Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Dünyanın en hızlı ve öldürücü Diablo 3 oyuncusu!

2 posters
YazarMesaj
Instant Action

Instant Action

Dünyanın en hızlı ve öldürücü Diablo 3 oyuncusu! Empty
MesajKonu: Dünyanın en hızlı ve öldürücü Diablo 3 oyuncusu!   Dünyanın en hızlı ve öldürücü Diablo 3 oyuncusu! EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 6:56 pm

Diablo 3'te en zorlu seviye Inferno. Bu seviyede Boss'lar ve Elite'ler bir hayli kuvvetli. Ancak Youtube üstünde paylaşılan bir video dudak uçutacak cinsten ki, Diablo 3'ü oynayan kullanıcı Demon Hunter ile Inferno zorluk seviyesinde Boss'ları çok kısa zaman içinde öldürebiliyor. Lafı daha fazla uzatmadan videoyu sizlerin yorumlarınıza bırakıyoruz.

Best In The World
CO Adminler
CO Adminler
Best In The World

MesajKonu: Geri: Dünyanın en hızlı ve öldürücü Diablo 3 oyuncusu!   Dünyanın en hızlı ve öldürücü Diablo 3 oyuncusu! EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 7:12 pm

Millet kafayı yemiş.
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: Dünyanın en hızlı ve öldürücü Diablo 3 oyuncusu!   Dünyanın en hızlı ve öldürücü Diablo 3 oyuncusu! EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 7:14 pm

Sağlığı sıfırlanmıyor gencin. Vitality'si o kadar fazla ki canı 10k bile kalsa minnacık gözüküyor.

Böyle bir şey zaten Dünya'da 1 tane vardır. Adam sağlam farm yapıp, gold kasıp, item almıştır. Itemları eşek gibi belli ki çünkü hem damage'i iyi hem de HP çok iyi. Normal şartlarda bunlardan birini tercih etmek gerekiyor Inferno'da. Ya Damage kasacaksın ya da Survival. Ben
Damage kastım mesela Witch Doctor ile ama en ufak şey bile bana One Shot atıyor Smile

Edit : Mesaj niye öyle oldu nan ? Very Happy

Best In The World
CO Adminler
CO Adminler
Best In The World

MesajKonu: Geri: Dünyanın en hızlı ve öldürücü Diablo 3 oyuncusu!   Dünyanın en hızlı ve öldürücü Diablo 3 oyuncusu! EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 7:19 pm

Ben daha oynayamadığım için terimleri bilmiyorum. Sahteleri çok var ama orjinal alıp Co-op ve Multiplayer'in keyfine varmak gerek.
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: Dünyanın en hızlı ve öldürücü Diablo 3 oyuncusu!   Dünyanın en hızlı ve öldürücü Diablo 3 oyuncusu! EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 7:21 pm

Best In The World demiş ki:
Ben daha oynayamadığım için terimleri bilmiyorum. Sahteleri çok var ama orjinal alıp Co-op ve Multiplayer'in keyfine varmak gerek.
Diablo 3'ü Multi oynamıyorsan o hazzı alamazsın.Daiblo 2'yi hala oynarım mesela Very Happy İlk çıktığından beri oynuyorum.2001 Yılından beri falan Very Happy

Dünyanın en hızlı ve öldürücü Diablo 3 oyuncusu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Dünyanın en şanslı/şansız insanı.
» Diablo 3'ten Muhteşem Bir TV Reklamı