Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Randy Orton Ringte

YazarMesaj
AgeOfOrton
Admin
Admin
AgeOfOrton

Randy Orton Ringte Empty
MesajKonu: Randy Orton Ringte   Randy Orton Ringte EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 7:22 pm

Büyük bir Cheer var The Viper uzun bir süreden sonra konuşma yapmak için ringe geliyor......

Randy Orton Ringte Randy-Orton-Entrance-at-Smackdown

Eline bir Mikrafon alıyor ve konuşmaya başlıyor :

-Dünyada 2 çeşit insan vardır.Bazıları pislik , kendini beğenmiş , kötü kalpli , ama sadece ağzı işleyen kendine mükemmel diyen ve dövüşe gelince her zaman dayak yiyenler....Tıpkı Miz gibi....İkincisi ise Ağzı değil kasları ve yüreği konuşan ve her zaman güçlü olan iyi kalpli insanlar....Ben ikinci seçenekteyim.Miz gibi bir salaklık yapmadım.Kendimi övmüyorum asla.Ben Muhteşemimde demiyorum.Ama şu 3 ay önce Seri yaptım diye g*tü havada gezen ve şimdide bala g*te WHC olan Mizi kınıyorum.Neyseki Contendarlık hakkım var ve bu salağı sizin WHC olarak görmenize daha falza katlanamayacağım.WM'de WHC kemeri maçı boş.Oraya Randy Orton vs Miz maçı gelicek.Ve ben o gece Mizi hayallerinde bile göremeyeceği şiddetlerle karşılaştıracağım.Miz belkide WM'den sonra Ben Miz ve ben muhteşemim sözünü söyleyemeyecek.Çünkü söylemeye hali kalmayacak.Mizin sonu gelmiş olucak.Hemde Randynin azabından...Ve ben bu kemeri alınca bir daha bu kemeri benden Ne Miz , Ne Edge , Ne Jeff , nede herhangi bir b*k suratla alamayacak...

Randy Orton Ringte
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Randy Orton Ringte
» Randy Orton
» @Randy Orton
» Randy Orton
» Randy Orton ile Tag Team (Ha ?)