Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Stone Cold Ringde

YazarMesaj
Stone Cold
Moderatör
Moderatör
Stone Cold

Stone Cold Ringde  Empty
MesajKonu: Stone Cold Ringde    Stone Cold Ringde  EmptySalı Haz. 26, 2012 9:20 pm

Duyuluyor(Big Cheer)

Stone Cold Ringe giriyor
Stone Cold Ringde  YV6cI

Eline mici aldı

Mrs.Batista İntercontinental şampiyonu olmuşsun seni tebrik ederim ama Wrestlemania'da o büyük günde sen beni yenemeyeceksin.Duo şampiyonu ben olacağım ve Tag Team maçında da TTC şampiyonluk kemerinide alacağız Triple H ve Ben sizi mahvedeceğiz.Mrs.Batista Women's şampiyonluğunda var zaten bu diğer superstarlara haksızlık bu bir divas'a Hem Women's hem de Intercontinental kemeri verilmez(2xCheer+Seyirciler güler)Mrs.Batista şunu kabullen sen Women's şampiyonusun Ve zaten öylesin.Mrs.Batista seninle dövüşemem bu kadınlara yapılan şiddete dur diyorum ve öylede olacak ama yok ben Duo şampiyonu olacağım diyorsan o başka Mrs.Batista Ve Duo şampiyonluk kemeri benim olacak Takım şampiyonluk kemeride bizim olacak ve sizler kazıklanarak oturacaksınız.(3xCheer)Mrs.Batista şunu bilmelisin ki Bir divas ile bir superstar maça katılamaz ama sen farklısın senin amacın farklı Mrs.Batista sen kimlerle uğraştığını bile bilmiyorsun Mrs.batista(Biggest Cheer)

Şunu Seyircilerden duy ;

Stone Cold Steve Austin İs Duo Champion

Ve Hell Yeah

-Hell Yeah.

Stone Cold Ringde
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Stone Cold Ringde
» Şampiyon ringde.
» Stone Cold Wm için Ringde
» Undertaker Ringde