Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

"G. Saray SEKSİ bir kulüp"

4 posters
YazarMesaj
The Chick Magnet
CO Adminler
CO Adminler
The Chick Magnet

"G. Saray SEKSİ bir kulüp" Empty
MesajKonu: "G. Saray SEKSİ bir kulüp"   "G. Saray SEKSİ bir kulüp" EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 2:04 pm

LİG TV'ye açıklamalarda bulunan Galatasaray başkanı Ünal Aysal, Hamit Altıntop konusuna da değindi. Hamit'in Galatasaray'da oynamak için daha fazla fedakârlık yapması gerektiğini, Real Madrid ile Galatasaray'ın her konuda anlaştığını ve her şeyin Hamit'e bağlı olduğunu belirtirken "Galatasaray herkesin arzu ettiği esksi bir kulüp, buraya gelmek için fedakârlık yapmanız gerekir." dedi.

Galatasaray'ın çok iyi bir takım kadrosu oduğunu belirten Aysal, "Şu anda 2-3 tane pahalı oyuncu alabiliriz ama bu oyuncular takıma uyum sağlayamayabilir. Bu tür oyuncularla başarıya ulaşamazsınız. Bizim takımda herkes gol attı. Dengeli bir takımız." dedi.

En son The Chick Magnet tarafından Çarş. Haz. 27, 2012 3:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Capire
Admin
Admin
Capire

MesajKonu: Geri: "G. Saray SEKSİ bir kulüp"   "G. Saray SEKSİ bir kulüp" EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 2:43 pm

Başlık hatalı heralde düzenlendi takımı aşşagılamak yasak konuya gelirsek Hamit enayi değilse Madridden GS'ye gelmez gelirse GS adına büyük bir başarı olur.
The Chick Magnet
CO Adminler
CO Adminler
The Chick Magnet

MesajKonu: Geri: "G. Saray SEKSİ bir kulüp"   "G. Saray SEKSİ bir kulüp" EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 3:13 pm

Başlık hatalı filan değil yeniden düzenlendi bunu söyleyen ben değil Galatasarayın başkanıdır bir daha da değiştirmeyin.
Capire
Admin
Admin
Capire

MesajKonu: Geri: "G. Saray SEKSİ bir kulüp"   "G. Saray SEKSİ bir kulüp" EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 3:14 pm

Eğer doğruysa başlık sakat Very Happy
The Chick Magnet
CO Adminler
CO Adminler
The Chick Magnet

MesajKonu: Geri: "G. Saray SEKSİ bir kulüp"   "G. Saray SEKSİ bir kulüp" EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 3:15 pm

Doğru abi bunu ben söylemiyorum.
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: "G. Saray SEKSİ bir kulüp"   "G. Saray SEKSİ bir kulüp" EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 4:40 pm

Hem seksi olmak iyi birşey,bakın bana ben çok seksiyim bütün kızlar peşimde koşuyor. Very Happy
Capire
Admin
Admin
Capire

MesajKonu: Geri: "G. Saray SEKSİ bir kulüp"   "G. Saray SEKSİ bir kulüp" EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 4:43 pm

GS Forever demiş ki:
Hem seksi olmak iyi birşey,bakın bana ben çok seksiyim bütün kızlar peşimde koşuyor. Very Happy
Hemen geyige vur Very Happy
meteor76

meteor76

MesajKonu: Geri: "G. Saray SEKSİ bir kulüp"   "G. Saray SEKSİ bir kulüp" EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 4:49 pm

Hamit gelmez onun dışında ege sexy olabilirsin ama gezerken travestilere dikkat et onlar da senin gibi sexy erkek arıyorlar Very Happy
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: "G. Saray SEKSİ bir kulüp"   "G. Saray SEKSİ bir kulüp" EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 4:52 pm

meteor76 demiş ki:
Hamit gelmez onun dışında ege sexy olabilirsin ama gezerken travestilere dikkat et onlar da senin gibi sexy erkek arıyorlar Very Happy
Konu geyikten geylik oldu.
The Chick Magnet
CO Adminler
CO Adminler
The Chick Magnet

MesajKonu: Geri: "G. Saray SEKSİ bir kulüp"   "G. Saray SEKSİ bir kulüp" EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 5:16 pm

Beyler abartmayın ikinizinde yorumunu siliyorum.
Capire
Admin
Admin
Capire

MesajKonu: Geri: "G. Saray SEKSİ bir kulüp"   "G. Saray SEKSİ bir kulüp" EmptyÇarş. Haz. 27, 2012 10:01 pm

Lan adamın günahını almışız harbi öyle demiş Very Happy

"G. Saray SEKSİ bir kulüp"
1 sayfadaki 1 sayfası