Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

O Aile nasıl aile ?

+6
People's Champion
QueenMelis
Capire
GS Forever
RıseAboveHate
Instant Action
10 posters
YazarMesaj
Instant Action

Instant Action

O Aile nasıl aile ? Empty
MesajKonu: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyC.tesi Haz. 16, 2012 3:49 pm

İlker bizim tayfayı anlattı,ilgi çekti.Bende o tayfanın ayrılmasından sonra 3 yıl Birçok forumda yer aldım,ayrıca bunlar resmi forumlardı.Ve Türkiye'nin en fazla tıklanan tayfası olduk(aslında aile <3 ) Ama bunun öncesinde o kadar olaylar oldu ki...

Karakter Analizi ;

Ben(Mehmet,Murat..) : İlk başlarda Türkçe bilmeyen ve yükselen,mizahi kişi...+ Hacker !

Numan İnci : İnci'ci,Türkçe'ci,TNA'ci ve büyük Hacker ! Var mı bunun ötesi panpa ?

Buğra Gür : Anlatacağım forumun admini,temiz kişilikli,hoşgörülü ve Christian fanı.

Şafak Yüzügüldü : Undertaker fanı,En uzun süre CO-Admin ve ve RPG ustası + Düzenli.

Buğra Yücel : Rock fanı,TNA Fanı,makale yazmadan duramayan kişilik.

Sevaq Kalemkaryan(Ermenistanlı) : 39 kere banlanarak rekor kıran ama benim en yakın dostlarımdan.

Ozan Kendir(Ozzie Kendrick) : Curt Hawkins&Tyler Reks hayranı,eskiden Benoit hayranı.En yakın dostum,RPG efsanesi !

Girhan Kasap : Eskilerin en büyük güreş fanatiği fakat sonradan başka işlere yönelen,ve ilk başlardaki rakibim

Bado(İsim vermiyorum) : Assasian's Creed fanı ! Fenerbahçe Aşkı tutan, bir RPG ustası.

Ege(Rage of Breed) ( Soyadı bulunamadı ) Gene bir RPG Efsanesi,işini düzgün yapan...

Kağan Araş : Büyük NBA Fanı !

Berkay Ekşi : Numan'ın sözlük rakibi,espri mantığıyla yürüyen ve amacı olmayan seks meraklısı.

Enes Gönenç : Türkiyenin en büyük Güreş bilgini sıralamasında 2.

Yasin Telli : O da büyük bir bilgin,komik ve Hakaretçi.

Caner Önem(The Çoluk Ç-ocukstar) : Cahil,pislik,rakip forumdan gelen ama sonradan düzelen,muhteşem kişi !

Erkan Meyil(StraightEdge) : Benim hayranım,sonradan rakibim.

Yiğit Tutkal : Güreşle haşır neşir,sohbet edilesi bir hayvan

Can Sevim(BITW) : CM Punk fanı,kanadyalıgüzel Top!

Ege Veren(LastHammer) : Hep dalga geçilen ama makalede usta,rpg'de usta kişi...

Hyper4(İsim'e gerek yok) : Rakibim ve sonradan rezil ettiğim cucuk !

Moseszzz : 7Load'ın admini...

Kızlar ;

Derya Alpaydın : Böyle bir kız var mı yaa ?

Nurdan Yazıcı : Numan'ın destekleyicisi,sevgilisi,sonradan bana dönen kişi.

Sena Yıldırım : TNA Fanı ve Eğlenceli kişilik

Ovv Yeah Melis : Sevgilim...

4. ve 5. Bölümler Salı günü.

En son Instant Action tarafından Ptsi Haz. 18, 2012 11:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPaz Haz. 17, 2012 12:58 pm

İlk Bölüm : Başlangıç

O zamanlar sanırım 2009'un Yaz sezonuydu.7Load adında bir site vardı ve bu sitenin yeni bir bölümü olarak Wrestling bölümü açıldı.1 Ay takip ettikten sonra üye oldum.Her ne kadar RPG geçmişim de olsa Türkçe'ye pek önem vermiyordum.Bir Tanışma konusu yazdım.Tanıttım kendimi.17 yaşında biri olduğumu ve ismimin Mehmet Dinler olduğunu söyledim.(Ki gerçek ismim Mehmet'tir.) Forumdaki adim ise HypeR8'di...Ve işte hikaye daha yeni başlamıştı.

Forumda HypeR4 aında biri vardı ve Çalıntı isim kullandığımı söylediler ve bunun üzerinede Türkçem kötü olduğu için 100-200 hatta 300 kişi Avel diyorlardı bana,ne kadar kötü bir an olduğunu bilemezsiniz.Herkes küfür yağdırıyordu ama ben Çalıntı yapmadığımı söylüyordum.Öyleydi de zaten.HypeR bir haber kanalıdır.Ve 8'de en sevdiğim rakamdır.HypeR8 yaptım ve genellikle güreş hakkında haberler vereceğim için Nick'im bu oldu ama kimse anlamıyordu ki,Herkes çalıntı,Avel8 diye lakaplar takmıştı.Forumda Numan diye biri vardı.En büyük rakibimdi ve bir de arkadaşı Girhan.Bunlar Türkçe'ye önem veren ve düzenli kişi olduklarından dolayı bir nevi forumu onlar yönetiyorlardı.Kaç kere anlattım,Türkçe'mi düzelteceğim,bu bir çalıntı değil dedim.İnananlar,güvenenler oldu ama sadece 20 kişiydi.Sonra aralarında Erkan diye biri vardı.Fan Clup açımştı,HypeR8 kahramındır diye.Artık 300 kişinin yarısı beni seviyordu.Hatta 3-4 ay böyle sürdü.Türkçem yavaş yavaş düzeldi ama işte tam o anda...

Eski tayfamdan Efe Dönümcü forumdaydı.Onla küsmüştük çünkü,bir RPG sitesi açacağımı ve kendisini Admin yapcağım dedim.Fakat o hiçbirşey yapmıyordu,Forumla ilgilenmiyordu bile ve birgün sahableyin MSN'de Böyle olmaz dedim.Bu şekilde Admin yapmam seni dedim.O da kızdı ve sildi.7Load'da tekrar karşılaştık.Bunun bir hata olduğunu ve tekrar barışmak istediğimizi söyledim.Onu gerçekten seviyordum,en iyi kankamdı.Aynen böyle dedim.Ve 2 gün sonra forumda bir konu açıldı.İşte Avel'in gerçek yüzü diye...

Efe bu mesajları yayınlamış ve büyük bir baskıyla anlattığı için herkes yanlış analyıp,Gay,Avel lakaplarını takmıştı.Artık 1 tane bile arkadaşım yoktu.Erkan bile..Girhan,Erkan ve Numan birlik olmuşlardı ve o konuda Artık git,seni istemiyoruz demişlerdi.Ama ben gitmiyordum çünkü bu ortam harikaydı,ne olursa olsun.Melih adında biri de bana şunu söyledi,300 kişi sana küfür ediyor ve sen gitmiyorsun,nasıl dayanıyorsun ? Yerinde olsam bende küfürü basar giderdim,demişti.Hiç takmadım,kaldım.Makaleler ve haberler paylaşmaya devam ediyordum.

Forumda Moseszzz adında biri vardı,Resmi MOD'du.Ve herkes ona baskı yaratmış,Avel'i banla demişti.O tatile gitmişti.1 hafta daha bir sürü konu açıldı ama tatilden döndüğünde iş bitmişti,Banlanmıştım...

En son Instant Action tarafından Paz Haz. 17, 2012 1:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
RıseAboveHate
CO Adminler
CO Adminler
RıseAboveHate

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPaz Haz. 17, 2012 1:02 pm

Bence en iyisini yapmışlar.Burada da aynı bqku yedin burada da banlandın Smile
Aynı hataları bir daha yapma bence.Senin yararına olur.
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPaz Haz. 17, 2012 1:04 pm

Banlandıktan sonra ne yaptın?
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPaz Haz. 17, 2012 1:07 pm

RıseAboveHate demiş ki:
Bence en iyisini yapmışlar.Burada da aynı bqku yedin burada da banlandın Smile
Aynı hataları bir daha yapma bence.Senin yararına olur.
Aslında şöyle birşey vardı.Ben hiç yalan atmamıştım ki o zaman.İsim çalıntı değildi,Türkçemide düzelteceğimi söyledim.Ama eski kankamın böyle bişrye yapıp,onların yanlış anlaması,onların hatalı olduğunu gösterir.Şimdi bir resim atacağım,siz de aynısı yapın o zaman,madem onlar haklı.
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPaz Haz. 17, 2012 1:08 pm

http://tinypic.com/view.php?pic=14ebde9&s=6

Şu anda Vtunnel'den girdiğim için kod ekleyemedim.Link olarak girin.O zaman Servan'da Avel,hadi ?
Kankana,seni sevmiştim demek avellilik midir ?
RıseAboveHate
CO Adminler
CO Adminler
RıseAboveHate

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPaz Haz. 17, 2012 1:09 pm

Hayır değildir
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPaz Haz. 17, 2012 1:12 pm

RıseAboveHate demiş ki:
Hayır değildir.Senin gerçek ismin Mehmet'miş çok şaşırdım.
O zaman neden bana hatalısın diyorsun ? Sen o anda olsan küfürsüz duramazdın,kimse duramazdı.Ama ben durdum,haklı olduğumu da gösterdim,yükseldim,en gözde üye oldum.Bunları diğer bölümlerde göreceksiniz zaten.

Not : İşte yalan atma sebebimde budur.Bu kadar ezildikten sonra tayfamın forumunda böyle bir yalan attım,işte burada hatalıyım 3 yıl geçti çünkü.Ama işte napayım ? Kendime yenik düştüm.
RıseAboveHate
CO Adminler
CO Adminler
RıseAboveHate

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPaz Haz. 17, 2012 1:23 pm

Seni çok iyi anlıyorum ve hak veriyorum
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPtsi Haz. 18, 2012 10:35 am

2.Bölüm - Boşluk Hissi ve Tekrar aile birleşimi

Artık banlanmıştım.Ne yapacağımı bilmiyordum,çünkü onları aile olarak görmüştüm.Bir aile...Ve bu aileden yasaklanmak,ne olduğunu bu şekilde düşünerek anlarsınız.Eee,ne yapmalıydım ? Hayata m küsmeliydim ? Başka kızlarla mı çıkmalıydım ? Yoksa başka planlar mı yapmalıydım...?

Ve o anda HypeR4 aklıma geldi.Evet,çalıntı yapıldığımı düşündüren kişi.Bu kişiyi takip ettim,Face veya herhangi siteler.Onun ev adresini öğrendim.Onların Sokağına gittim.Sarışın erkek dediler.Evet,o sarışın 9 yaşında biriydi.Bebeydi o.Dışarı çıkmasını bekledim,çıkmadı,orada sahabladım.Çünkü sahablamasam,yarın sabah tatile gidecekti.Evden çıktı.Fotoğrafını çektim.7Load'a tekrar aynı Nick ile üye oldum.Ve o resmi attım,herkes şok oldu,çünkü yalan ben değil,oydu.Çalıntı yapan ben değil,oydu.Ve çocuk olan o idi.Ve herşey bitmişti.

Yükseldim,Numan'ın,Girhan'ın ve çoğu kişinin en büyük arkadaşı oldum.Ve o gece en fazla tıklanan şahıs,HypeR8'di ! Bunu Numan link olarak atmıştı bana.İnternette ünlü olmuştum.Ben ve Numan bir gün buluştuk ve Amsterdam'a okyanus turuna gittik.Kuzenim de vardı ve onun arkadaşı Nurdan'da.Okyanus Turun'dan sonra Hacker olmaya karar verdik.Hacker Grubu sadece 2 kişilikti ve biz resmi olmayan tüm forumları veya siteleri hackleyebilyorduk.Ve sıra gelmişti,7Load'a.Evet,Tüm dünyada ye alan bir site,ve Güreş bölümü.Buraya hackledik biz.! Moseszzz falan 20.000 kaybetmişti,hemde.Fakat bir yanlış daha yapmıştım...l
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPtsi Haz. 18, 2012 10:38 am

Sevenloadu sen mi hackledin?O yüzden mi ben Sevenloaddan ayrı kaldım. Sad
Capire
Admin
Admin
Capire

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPtsi Haz. 18, 2012 10:43 am

Zaten sonrasında kapandı ege Very Happy
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPtsi Haz. 18, 2012 10:46 am

3.Bölüm gelsin mi ?
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPtsi Haz. 18, 2012 10:48 am

Gelsin.
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPtsi Haz. 18, 2012 11:00 am

3.Bölüm - Büyük bir hata !

7Load yok olmuştu,Moseszzz bitmişti.Numan ve ben ateşlenmiştik.Ama çok büyük bir hata yapmıştım.Aslında karşılıklı bir hata.Nurdan bana aşık ! olmuştu...Ve bende ona.Numan birgün bizim eve gelmişti,Girhan,Şafak,Sevaq bir sürü kişi Fifa 2010 turnuvası yapmıştık.O gece Numan ve Nurdan sinemaya gideceklerdi.Sinemaya gittiler.Saat 9 olduğunda eve geldiler.Ama Nurdan gelmemişti.Bende dışarıya çıktım,onu gördüm.Ona Taciz edeceklerdi ! Şok oldum.(Kesinlikle bunlar gerçektir) Ben onu kurtaramaya gittim.Elimde Tornavida vardı,Omurgasına vurdum,vurdum...Adam her ne kadar kötü bir dayak yesede,bana bıçak sapladı.(Bi ara İlker'e anlatmıştım bu bölümü) Ama ben dayandım...Kalktım,önce Nurdan'a geri çekilmesini söyledim,sonra TOF benzeri bir hareket yaptım.Adam kaçtı,Nurdan,korkuyordu,sarıldım,birşey olmaz,geçti,gitti işte.Dedim,o ağlamaya devam ediyordu,daha sıkı sarıldı,sarıldıkça sarıldı,ee bende o anda öptüm,öptüm ve öptüm.Baya devam etti.Eve geldik.

Numan'a birşey belli etmiyorduk.Numan,hadi geç kaldık aşkım,gidelim dedi.Nurdan ben kalcam,Şafağı falan izliycem dedi,ben tek giderim falan felan dedi.Numan,tamam kal dedi.Kaldı Nurdan...Turnuvayı kazandım.Ve o gece...Nurdan ve ben...

GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPtsi Haz. 18, 2012 11:10 am

Vaaaaay Muraaaaaaaaaat.Süpersin. Very Happy
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPtsi Haz. 18, 2012 11:31 am

4. ve 5. bölüm yarın...
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 19, 2012 9:13 am

4.Bölüm - Uyanış

Biz o gece şey yaptıktan sonra uyuya kalmışız.Sabah,Nurdan beni öperek eve gitti.Öğlen ise Numan ile dışarıya çıktık.Nurdan'ın şey olduğu aslında belliydi.Numan '' sana ne oldu '' diyordu Nurdan'a.Nurdan bişi olmadı dedi.Numan ise yok yok birşey olmuş ama sen saklıyorsun falan dedi.Bende,Numan '' kız birşey yapmamış işte zorlama '' dedim.Numan '' Tamam '' dedi.Amsterdam'da gezdik dolaşdık.Numan evine gitti ama Nurdan gene bana geldi.Baya baya şeyler söyledi.Ama Numan bizi takip ediyormuş.! Biz öpüşürken falan kapı açık kalmıştı,Numan ne oluyor lan dedi ? Bu mudur hea,bu mudur ? Murat sana kanka dedim,Nurdan sana aşkım dedim,karşılığı bu mudur.? Demek benden habersiz şey yapıyordunuz ha.! Diyip oradan çıktı.Nurdan '' Numan bkle '' dedi ama,Numan dinlemedi gitti.Nurdan tam peşinden gidecek iken ben elinden tutum.'' Boşver,biz devam edelim..'' Dedim.Ve öylede devam etti.

Diğer arkadaşlarım bunu öğrenmişti ama tabi onların çoğusu hala arkadaşımdı,gururu acıyan Numan'dı.Bende ona çok üzülmüştüm.Nurdan artık onu sevmiyordu 1 ay böle gitti.Sonra Nurdan Face'den Numan beni dövdü dedi.İkimiz ortak olup,onu sövelim dedi MSn'den.Ve ben de girdim MSN'e.Ama öyle büyük bir sürpriz yapmıştım ki...
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 19, 2012 9:38 am

Devamı gelsin.
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 19, 2012 11:33 am

5.Bölüm - Barış -

Evet,MSN'de Numan'ı sövmeyi planlıyorduk.Ama benim planım bu değildi.Benim planım Nurdan'ı sövmekti.İlk başlarda imalı sözlerle sövme trafını Nurdan'a çevirdim ve en sonunda Numan ile beraber eski günlerimize dönüp,kızları s*ktir edip Hackerlığa devam edecektik.Nurdan diye biri yoktu artık...

7Load kapandığından beri Güreş'e azcık ara vermiştik.Ta ki WTR kuruluncaya dek ! WTR 7Load'ın birleşimi idi.Forumu kuran Buğraydı.7Load'da pek aktif görmezdik aslında kendisini.Böyle birşey beklemiyorduk.Forum kuruldu.Şafak ve Numan CO Admin bende Webmaster oldum.RPG'de Chris Jericho oldum ve RPG'de çok eğlendik.Ailenin temeli buydu aslında,buraydı,bu forumdu.Ama bellli ki biri bizden intikam almayı çalışıyordu...
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 19, 2012 11:42 am

Kim?Merak ediyorum devam et lütfen.
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 19, 2012 11:53 am

6.Bölüm - İntikam

7Load'ı hacklemiştik bildiğiniz üzere.Ve Moseszzz intikamsız kalmaz heralde ? 20.000 Kayıp var.Kesin intikam alacaktı ve aldı.Forumu hackledi ! 3 Hafta boyunca foruma giremedik.Aslında hiç umrumda değildi çünkü ben bi kız görmüştüm...Melis ! Çok güzeldi,muhteşemdi,kelimeler yetmez ! Ama forumuda böylece bırakamazdım.Moseszzz'e acıların en tecrübesine yaşatmaya hazırlanıyordum !

Önce Face'sini hackleyip,çaldım.Daha sonra ise Kredi Kartını.Tam 200.000 borç yaptım bu sefer.Adam heralde,hapishaneye girdi,çünkü bidaha güzkmedi.Numan,Buğra ve Şafak kızdı biraz,bu kadara gerek yok diye.Ama Melis'ten dolayı gaza geldim.Forumla öylece devam ettik,Melis'lede.Fakat Melis birşeyi öğrenene kadar...
QueenMelis

QueenMelis

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 19, 2012 11:59 am

Ihm,ıhm.Bu meselelere girmesek Aşkım ?
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 19, 2012 12:02 pm

QueenMelis demiş ki:
Ihm,ıhm.Bu meselelere girmesek Aşkım ?
Eğer gerçekten anlatmamı istemiyorsan bu bölümü anlatmam ama anlatalım birşey olmaz ki ?
QueenMelis

QueenMelis

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 19, 2012 12:03 pm

Ayıp olduğu için diyorum.Neyse yaa Very Happy İstediğini yap.Very Happy
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 19, 2012 12:22 pm

Anlat lütfen iyice merak ettim.
People's Champion

People's Champion

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 19, 2012 6:37 pm

QueenMelis demiş ki:
Ayıp olduğu için diyorum.Neyse yaa Very Happy İstediğini yap.Very Happy
Karışma lan Melis,anlatsın.Bu bir tarihitir ! Burayı kesinlikle okuyun.7.Bölüm kaçmasın Very Happy
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 10:42 am

Yazıyorum leen Very Happy
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 10:50 am

7.Bölüm - Melis'in öğrenişi

Evet,bir kızla yatıyordum.Bir yerden girip çıkıyordum.Ona aslında evin anahtarını vermiştim,ama unutmuşum verdiğimi o anda mk Melis kızın saçını çekti.SCM yaptı heralde.Kız öldü.Hahahaha.Ben gülerken tam o sırada Melis bana sinirli sinirli bakıyordu.Korktum.Açıklayabilirim dedim.Bi kelime daha etmeden üstüme atladı.Yumruklar vuruyordu.Ben kaçtım oradan,Melis evin merdiveninden inerken,düştü,bende Swenton Bomb yaptım.Kız çok kötü oldu.Yanına gittim,mk meğerse beni yiyormuş,tokatı yapıştırdı ve Yes Lock benzeri bir hreket yaptı.Bende o anda '' Melis kızım ben seni yakalayınca amına koyicam '' dedim.O da '' Sen beni yakalayamazsın,ben seni yakalarım dedi '' Kız kolumu kırdı,üstüme oturdu Very Happy

Eee bende yumuşattım,zaten yumuşatmasam o gece son günüm olacaktı.Yumuşadıkça yumuşadı.Very Happy Ve daha birçok şey oldu...

7.BÖlüm çok heyecanlıydı normalde aslında hala öyle ama bi kısmını kestim Very Happy
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 10:55 am

Vay be Murat kıx arkadaşın senin kolunu kırmış işe bak yav.Very Happy Keşke o kestim dediğin yerleri de anlatsaymışsın.Diğer bölüm için sabırsızlıkla bekliyorum.Yazmaya devam. Very Happy
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyÇarş. Haz. 20, 2012 10:55 am

Bi cümle unutmuşum,bilin ki ne oldu ?

Kamera varmış evde :d
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPtsi Haz. 25, 2012 8:24 am

8.Bölüm - Ayrılma ve barışma arasında ki 2 çizgi

Ben,Melis,Numan ve diğer arkadaşlar yolumuzda iken bir gün GTR'de bir olay gerçekleşti ve Numan kovuldu,ben de bir laf bile etmeden onla gittim,ona niye kovuldun diye sorduğumda '' Benim arkamdan laf ettiler,görüşlerime saygılı davrnmadılar ve basıp gittim '' dedi.Beraber bir kaç gün takıldıktan sonra bize bir davet geldi,PGTR'den.Ve bizde gittik.

PGTR'de büyük bir ağırlığımız olacaktı çünkü onlar davet etmişlerdi ve bizim ne kadar iyi üyeler olduğumuzu biliyorlardı.Numan ve ben 1 ay'da moderator olduk ve makaleler,haberler paylaşıyorduk,forumun en sevileni olduk ama GTR'yi özlemiştik.Oscar ödül töreni düzenlendi sitede Very Happy Ve ben en iyi üye oldum,en aktif üye oldum ve en mizahi üye olmayı başardım.Numan'da en iyi moderator olup en iyi Grafiker oldu.Ben Adminliğe yükselecektim ki,Numan'a birşey söyledim.'' Artık buradan gitmeliyiz,GTR bizi bekliyor,Buğra falan hiç umrumda değil,GTR olmadan olmaz '' dedim.Ve muhteşem bir konuşma yaparak,onları aşağılayarak,gittik ! GTR'de de Return konuşması muhteşem olunca,forum ayaklandı tabi,100 üye bunla ilgili konu açmıştı sanırım.'' Eğer onlar olmazsa,bizde olmayız '' diye.Buğra'da tabiki aldı bizi foruma,Numan ve Ben,artık Buğra ile daha çok haşır neşirdik.

Bir gün bir olay daha gerçekleşti.Ben ve Melis kavga ettik,ona maç teklif ettim,ben kazanırsam,barışcaz dedim.Maç türünü sen belirle deidm.Kız gerçekten ciddi olacak ki Three Stages Of Hell dedi ! Ve maç türleri önce Street Fight,sonra Steel Cage ve en sonda Ladder dedi.MK bende napayım,korktum ama onu bırakamazdım,kabul ettim.

2 gün sonra,bir ringde maçı ayarladık ve başladık.Street Fight maçı gerçekten sert başladı,kız direk Chair'lar falan vurmaya çalışıyordu,ama tekme attım,vurdum,hiç acımadan,onun yaptığı gibi,o dahada kızıp Table'lar getirdi ve Table'a ateş yakıp,piledriver yaptı bana.Tuş oldum.İlk maçı o kazanmıştı.Ben yenilmeye veya acıya üzülmüyordum,onu kaybedeceğime üzülüyordum ve 2.maç olan Steel Cage maçı başladı,ona Roll-Up yaptım ve kazandım.Ve son maç kalmıştı.Son maçta üstünlük Melis'teydi.Ladder üstündeyken o tam beni masaya düşürecek iken ben ona bir şiir okudum,şiir işte buydu ;

Merak ediyorumda acaba
Evrende var mı böyle masumu ?
Layık mı sevgim sana ?
İstediğin gibi bir aşka ?
Sakın beni bırakma, ağlar yüreğim sensiz olunca

Mabedi gönlünde ateş gibi yanmaya geldim
Ebedi aşkına mazhar olmaya geldim
Leyla durağında mecnun olmaya geldim
İçimi yakan güneşine nail olmaya geldim
Surlarında nöbet tutan asker olmaya geldim.

Mahşeri yerine dönmüş yüreğim
Ezelde dahi bulur seni severim
Lal olmuş dilimin anahtarısın
İsimsiz sevdalarda timsalsin
Susuz kalmış gönlümün suyusun.

Memleketimi terk ettim, aşkının uğruna
Elimden Aldın tek ilacım olan yüreğini
Lideri sendin bu savaşın
İstesem de istemesem de
Seni kaybettim ya, galip olan ben oldum…

Melek kadar güzelsin…
Evren kadar büyüleyici..
Lale sümbül gözlerin..
İnci gibi dişlerin..
Sen osun benim sevdiğim melisim…

Mevsimler bile tat vermiyor
Ellerin ellerimden uzak olunca
Leyla ile mecunun aşkında da öte
İlkbahar yağmurlarının her tanesinde
Seviyorum seni delicesine

(M)utlu olmak için hayatı bekleme
(E)vrenin güzelliklerinii görmezden gelme
(L)ayık olduğun sevgiyi bekletme
(İ)simsiz mutlulukları saklama gözlerine
(S)evgisiz gönlünü kimseden gizleme

Bu şiiri okuduktan sonra o etkilendi ve onu masaya düşürdüm,tuş denedim.1-2-3,kazandım ! Aslında o da benden ayrılmak istemiyordu,sadece inat ediyordu ve kazanan ben olup,barıştık !
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPtsi Haz. 25, 2012 12:06 pm

Kızdan dayak yiyen Murat,kendini şiirle kurtardı. Very Happy Murat bir ara hatırlat senle Three Stages Of Hell maçı yapıcaz.
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPtsi Haz. 25, 2012 12:08 pm

GS Forever demiş ki:
Kızdan dayak yiyen Murat,kendini şiirle kurtardı. Very Happy Murat bir ara hatırlat senle Three Stages Of Hell maçı yapıcaz.
Kanka kız,kız değil.AJ Styles gibi mk.Senide yerle bir eder,güvenme kendine.NWF'de senden debut bekleriz Very Happy
Capire
Admin
Admin
Capire

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPtsi Haz. 25, 2012 12:11 pm

Hikayeyi okumadım tüm bölümler bitince tamamen okıycam kitap gibi Very Happy ve TLC Triple Threat 4Way Normal Match gibi hile yapabilcegim maç boyu yerde yatabilcegim maçlarda beni kimse yenemez Razz
Instant Action

Instant Action

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPtsi Haz. 25, 2012 12:21 pm

Capire demiş ki:
Hikayeyi okumadım tüm bölümler bitince tamamen okıycam kitap gibi Very Happy ve TLC Triple Threat 4Way Normal Match gibi hile yapabilcegim maç boyu yerde yatabilcegim maçlarda beni kimse yenemez Razz
49 bölüm.
cnronm

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 26, 2012 5:10 pm

Muhteşemsin olm sen.Sallamaya çalışsam bu kadar yapamam yemin ediyorum.Hayatımda tanıdığım en sallamasyon insansın zaten.Hiçbir sitede moderatörlük yapamadın ki amına koim.GT'de seni kapı dışarı ediyorlar her geldiğinde çünkü avelsin.PGTR diye bir site yoktu Numan uzaklaştırıldığında ve 7load 2009'da kapanmadı.

Anlamadığım bu forumdaki insanlar nasıl bu kadar mal olabiliyorlar da sana inanıyorlar?

İmzana yazmış birde.Siklemiyoruz canım.
The Chick Magnet
CO Adminler
CO Adminler
The Chick Magnet

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 26, 2012 5:19 pm

Ya sorması ayıptır bu ne ? Forumda ne kadar ağır küfürler ediyorsunuz İlker ve Ege sizde izliyorsunuz valla bravo.Bundan sonra forumda küfür eden olursa admin filan anlamam banı yapıştırırım herkes akıllı olsun.

Edit:Murat kusura bakma ama şu Melis denen kişinin de varsa fb profilini yoksa en az 3 fotoğrafını istiyorum.
cnronm

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 26, 2012 5:21 pm

The Chick Magnet demiş ki:
Ya sorması ayıptır bu ne ? Forumda ne kadar ağır küfürler ediyorsunuz İlker ve Ege sizde izliyorsunuz valla bravo.Bundan sonra forumda küfür eden olursa admin filan anlamam banı yapıştırırım herkes akıllı olsun.

Edit:Murat kusura bakma ama şu Melis denen kişinin de varsa fb profilini yoksa en az 3 fotoğrafını istiyorum.

Resim bulmak çok kolay birşey yalnız,gider verir.

Murat bilgisayar başına oturmuş 9 yaşında bir çocuktur.Hiçbir sitede moderatörlük falan yapmamıştır.Hala mı anlamadınız olm?
The Chick Magnet
CO Adminler
CO Adminler
The Chick Magnet

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 26, 2012 5:38 pm

Bak Murat'ı bir kere banladık banlamadan önce herkes bilir dediği hiçbir şeye inanmadım hep sabrettim ama Murat çok büyük bi açık verdi kızım diye ünlü birinin resmini koydu o zaman banı yedi şimdi geri geldi ama yine biraz atıyo farkındayım ama artık ben bir şey demiyorum.
cnronm

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 26, 2012 5:41 pm

Bak Murat'ı bir kere banladık banlamadan önce herkes bilir dediği hiçbir şeye inanmadım hep sabrettim ama Murat çok büyük bi açık verdi kızım diye ünlü birinin resmini koydu o zaman banı yedi şimdi geri geldi ama yine biraz atıyo farkındayım ama artık ben bir şey demiyorum.

Ne birazı abi? Melis' adında GT'de hesap açıyor,Numan'ın kuzeniyim diyor,millete yavşıyor.Sen şunu baştan sona oku,ne sallamış görürsün.Mal olm bu çocuk.Görmüyor musun? Yok ring kiraladık yok steel cage maç yaptık ne diyor bu amk hayal dünyasında?
RıseAboveHate
CO Adminler
CO Adminler
RıseAboveHate

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 26, 2012 5:51 pm

Kimin yalancı olduğunu gördünüz herhalde bana o kadar hakaret ettiniz ve hırsızlıkla suçladınız.Ve slammy avards ödüllerinde ona oy verdiniz.Ben bu site için gece gündüz çalıştım.Elimden geldiğince ayakta tutmaya çalıştım siz her seferinde onu kolladınız.Artık ben bir şey demiyorum.Size de başarılar diliyorum.Buraya kadarmış.
Capire
Admin
Admin
Capire

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 26, 2012 7:17 pm

Ege'ninde onayı alınarak murat sınırsız banlanmıştır.
Fxtreas

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 26, 2012 7:28 pm

Olum bu adamın tüm kelimeleri yalan bu adam GTR'de Melisim dedi Murat çıktı ine banlandı bu adam mal. Harbi mal yalancı hemde.
AgeOfOrton
Admin
Admin
AgeOfOrton

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptySalı Haz. 26, 2012 9:14 pm

Sonunda haklı olan kazandı ya yeter abi .
People's Champion

People's Champion

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPerş. Haz. 28, 2012 6:58 am

cnronm demiş ki:

Ne birazı abi? Melis' adında GT'de hesap açıyor,Numan'ın kuzeniyim diyor,millete yavşıyor.Sen şunu baştan sona oku,ne sallamış görürsün.Mal olm bu çocuk.Görmüyor musun? Yok ring kiraladık yok steel cage maç yaptık ne diyor bu amk hayal dünyasında?
Millete mi yavşıyor ? Murat top mu çıktı la ? Ben zaten daha önce sizede söyledim,kendisi şere*siz çıkacak diye...
RıseAboveHate
CO Adminler
CO Adminler
RıseAboveHate

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPerş. Haz. 28, 2012 7:10 am

People's Champion demiş ki:
cnronm demiş ki:

Millete mi yavşıyor ? Murat top mu çıktı la ? Ben zaten daha önce sizede söyledim,kendisi şere*siz çıkacak diye...

Milletin yavşadığı felan yok.Murat iti 1 kere kandırdı acıdık diye geri aldık yine aynı boku yapınca bu sefer hepten banladık.Yani anlayacağın MurAT çürük çıktı.
People's Champion

People's Champion

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPerş. Haz. 28, 2012 7:16 am

RıseAboveHate demiş ki:
People's Champion demiş ki:
cnronm demiş ki:

Milletin yavşadığı felan yok.Murat iti 1 kere kandırdı acıdık diye geri aldık yine aynı boku yapınca bu sefer hepten banladık.Yani anlayacağın MurAT çürük çıktı.
Herkes bu konuda küfür yazmış sanırım yasak değil bu konu üzerinde.

Vay piç'e bak.1 Yıl boyunca beni kandırdı.7Load zamanlarında falan bilmiyorum,fakat son 1 yıl boyunca dediği herşey yalan çıktı.Bu arada ben yavşıyor derken,Murat,millete yavşıyor dedim. Very Happy
RıseAboveHate
CO Adminler
CO Adminler
RıseAboveHate

MesajKonu: Geri: O Aile nasıl aile ?   O Aile nasıl aile ? EmptyPerş. Haz. 28, 2012 7:21 am

Konuyu Kilitleyin.

O Aile nasıl aile ?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Karne nasıl