arm Clothesline deniyor Jeff egilip Backslide yapıyor 1-2-HHH kurtuluyor ve Backslide yapıyor 1-2-Jeff kurtuluyor ve Backslide deniyor HHH reversall ile Back Suplex Jeff kurtuluyor HHH arkasını dönüp hızla Body Slam deniyor Jeff kurtulup Body Slam yapıyor ve Leg Drop deniyor HHH çekilip Elbow Drops yapıyor ardında tuş deniyor 1-Jeff kurtuluyor HHH'den Chinlock Jeff ayaklanıyor ve dirsek darbeleri atarak kurtuluyor ardında iplere gidiyor HHH'den Sleeper Hold Jeff'ten hızlıca bir Back Suplex birde Leg Drop tuş denemesi 1-2-HHH kurtuluyor Jeff tekmeler atıp HHH'nin kafasını köşeye vuruyor ardında yumrukluyor ve diger köşeye yollıyıp üzerine koşuyor HHH'den bir tekme birde Flying Clothesline tuş denemesi 1-2-Jeff kurtuluyor HHH Jeffi kaldırıp kafasını köşeye vuruyor ardında tekmeler atıyor ve diger köşeye yollıyıp üzerine koşuyor Jeff bir tekme atıp iplere gidiyor HHH'den Clothesline denemesi Jeff egilip iplere gidiyor HHH'den High Knee birde Jumping Knee Drops tuş denemesi 1-2-Jeff kurtuluyor ve köşeye gidiyor HHH'den bir Corner Clothesline birde Side Walk Slam tuş denemesi 1-2-Jeff kurtuluyor HHH'den Elbow Dropslar ardında kaldırıp Powerslam deniyor Jeff kurtuluyor ve bir Atomic Drop yapıyor birde Leg Drop ve Low Dropkick tuş denemesi 1-2-HHH kurtuluyor ve köşeye gidiyor Jeff'ten birde Corner Dropkick tuş denemesi 1-2-HHH kurtuluyor TOF tauntları HHH ayaklanıyor bir tekme TOF denemesi HHH ittiriyor ve Spinebuster yapıyor Pedigree tauntları Jeff ayaklanıyor bir tekme Pedigree denemesi Jeff kurtulup bir tekme atıyor ve TOF yapıp Köşeye çıkıyor Swanton Bomb denemesi HHH çekiliyor ardında bir tekme atıp Pedigree yapıyor tuş denemesi 1-2-3

Kazanan:Triple H
Capire
Admin
Admin
Capire

12 Mayıs Raw Empty
MesajKonu: Geri: 12 Mayıs Raw   12 Mayıs Raw EmptyC.tesi Mayıs 12, 2012 1:00 pm

Duyuluyor Christian üzerinde hakem üniforması ile ringe geliyor ve ringin ortasında maçı bekliyor

Duyuluyor Stone Cold büyük bir Cheer alıyor ardında hızlı adımlarla ringe geliyor ve köşede tauntunu yapıp rakibini bekliyor

Duyuluyor Edge büyük bir Boo alarak ringe geliyor ardında köşede tauntunu yapıyor ve maçı bekliyor

Edge vs Stone Cold Speciel Guest Referee Christian
Maç Lockupla başlıyor SCSA Edge'yi köşeye götürüyor hakem hızlıca sayıp ayırıyor ardında SCSA'yı ittiriyor SCSA CC'yle tartışırken Edge bir yumruk geçiriyor SCSA'ya ardında tekmeler atıyor ve Elbow Dropslar vuruyor tuş denemesi 1-2-SCSA kurtuluyor Edge SCSA'ya tekmeler atıyor ardında kaldırıp iplere yolluyor SCSA'dan bir tekme ardında Clothesline ve Edge'yi yumrukluyor hakem hızlıca sayıp SCSA'yı ayırıyor ve onu ittiriyor ardında SCSA'yla tartışıyor SCSA sinirleniyor CC Hakem üniformasını gösteriyor o sırada Edge'den Big Boot ardında yumrukluyor ve Armlock baglıyor SCSA ayaklanıyor ve yumruklar atarak kurtuluyor ardında Edge'yi iplere yolluyor Edge bir tekme atıp Clothesline deniyor SCSA egilip yumruklar atıyor ardında Edge'yi iplere yolluyor ve Back Body Drop yapıyor Edge iplerde bir Clothesline Edge ring dışında CC saymıyor SCSA CC'yle tartışıyor o sırada Edge ringe girip Rollup yapıyor 1-2-SCSA kurtuluyor ve Edge'ye Spinebuster yapıyor ve CC'yle tartışıyor CC SCSA'yı ittiriyor Edge ayaklanıyor Bir tekme Stunner denemesi Edge ittirip Spear deniyor SCSA çekilip Stunner yapıyor tuş denemesi 1-2-CC saymayı bırakıyor ve kolunu tuttuyor SCSA sinirleniyor ve CC'yi ittiriyor CC'de SCSA'yı o sırada Edge bir Low Blow atıyor ardında Rollup 1-2-3

Kazanan:Edge
Maçtan sonra Christian gülerek ringi terk ederken SCSA peşinden koşuyor ve CC'yi ringe sokuyor birde tekme atıp Stunner yapıyor Edge'de ayaklanmış durumda bir Stunner'da ona.

Çalıyor SCSA ringi terk ederken sıradaki maça geçiyoruz
Capire
Admin
Admin
Capire

12 Mayıs Raw Empty
MesajKonu: Geri: 12 Mayıs Raw   12 Mayıs Raw EmptyC.tesi Mayıs 12, 2012 1:52 pm

Duyuluyor Doink The Clown yavaş adımlarla gülerek ringe geliyor ardında köşede tauntunu yapıp rakibini bekliyor

Duyuluyor Hornswoogle büyük bir Cheer alıyor ardında hızlı adımlarla ringe geliyor ve köşede maçı bekliyor

Hornswoogle vs Doink The Clown(Debut)
Maç başlıyor Doink Hornswoogle'ye bakıp gülüyor.Hornswoogle Doink'in ayagına bir tekme atıyor birde Low Dropkick atıyor Doink yerde kalıyor Horny üstüne zıplıyıp yumrukluyor Doink Horny'den kurtuluyor ardında Clothesline deniyor Horny egilip Hurricanrana yapıyor Doink hızla toparlanıyor ve Hornye Big Boot vuruyor ardında yumruklar atıp tekmeliyor birde kaldırıp Body Slam ve Leg Drop yapıyor ardında kaldırıp Short Arm Clothesline vuruyor ve birkez daha Body Slam yapıp köşeye çıkıyor birde Whoopie Cushion yapıyor tuş denemesi 1-2-3

Kazanan:Doink The Clown
Doink galibiyeti kutlarken sıradaki maça geçiyoruz.
Capire
Admin
Admin
Capire

12 Mayıs Raw Empty
MesajKonu: Geri: 12 Mayıs Raw   12 Mayıs Raw EmptyC.tesi Mayıs 12, 2012 3:27 pm

Duyuluyor Cm Punk girişte görünüyor klasik tauntu ardından büyük bir Cheer alarak ringe geliyor ve ringde bir kaç tur atıp köşede tauntunu yapıyor ardında rakibini bekliyor.

Duyuluyor Sheamus girişte klasik tauntu ardından büyük bir boo alarak ringe geliyor ardında ringde klasik tauntu ardından köşesine geçiyor

Cm Punk vs Sheamus
Maç Başlıyor Sheamus Lockup deniyor Punk egilip Sheamus'un bacagına tekmeler atıyor ardında Headlock baglıyor Sheamus Punkı iplere ittiriyor birde Shoulder Block vurup tauntunu yapıyor Punk ayaklanıyor ve Sheamusu çagırıyor Sheamus koşuyor Punk Summersault deniyor Reversall ile Sheamus Short-Arm Clothesline deniyor Punk egilip Backslide yapıyor 1-2-Sheamus kurtuluyor Punk Backslide deniyor Reversall ile Sheamus Short-Arm Clothesline yapıyor tuş denemesi 1-Punk kurtuluyor Sheamus'tan Knee Dropslar ardında Elbow Dropslar vuruyor tuş denemesi 1-2-Punk kurtuluyor ve Aprona gidiyor Sheamus apronda Punkı iplere sıkıştırıyor ardında gögsüne yumruklar atıyor ve iplere gidiyor birde Shoulder Block Punk ring dışında Sheamus ring dışına inip Punkı tekmeliyor ardında kaldırıp barikatlara yolluyor ve üzerine koşuyor Punk çekilip Sheamus Clothesline vuruyor ardında ringe sokuyor ve Aprona çıkıp Springboard Clothesline deniyor Sheamus'tan bir War Sword tuş denemesi 1-2-Punk kurtuluyor Sheamus hakeme itiraz ediyor ardında Punku tekmeliyor ve iplere sıkıştırıyor hakem ayırıyor Sheamus iplere gidiyor ve bir Knee Lift Punk köşede Sheamus Onu köşede tekmeliyor ardında Short-Arm Clothesline deniyor Punk egilip tekmeler atıyor ardında Yumruklayarak Sheamusu köşeye götüyor hakem ayırıyor Punk'tan birde Step-Up High Knee ardında Bulldog denemesi Sheamus ittirip Irısh Curse Backbreaker deniyor Punk dirsek darbeleri vuruyor birde Spin Kick tuş denemesi 1-2-Sheamus kurtuluyor ve köşeye gidiyor Punk'tan Step-Up High Knee ardında Bulldog ve GTS tauntları Sheamus ayaklanıyor Punk GTS için omuzluyor Sheamus dirsek atarak kurtuluyor birde Irısh Curse Backbreaker tuş denemesi 1-2-Punk kurtuluyor Sheamus'tan Brouge Kick tauntları Punk ayaklanıyor Brouge Kick denemesi Punk çekilip Mongolian Chosplar vuruyor ardında iplere gidiyor Sheamus'tan Brouge Kick tuş denemesi 1-2-Punk kurtuluyor Sheamus şaşkın ardında Punka Celtic Cross deniyor Punk kurtulup Roudhouse Kick vuruyor ardında Sheamusu omuzluyor ve GTS tuş denemesi 1-2-3

Kazanan:Cm Punk
Punk galibiyeti kutlarken Contract Signe geçiyoruz.
Capire
Admin
Admin
Capire

12 Mayıs Raw Empty
MesajKonu: Geri: 12 Mayıs Raw   12 Mayıs Raw EmptyC.tesi Mayıs 12, 2012 5:53 pm

Duyuluyor Cm Punk girişte beliriyor klasik tauntu ardından ringe geliyor ve sandalyesine oturup beklemeye başlıyor

Duyuluyor Chris Jericho girişte beliriyor ardındanda yavaş adımlarla ringe geliyor ve Punkla tartışıyor hakem araya giriyor Jericho'da sandalyesine oturup rakibini beklemeye başlıyor

Duyuluyor Büyük bir Cheer alıyor Cena ardında koşarak ringe geliyor ve sandalyesine oturuyor

Contract Sign
12 Mayıs Raw Chris-Jericho-2_original_original_crop_340x234
Beyler bayanlar benim şovuma benim Kontrat törenime hoş geldiniz ne kadar güzel bir anı dimi Royal Rumble'den sonra bundan daha güzel bir görüntü olucak evet evet daha güzel bir görüntü çünkü karşınızda Cm Punk ve John Cena gibi gereksiz kişiler olmıycak karşınızda bir şampiyon olucak yani Chris Jericho olucak şovun gerçek sahibi olucak bunun için bu Kontratları hemen imzalamak istiyorum çünkü burayı terk ettikten sonra Royal Rumbleye gitmek ve o kemeri kazanmak istiyorum ve ben istedigimi her zaman elde ederim.
12 Mayıs Raw CM-Punk-John-Cena-7
Ov Ov Ov Sakin ol sakin ol Jericho istedigini elde etmiş görünüyorsun hımm istedigin boş boş konuşmak demek eger buysa bunu gerçekten elde etmişsin Jericho bunun için tebrikler hatta şundan emin olabilirsinki WWE evreninde kimse senin kadar boş konuşamaz ve Jericho istemeye devam et çünkü gerizekalı insanlar her zaman ister ister ve ister hiç bir zaman bunu çalışarak elde etmez ben ise istedigimi alırım WWE süperstarı olmak isterdim küçükken ve oldum bunu sadece isteyerek değil çalışarak yaptım sadece çalışmakmı tabiikide hayır benim bir artım daha var ve bu artı beni diger WWE Starlarından ayırıyor ben Straight Edge'yim ve Royal Rumble'den sonra WWE'deki ilk Straight Edge şampiyonu görüceksiniz I am The Best In The World
12 Mayıs Raw 1934629_o
Hadii ama çocuklar yapmayın bu işi boşu boşuna uzatmayı bırakın konuşmaya ne gerek varki hemen bir an önce şu Kontratı imzalayalım ve Royal Rumble'ye yetişelim çünkü ben sabırsızlanıyorum ben her zaman her gün birşeyler ögrenen ve çalışan birisiyim ögrendiklerimi ve çalışmalarımı Royal Rumble'de hayranlarıma ve sizlere göstermek istiyorum bu yüzden hızlıca bu kontratları imzalamınızı rica ediyorum ve size ufak bir tavsiyem var istemeyi bırakmayın fakat sadece istemekle yetinmek yerine ona ulaşmak için çalışın tıpkı benim gibi ve beni sizlerden üstün kılan şey çalışmak çalışmak ve çalışmak aynı zamanda bu işi severek yapmak ve John Cena sevilmek için bir çaba göstermiyor John Cena doğal davranıyor oldugu gibi görünüyor bu yüzden insanlar tarafından seviliyor ve Cena onlara bir ödül olarak Royal Rumble'den sonra bir kemer vericek

Cena bunları söyledikten sonra Mikrofonu bırakıp Kontratı imzalıyor.Ardında Ortaya uzatıyor Punk'da alıp imzalıyor ardında mikrofonu alıyor.

12 Mayıs Raw Tumblr_lhjvcxRnnP1qct6s3o1_500
Evet Çalışmak Çalışmak ve Çalışmak güzel bir felsefe Cena bunu herkes edinmeli fakat sadece çalışmak ve istemek yetmez Bunun için Straight Edge olmak gerek Straight Edge olmak içinde akıllı olamk kısacası Jericho'nun tam tersi olmak gerek ve Cena en azından bunları uygalamasada Jericho gibi boş konuşmak yerine hızlıca Kontratı imzalamak istiyor olucaklardan habersiz

Punk bunları söyledikten sonra Kontratı Jericho'ya uzatıyor.Jericho Kontratı imzalayıp Mikrofonu alıyor.

12 Mayıs Raw WWE-Raw-Superstar-Chris-Jericho-New-Haircuts-For-men
Yalanlar yalanlar ve Hep aynı şeyler bunlardan sıkıldım yalan duymaktan sıkıldım bu yüzden bu kontratı emin olun sizden daha önce imzalamayı ve burayı terk edip Royal Rumble'ye gitmeyi Sizden daha çok istiyorum evet istiyorum evet çalışmıyorum çünkü ben istedigimi her koşulda herşekilde alırım zorla veya değil bu beni hiç bir şekilde ilgilendirmez

Jericho bunları söyledikten sonra Kontratı imzalıyor ardında Mikrofonu Punkun gögsüne fırlatıyor Punk hızla sandalyeyi itiyor ardında Jericho'yla bakışıyor Cena araya girip ikiliye sakin olması gerektigini söylüyor Jericho Punka bir tokat atıyor karmaşada ardında ringi terk ediyor Punk peşinden inmek istiyor Cena ona engel oluyor Punk Cena'yı ittiyor ardından Masaya bir tekme geçiriyor Cena Punkı sakinleştirirken Şov sona eriyor.

12 Mayıs Raw
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 31 Mayıs RAW
» 22 Mayıs RAW
» 12 Mayıs Raw
» 22 Mayıs RAW
» 6 Mayıs Raw.