Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

2 Temmuz Smackdown

YazarMesaj
Capire
Admin
Admin
Capire

2 Temmuz Smackdown Empty
MesajKonu: 2 Temmuz Smackdown   2 Temmuz Smackdown EmptyC.tesi Haz. 30, 2012 9:31 pm

27 Haziran Tarihli Smackdown şovu her zamanki Klasik introsu ve Pyro gösterileriyle başlıyor gecenin açılış maçı Edge vs Khali ayrıca bu hafta Drew Mcintyre'ın debutuyla birlikte ilginç olaylar bizi bekliyor

Duyuluyor Edge girişte beliriyor bir süre boolandıktan sonra yavaş adımlarla ringe geliyor köşede Klasik tauntunun ardından ringe geliyor köşede tauntunu yapıyor ve rakibini beklemeye başlıyor.

Duyuluyor Gelen isim Khali girişte Klasik tauntunun ardından yavaş adımlarla ringe geliyor ringde tauntunu yapıyor ve köşesine geçip maçın başlamasını bekliyor

Edge vs Khali
Zil sesi duyuluyor maç başlıyor Khali Clothesline deniyor Edge egilip Khaliyi yumrukluyor birde tekme atıp iplere gidiyor Khali'den Clothesline ardında Edge'yi kaldırıp köşeye fırlatıyor ve tekmeliyor Edge'yi ardında omzuna Elbow darbeleri vuruyor hakem ayırıyor Khali'den Edge'ye bir Backhand Chop Edge yerde Khali onu kaldırıyor bir Backhand Chop daha birkez daha köşeye dayıyor ve Edge boynunu iplerin altına sokuyor Hakem Khaliyi ayırmaya çalışıyor Khali dikkatini kaybetmişken Edge Khalinin boynunu iplere çarptırıyor ardında köşeye çıkıyor ve Missille Dropkick tuş denemesi 1-2-Khali kurtuluyor Edge ayaklanmakta olan Khaliyi yumrukluyor ardında eğilmiş durumdayken bir Big Boot tuş denemesi 1-2-Khali kurtuluyor Edge'den Elbow Dropslar Khali ayaklanmak üzere Edge iplere gidiyor Khaliden Backhand Chop ardında ayaklanıyor ve Edge'ye bir Clothesline birtane daha birde Brian Chop Punjabi Plunge tauntları Edge ayaklanıyor Punjabi Plunge denemesi Edge yumruklayarak kurtuluyor Khali'den Edge'ye Headbut ardında Body Slam yapıyor ve Leg Drop denemesi Edge çekiliyor ve Low Dropkick Khaliye ardında tekmeler atıyor ve ring dışına inip Khalinin bacagını iplere sıkıştırıyor hakem ayırıyor Edge ringe girip Khalinin bacagına tekmeler atıyor ve Knee Dropslar indiriyor birde Leg Hook Khali tekmelemeye başlıyor Edge hareketi bırakıp Khalinin bacagına Elbow Drosplar indiriyor birde Leg DDT ve Boston Crab denemesi Khali Edge'yi köşeye ittiriyor ve ayaklanıp bir Big Boot deniyor Edge çekiliyor Khalinin ayağı köşede kalıyor Edge ayagını kurtaran Khali için iplere gidiyor birde Spear tuş denemesi 1-2-3

Kazanan:Edge
Edge maçtan sonra yavaş adımlarla arka alanın yolunu tutarken kısa bir reklam arası veriyoruz

En son Capire tarafından Salı Tem. 03, 2012 12:24 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Capire
Admin
Admin
Capire

2 Temmuz Smackdown Empty
MesajKonu: Geri: 2 Temmuz Smackdown   2 Temmuz Smackdown EmptyPaz Tem. 01, 2012 12:38 pm

Duyuluyor HHH Girişte görünüyor klasik tauntu ardından hızlı adımlarla ringe geliyor köşede tauntunu yapıyor ve rakibini beklemeye başlıyor

Duyuluyor Mark Henry girişte görünüyor büyük bir boo aldıktan sonra yavaş adımlarla ringe geliyor ve köşesine geçip maçın başlamasını bekliyor

Mark Henry vs Triple H
Zil sesi duyuluyor Maç başlıyor Henry HHH'yi kavramaya çalışıyor HHH egilip Henryi yumrukluyor Henry'den Clothesline denemesi HHH egilip Henryi yumrukluyor ve iplere yollamayı deniyor Henry hızla HHH'yi iplere fırlatıyor HHH'den Henrye Knee Facebuster ardında iplere gidiyor ve Clothesline Henry sersemliyor HHH iplere gidiyor Clothesline denemesi Henry'den HHH'ye Body Avalanche ardında HHH'yi kaldırıyor ve bir Headbut birkez daha kaldırıyor ve Body Slam ardında iplere gidiyor ve Splash tuş denemesi 1-2-HHH kurtuluyor Henry HHH'yi kaldırıp köşeye fırlatıyor ve tekmeler atıp yumrukluyor hakem ayırıyor Henry HHH'yi şimdide köşeye yolluyor HHH çarpmanın şiddetiyle yerde kalıyor Henry köşeye çıkıyor ve Slingshot Splash HHH'ye tuş denemesi 1-2-HHH kurtuluyor Henry HHH'yi kaldırıp köşeye yolluyor ve Body Avalanche ardında kaldırıyor ve Bearhug bağlıyor HHH iplere tutunmaya çalışıyor Henry daha çok sıkıyor HHH dirsek darbeleri atarak kurtuluyor birde tekme ve Following DDT Henrye tuş denemesi 1-2-Henry kurtuluyor HHH'den Henrye tekmeler ardında kaldırıp yumruklar atıyor ve iplere gidiyor Henry HHH'ye WSM için yakalıyor HHH dirsek darbeleriyle kurtuluyor birde Spinebuster ve Pedigree tauntları Henry ayaklanıyor bir tekme Pedigree denemesi Henry HHH'nin sırtını köşeye vuruyor ve Body Avalanche için koşuyor HHH'den bir tekme ardında köşeye çıkıyor ve Flying Clothesline Henrye Pedigree tauntları Henry ayaklanıyor bir tekme Pedigree denemesi Henry kurtulup HHH'ye Headbut atıyor ve iplere yolluyor Clothesline denemesi HHH eğiliyor ve bir tekme ardında Pedigree tuş denemesi 1-2-3

Kazanan:Triple H
HHH köşede galibiyeti kutlarken kısa bir reklam arası.
Capire
Admin
Admin
Capire

2 Temmuz Smackdown Empty
MesajKonu: Geri: 2 Temmuz Smackdown   2 Temmuz Smackdown EmptyPaz Tem. 01, 2012 8:17 pm

Duyuluyor Randy Orton girişte beliriyor büyük bir cheer var yavaş adımlarla ringe geliyor elinde bir mikrofon heryer kararıyor Orton konuşmaya başlıyor
2 Temmuz Smackdown Randy-Orton_display_image
Wrestlemania evet orda Wrestlemania'da olmayı en çok hak eden kişi benim ve lanet olası Christian Battle Royalde işime burnunu sokmasaydı ordan World Heavyweight Champion olarak ayrılıyordum fakat bu olmadı sonrasında Mizle kemer için karşılaştım lanet olası Jericho işime burnunu sokmasaydı Mizin kafasına Punt Kick geçirip ondan o kemeri alıyordum onu yendimde sadece kemeri alamadım ve onu Boston'da 100 binlerce kişinin gözü önünde bir kez daha yendim yani 1 haftada The Mizi 2 kere yendim ve bunu birkez daha yapıp Wrestlemania'ya şampiyon olarak gidebilirim bunun için hala şansım var ve birileri bana bu şansı vermeli evet Wrestlemania'da The Miz'in bir maçı olabilir evet fakat benimde bir hakkım var ve ben bunu kullanmak değerlendirmek istiyorum belkide Wrestlemania'da o maçta The Miz'in yerine ben olurum yani hak eden kişi ve..

Duyuluyor The Miz girişte kemeriyle gözüküyor Klasik tauntu ardından yavaş adımlarla ringe geliyor ve bir mikrofon alıyor.
2 Temmuz Smackdown 20101129_raw_miz_promo
Really Really Really Randy saçmalamayı kessen iyi edersin ne yani beni yenmiş olman kemeri benden aldığın anlamınamı geliyor gerçekten saçmalıyorsun bunu yapmayı bırak seni bundan önce defalarca yendim Elemination Chamberda seni eledim Royal Rumble'de senden sonra kaldım ve sonunda hak ettigimi aldım sen ise sızlandın bundan önce sızlandın ve halada sızlanmaya devam ediyorsun hiç bir gelişme yok oysaki ben her zaman geliştim birilerinden maç istemek yerine onları
kendi hakkımla aldım senin yaptıklarının tam tersini yaptım yani eğer senin yaptıklarını yapsaydım hiç bişey değişmiycekti çünkü sen tam bir eziksin ve ben World Heavyweight Champion'um ve öylede kalıcam çünkü ben The Miz ve Beeen Harika..

Bu sırada Orton'dan Mize bir tekme ardında köşede yumrukluyor Mizi Edge koşarak Orton Ringe geliyor Orton'dan Edge'ye Clothesline bir Clothesline'de Mize ardında Edge'yi kaldırıyor ve bir Uppercut arkasını döndügünde Miz'den Ortona Big Boot ardında kaldırıp köşede yumrukluyor Edge'de onla birlikte yumrukluyor bu sırada büyük bir Cheer Sheamus koşarak ringe geliyor ve Edge'ye bir War Sword bir War Swordda Mize ardında Mizi kaldırıp ring dışına fırlatıyor Edge iplerde Sheamus'tan Clothesline Edge'de ring dışında Orton ve Sheamus ringdeyken bu gece Randy Orton vs The Miz No Hollds Barred Maçını öğreniyoruz.
Capire
Admin
Admin
Capire

2 Temmuz Smackdown Empty
MesajKonu: Geri: 2 Temmuz Smackdown   2 Temmuz Smackdown EmptyPtsi Tem. 02, 2012 12:23 pm

Duyuluyor Jeff Hardy girişte görünüyor Klasik tauntu ardından hayranlarıyla tokalaraşak ringe geliyor ve rakibini bekliyor

Duyuluyor Her yer kararıyor Batista klasik tauntu ardından ringe geliyor köşede tauntunu yapıyor ve kemerini hakeme verip köşesine çekiliyor

Jeff Hardy vs Batista(c) İntercontinental Championship
Zil sesi duyuluyor maç başlıyor Batista Jeffi kavramaya çalışıyor Jeff tekmeler atıyor bacagına Batista'dan Clothesline denemesi Jeff egilip yumruklar atıyor birde Low Dropkick Batista köşeye geriliyor Jeff'ten Poetry İn Motion Batista ring dışında Kalıyor Jeff iplere gidiyor ve Baseball Slide ardında iplerde Springboard Crossbody denemesi Batista Jeffi yakalıyor ve sırtını köşe demirine vurup ringe sokuyor tuş denemesi 1-2-Jeff kurtuluyor Batista Jeffi Powerbomb için kaldırıyor Jeff yumrukluyor birde Spike Hurricarana Batista'dan Clothesline denemesi Jeff egiliyor Hurricanrana denemesi Batista'dan Title-A Whirl Backbreaker tuş denemesi 1-2-Jeff kurtuluyor Batista Jeffi kaldırıp sırtına yumruklar atıyor birde Short-Arm Clothesline tuş denemesi 1-2-Jeff kurtuluyor Batista'dan Jeffe Chinlock Jeff ayaklanıyor ve dirsek darbeleri atıyor Batista bir diz darbesiyle hareketi bozuyor ve Body Slam ardındanda iplere gidiyor ve Leg Drop tuş denemesi 1-2-Jeff kurtuluyor Batista Jeffi kaldırıp köşeye fırlatıyor ve karnına omuz darbeleri indiriyor şimdi Front Powerslam denemesi Jeff kurtuluyor ve Atomic Drop+Leg Drop birde Low Dropkick tuş denemesi 1-2-Batista kurtuluyor Jeff'ten Batista'ya tekmeler Batista köşede Jeff'ten Poetry İn Motion denemesi Batista Jeffi havada yakalıyor ve Powerslam pozisyonuna sokuyor birde Running Powerslam tuş denemesi 1-2-Jeff kurtuluyor Batista Jeffi yumrukluyor yerde hakem ayırıyor Batista Jeffi kaldırıyor ve Backbreaker Jeffin sırtına tekmeler atıyor şimdide ardında kaldırıp köşeye fırlatmayı deniyor Jeff'ten Batista'ya Whisper İn The Brind 2 isimde yerde hakem sayıyor 2 isimde aynı anda ayaklanıyor Jeff'ten Batista'ya Exterem Neckbreaker tuş denemesi 1-2-Batista kurtuluyor ve iplere gidiyor Jeff'ten Clothesline Batista ring dışında Jeff iplere gidiyor birde Suicide Dive ardında Batista'nın kafasını aprona vurup ringe sokuyor ve köşeye çıkıyor birde Missile Dropkick tuş denemesi 1-2-Batista kurtuluyor Jeff aprona çıkıyor ve ayaklanan Batista'ya Springboard Clothesline denemesi Batista'dan Spinebuster BatistaBomb tauntları Jeff ayaklanıyor BatistaBomb denmesi Jeff yumruklayarak kurtuluyor ardında bir tekme ve TOF denemesi Batista Jeffi köşeye ittiriyor gelirkende bir tekme ve Hızlıca BatistaBomb tuş denemesi 1-2-3

Kazanan:Batista
Batista kemerini gösterip ringi terk ederken Drew Mcintyre ring dışından bir mikrofon alıp ringe geliyor.
2 Temmuz Smackdown Images?q=tbn:ANd9GcT7SIts4l-SOXnul9v_jPdSMDF3IlofXuBOBYw87pQWUW4KpIlf_6Byxt-Z
Benim adım Drew Mcintyre ben seçilmiş kişiyim Gelecekteki World Şampinouyum fakat Wrestlemania'da bir maçım olmadığını öğrendigimde üzülmüştüm fakat bir kaybeden gördüm ve onunla bu maçı yapıcağımı düşünüyorum
Drew bunları söyledikten sonra Jeffin kafasına mikrofonla vuruyor ve bir tekme atıp Future Shock DDT yapıyor ardında gülerek ringi terk ediyor kısa bir reklam arası.
Capire
Admin
Admin
Capire

2 Temmuz Smackdown Empty
MesajKonu: Geri: 2 Temmuz Smackdown   2 Temmuz Smackdown EmptyPtsi Tem. 02, 2012 8:11 pm

Duyuluyor The Miz klasik tauntu ardından yavaş adımlarla ringe doğru geliyor tauntunu yapıyor köşede ve rakibini bekliyo.r

Duyuluyor Randy Orton yavaş adımlarla ringe geliyor ardında köşede tauntunu yapıyor ve Spiker masasındaki Edgeye bakıyor köşesinde beklemeye başlıyor

Randy Orton vs The Miz No Hollds Barred Match
Maç Lockupla başlıyor Miz Ortonu köşeye götürüyor ve yumruk atıp tekmeliyor ardında bir süre Diziyle bastırıyor şimdide kaldırıyor ve dirsek darbesi ardında Ortonu yumrukluyor ve yerdeyken tekmeler atıyor ve kaldırıp iplere yollamayı deniyor Reversall ile Orton Mizi yolluyor Clothesline denemesi Miz egiliyor Orton Louis Thesz Pess ile atlıyor ve Mizi yerde yumrukluyor Miz köşede Orton Mizi diğer köşeye yollamayı deniyor Reversall ile Miz Ortonu yolluyor ve üzerine koşuyor Orton'dan Clothesline ardında yerdeki Mizi kaldırıyor ve karnına bir tekme şimdide ring dışına fırlatıyor ve kendiside peşinden iniyor ve bir Uppercut Miz rapmaya gidiyor Orton rampada Mizi Barikatlara fırlatıyor şimdide diğer barikata fırlatıyor ve sersemleyen Mize bir Clothesline ardında kaldırıp ringe sokuyor Miz'den Ortona tekme Orton ayagını yakalıyor Mizin ve yere çekiyor birde Orton Stomp ardında Jumping Knee Drops denemesi Miz çekiliyor ve Snap DDT tuş denemesi 1-2-Orton kurtuluyor Miz Orton'un ayaklanmasını bekliyor ve kalkar kalkmaz Knee Lift ardında köşeye çıkıyor Miz ve Axe Handle denemesi Orton'dan Dropkick Miz ring dışında kalıyor Orton ring dışına inip Miz'in kafasını aprona vuruyor ardında barikatlara fırlatıyor birde Uppercut ardında kafasını çelik basamaga vuruyor şimdide Miz'in kafasını çelik basamağa koyuyor ve Stomp deniyor Miz çekiliyor ve Orton'u ordan çekiyor Orton suratını basamaga çarpıyor Miz'den birde Big Boot ardında Orton'un kafasını basamağa vuruyor ve basamagın bir kısmını söküp ringe sokuyor ardında Orton'un kafasını aprona vuruyor ve ringe sokuyor ardında sersemleyen Ortona köşeden Axe Handlle Orton yerde değil hala birde Backbreaker+Neckbreaker tuş denemesi 1-2-Orton kurtuluyor Miz'den SCF Tauntları Orton ayaklanıyor SCF denemesi Orton koşarak Miz'in boynunu iplere çarptırıyor Miz apronda kalıyor Orton'dan bir yumruk Miz'in kolları iplere dolaşıyor Miz kurtulmaya çalışıyor Orton ring dışına iniyor ve bir Kendo Stick alıp Miz'in sırtına ve karnına vuruyor şimdide iplerde sıkışmış kollarına vuruyor Kendo Stick parçalanıyor Miz kurtuluyor ve apronda kalıyor Orton ringe giriyor ve Rope Hung DDT RKO Tauntları Miz ayaklanmak üzere bu sırada ringe giren Edge'den Ortona İmplant DDT denemesi Orton Reversall ile RKO'ya çeviriyor Edge ittirerek kurtuluyor bu sırada Miz'den Ortona Clothesline tuş denemesi 1-2-Orton kurtuluyor Miz Ortonu kaldırıyor ve Backbreaker birde Neckbreaker denemesi Orton kurtuluyor ve RKO deniyor Miz reversall ile SCF pozisyonuna çekiyor Orton kurtuluyor ve Mizi iplere yolluyor gelirkende RKO Mize bu sırada Edge ringe giriyor ve Orton'un kafasına WHC kemeriyle vuruyor Miz son gücüyle tuş deniyor 1-2-3

Kazanan:The Miz
Edge maçtan sonra kemeri kalkmak üzere olan Mize fırlatıyor Miz kemeri alıp arka alanın yolunu tutarken Edge yerdeki Ortonu ve Wrestlemania Logosunu gösteriyor.Ardında bir mikrofon alıp Ortonla Wrestlemania'da karşılaşıcagını ve maçın kuralsız olucagını söylüyor ardında Ortona bakarak gülüyor şovda bu görüntülerle sona eriyor

2 Temmuz Smackdown
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 2 Temmuz Smackdown
» 2 Temmuz Haberler
» 2 Temmuz RAW Tartışma konusu
» 28 Nisan Smackdown
» 1 Temmuz:: Wrestlemania Axxess Tour : Minnesota Sandstone - WWE Raw