Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

11 Haziran Smackdown SuperShow

YazarMesaj
Capire
Admin
Admin
Capire

11 Haziran Smackdown SuperShow Empty
MesajKonu: 11 Haziran Smackdown SuperShow   11 Haziran Smackdown SuperShow EmptyPtsi Haz. 11, 2012 9:54 am

Şov Klasik İntroyla başlıyor hemen ardında Pyro gösterileri ve Spikerlerin yorumları.

Duyuluyor Şovu açan isim Edge oluyor Hızlı adımlarla ringe geliyor ve büyük bir Boo alıyor ardında ring dışından bir Mikrofon alıyor.
11 Haziran Smackdown SuperShow Edge_13_280x390_1290652a
Elemination Chamber 5 rakip ve 1 kemer ve 1 kazanan aslında olması gereken 1 kazanandı ve öylede oldu Elemination Chamberı ben kazandım ben evet ben kemerimi korudum fakat Teddy Long her zamanki gibi yaptı ve bana zorluk çıkarttı her zaman yaptıgı gibi ve ben hala olması gereken bir şampiyonum o kemeri hak eden bir şampiyon ve o kemeri bugün bu Ringde tekrar istiyorum bu benim hakkım Wrestlemania'ya şampiyon olarak gitmek en doğal hakkım ve ben hakkım olanı şimdi alıcam WWE Eşit bir federasyon haklarımızı arıyabilicegimiz bir şirket ve bende hakkımı arıyorum hadii getirin o kemeri buraya ve bana verin gerçek sahibine onu hak eden kişiye ve ben bu gece bir Battle Royal yapılıcagını duydum kazanan kemerin yeni sahibi olucakmış işte bu istemedigim şey o kemer benim olduguna göre maçada ben karar veririm o maça çıkmak istemiyorum evet haksızlıkta elimden alınan kemerimi geri istiyorum.

11 Haziran Smackdown SuperShow TeddyLongPromo_display_image
Edge Edge Edge haklısın Playa sana katılıyorum WWE herkesin hakkını arayabildigi ve yeri geldiginde fırsatlar bulabildigi bir federasyon ve biz WWE olarak güreşçilerin düşüncelerinede yer verebiliriz tıpkı senin düşüncelerini değerlendirdigimiz gibi mesela Edge arka alanda izliyorum ve senin için şu karara vardım Battle Royale katılmama fikrini değerlendirdim ve bunu istemedigini anladım bu yüzden seni o maçtan çıkarıyorum fakat Edge Dostum seni başka bir WHC maçınada sokmuyorum ama sana bir süprizim olucak dostum hemen Smackdownu terk et çünkü kovuldun

Çalarken Teddy Long gülerek gidiyor Edge ringde düşünceli tavırlarla seyircilerin arasına çıkarken sıradaki maçımıza geçiyoruz.
Capire
Admin
Admin
Capire

MesajKonu: Geri: 11 Haziran Smackdown SuperShow   11 Haziran Smackdown SuperShow EmptyPtsi Haz. 11, 2012 1:20 pm

Duyuluyor Khali girişte klasik tauntunun ardından ringe geliyor ve tauntunu yapıp rakibini beklemeye başlıyor bu sırada spiker masasındaki Teddy Long alkışlıyor Khaliyi

Duyuluyor Jericho girişte görünüyor klasik tauntu ardından boolanarak ringe geliyor köşede tauntunu yapıyor Laurunaits spiker masasında Jericho'yu destekliyor Jericho köşesine geçiyor

Chris Jericho vs Khali
Maç başladıgında iki isim bakışıyor Jericho Khaliye tokat atıyor birde yumruk deniyor Khali Jericho'nun kolunu yakalayıp kavrıyor ve kaldırıp fırlatıyor ardında köşede tekmeliyor şimdide Elbow darbeleri Jericho'ya hakem ayırıyor Khali'den Backhand Chop Jericho'ya şimdide iplere yolluyor ve Clothesline Jericho'ya şimdi yerdeki Jericho'ya Leg Drop denemesi Jericho çekiliyor ve Khalinin ayagını tekmeliyor şimdi ayagını yere çarpıyor şimdide Elbow Dropslar Khalinin ayagına birde Ankle Lock baglıyor Khali bir yumruk atarak kurtuluyor Jericho Khalinin ayagını bırakmıyor ve tekmeler atıyor şimdide iplere sıkıştırıyor Khalinin ayagını hakem ayırıyor Jericho'dan şimdi Khaliye WOJ denemesi Khali Jericho'yu kafasından yakalıyor ve Vice Grip Jericho iplere tutunarak kurtuluyor ve ring dışına iniyor Khali ayaklanıyor bu sırada Jericho Hızla ringe giriyor ve Khalinin bacagına tekmeler atıyor birde Codbreaker denemesi Khaliye Khali Jericho'yu havada yakalıyor ve fırlatıyor birde Clothesline birtane daha şimdide kaldırıyor ve Body Slam Jericho köşede Khali koşarka Big Boot deniyor Jericho çekiliyor ve Khalinin bacagına Low Dropkick vuruyor hemen ardında WOJ baglıyor Khali bir süre dayanıp iplere gitmeye çalışsada pes ediyor.

Kazanan:Chris Jericho
Jericho maçtan sonra köşede galibiyeti kutlıyıp Wrestlemania Logosunu gösterirken Khali ayaklanıyor ve köşedeki Jericho'ya Backhand Chop vuruyor Team Laurunaits Jericho'yu arka alana taşırken Khali ve Team Teddy ringde dans ediyor
Capire
Admin
Admin
Capire

MesajKonu: Geri: 11 Haziran Smackdown SuperShow   11 Haziran Smackdown SuperShow EmptyPtsi Haz. 11, 2012 2:23 pm

Duyuluyor Sheamus girişte klasik tauntu ardından hızla ringe geliyor klasik tauntunun ardından hızla ringe geliyor köşede tauntunu yaptıktan sonra rakibini beklemeye başlıyor

Duyuluyor Batista girişte görünüyor heryer kararıyor Batista yavaş adımlarla ringe geliyor ardında köşede tauntunu yapıyor ve rakibine bakıp köşesine geçiyor

Batista(Heel) vs Sheamus(Heel)
Maç Lockupla başlıyor Sheamus bir diz atıp yumruklayarak köşeye götürüyor Batista'yı bir süre köşede yumrukluyor ardında kaldırıp diger köşeye götüyor ve kafasını vurmayı deniyor Batista engel oluyor ve bir dirsek atıp Sheamusun kafasını köşeye vuruyor şimdide ard arda tekmeliyor hakem ayırıyor Sheamus Batista'nın karnına bir yumruk atıp yumrukluyor ardında yerdeki Batista'ya Knee Dropslar vuruyor hakem ayırıyor Sheamus Batista'yı kaldırıp diger köşeye yolluyor ve üzerine koşuyor Batista'dan dirsek darbesi birde Clothesline Sheamusa ardında yumrukluyor hakem ayırıyor Batista Sheamusu kaldırıp iplere yolluyor Sheamus'tan bir tekme ardında iplere gidiyor Batista'dan Elbow Smash birde Elbow Drops tuş denemesi 1-2-Sheamus kurtuluyor Batista Sheamusu iplerde sıkıştırıyor Sheamus diz atarak kurtuluyor ve Batista'yı yumrukluyor Batista bir yumruk atarak üstünlügü alıyor ve Sheamusu iplerde sıkıştırıyor şimdide Diz darbeleri şimdide iplere gidiyor ve Big Boot Sheamus apronda kalıyor Batista Sheamusu ringe çekiyor tuş denemesi 1-2-Sheamus kurtuluyor ve köşeye gidiyor Batista üzerine doğru gelirken Sheamus'tan Batistaya bir tekme ardında ayaklanıyor bir tekme Batista'dan ardında yumrukluyor Sheamusu ve kaldırıyor bir Powerslam denemesi Sheamus kurtuluyor ve Irısh Curse Backbreaker Batista'ya tuş denemesi 1-2-Batista kurtuluyor Sheamus Batista'yı iplerde sıkıştırıyor ve gögsüne yumruklar atıyor ard arda hakem ayırıyor Sheamus aprona çıkıyor birde Knee Lift Batista'ya Batista ringde kalıyor tuş denemesi 1-2-Batista kurtuluyor ve ring dışına iniyor hakem sayıyor bu sırada Sheamusta peşinden iniyor ve Batista'ya Shoulder Block vurup yumrukluyor Batista kurtulup Sheamusu yumrukluyor Sheamus Batistayı üzerinden atıp yumrukluyor şimdide kaldırıyor ve güvenlik barikatlarına yollamayı deniyor Reversall ile Batista Sheamusu yolluyor ardında kaldırıp kafasını spiker masasına vurmayı deniyor Sheamus dirsek atıp engel olluyor ve Barettin kafasını vuruyor bu sırada hakem 10u sayıyor

Kazanan:Double Count Out
Sheamus bu sırada hakemle tartışırken Batista ayaklanıyor ve Sheamusu köşe demirine fırlatıyor ardında kaldırıp ringe sokuyor ve kendide peşinden giriyor şimdi Sheamusa BatistaBomb denemesi Sheamus Batista'yı iplere ittiriyor gelirkende Brouge Kick Batista yerdeyken Sheamus Tauntunu yapıyor ve ringi terk ediyor
Capire
Admin
Admin
Capire

MesajKonu: Geri: 11 Haziran Smackdown SuperShow   11 Haziran Smackdown SuperShow EmptyPtsi Haz. 11, 2012 5:02 pm

Duyuluyor Christian girişte görünüyor Klasik tauntu ardından büyük bir boo alarak ringe geliyor seyircileri süzdükten sonra köşesine geçiyor ve rakibini bekliyor

Duyuluyor Cena girişte görünüyor Klasik tauntunun ardından büyük bir Cheer alıyor ve hızla ringe geliyor şapkasını ve tişörtünü çıkarttıktan sonra köşesine geçiyor ve maçın başlamasını bekliyor

John Cena vs Christian
Maç başladıgında iki isim bakışıyor bir süre ardında karşılıklı yumruklaşmalar Cena bir süre sonra üstünlügü ele alıp yumruklamaya başlıyor Christianı şimdide köşeye yolluyor birde Clothesline tuş denemesi 1-Christian kurtuluyor Cena Christiana Chinlock yapıyor Christian iplere tutunuyor hakem ayırıyor Cena Christianı kaldırıyor bu sırada Christiandan Cenaya yumruklar ardında köşeye çarpıyor ve Clothesline tuş denemeden köşeye çıkıyor Christian ardında ayaklanan Cena'ya bir Missile Dropkick tuş denemesi 1-2-Cena kurtuluyor Christian Cena'yı tekmeliyor şimdide Killswitch tauntları Cena ayaklanıyor Killswitch denemesi Cena reversall ile Protobomb yapıyor ardında You Cant See Mee iplere gidiyor ve 5Nucklle Shuffle denemesi Christian çekiliyor Cena bilegini tutuyor Christian'dan Cenaya Low Dropkick tuş denemesi 1-2-Cena kurtuluyor Christian Cena'yı yumrukluyor hakem ayırıyor Christian Cena'nın bilegine tekmeler atıyor ve Diziyle bastırıyor bir süre hakem ayırıyor Christian'dan Killswitch tauntları Cena ayaklanıyor Killswitch denemesi Cena Reversall ile FU için omuzluyor Christian kurtuluyor ve Neckbreaker Slam tuş denemesi 1-2-Cena kurtuluyor Christian şaşkın şimdi Killswitch tauntları Cena ayaklanıyor Killswitch denemesi Cena kurtuluyor Christian Clothesline deniyor Cena egiliyor ve Shoulder Block birtane daha birde Protobomb ve You Cant See Me Cena iplere gidiyor birde 5Nucklle Shuffle AA için bekliyor Cena Christian ayaklanıyor Cena'dan AA denemesi Christian dirsek darbeleri atarak kurtuluyor ve Cena'yı iplere yolluyor Cena iplerde kalıyor Christian üzerine koşuyor Cena'dan dirsek darbesi ardında Christian'ın üzerine koşuyor Christian'dan Flapjack Tuş denemesi 1-2-Cena kurtuluyor Christian Cena'yı tekmeliyor birde Armlock Cena'ya Cena ayaklanıyor ve Christianın sırtını köşeye vuruyor birde Fisherman Suplex iki isimde yerde Christian sürünerek diger köşeye gidiyor Cena üzerine koşuyor Christian çekiliyor ve tuş deniyor 1-2-Cena kurtuluyor Christian bir süre Cena'nın boynunu iplerde sıkıştırıyor ardında köşeye çıkıyor ve Tornado DDT için yakalıyor Cena'yı Cena Christiana yumruklar atarak aprona düşürüyor kendide aprona çıkıyor Christian apronda Cena'ya doğru koşuyor Cena Christianı kavrıyıp ringe doğru Belly To Belly yapıyor ardında Ringe girip AA için omuzluyor Christian kurtulup Cena'ya tekme atıyor birde Springboard Crossbody denemesi Cena Christianı yakalayor FU denemesi Christian ayakları üstüne düşüyor ve iplere gidiyor birde Spear Cena'ya tuş denemesi 1-2-2.9 Cena kurtuluyor Christian şaşkın hakeme itiraz ediyor bir süre ardında kaldırıyor ve İmplant DDT denemesi Cena Reversall ile Christiana Protobomb yapıyor ardında köşeye çıkıyor ve You Cant Se Mee tauntları Christian ayaklanıp Cena'ya engel oluyor ardında köşeye çıkıp Cena'yı yumrukluyor birde Frankestiener tuş denemesi 1-2-Cena kurtuluyor Christian'dan Spear tauntları Cena ayaklanıyor Christian Spear için koşuyor Cena hızla Christianı kaldırıyor ve AA tuş denemesi 1-2-Jericho seyircilerin arasından çıkıyor ve Christianın ayagını iplere koyuyor Cena şaşkın Jericho'yu görünce kızarak ring dışına iniyor ve Jericho'ya Clothesline geçiriyor ardında Jericho'yu tekmeliyor ring dışında hakem bu sırada 7'yi sayınca Cena ringe giriyor fakat Christian fırsattan yararlanıp Cena'ya Spear yapıyor tuş denemesi 1-2-3

Kazanan:Christian
Maçtan sonra Cena ve Christian gülerek Cena'yı tekmeliyorlar bu sırada salon Cheerla inliyor Orton koşarak ringe geliyor Christian ve Jericho ringi terk edip seyircilerin arasına kaçarken Christian Ortonla görüşürüz dercesine parmagını sallıyor bu sırada The Miz tv'de olup bitenleri izliyor
Capire
Admin
Admin
Capire

MesajKonu: Geri: 11 Haziran Smackdown SuperShow   11 Haziran Smackdown SuperShow EmptyPtsi Haz. 11, 2012 5:42 pm

Duyuluyor HHH üzerinde bir tişörtle büyük bir cheer alarak ringe geliyor bir mikrofon aldıktan sonra konuşmasına başlıyor
11 Haziran Smackdown SuperShow Triple-h-Promo
Wrestlemania'da USA ve İC kemerleri birleşiyor ve ben ne yazıkki o maçta yer alamıcam fakat takım arkadaşım Stone Cold orda olucak ve umarım DUO Champion olmuş olucak ordan TTC kemerleriyle ayrılıcaz aslında İC kemerini istiyordum bu Wrestlemania'da fakat Team Teddy Longda bulunmalı ve Laurunaitsin o kendini begenmiş adamlarına güzel bir ders vermeliyim kısaca bazı şeyler için birşeyleri feda ediyorum bazen kendi çıkarlarınızdan daha önemli şeyler olucaktır ve o zamanda bazı şeylerden fedakarlıklar yapmamız gerekicek işte şuanda benim içinde o zamanlardan biri İC şampiyonu olabilirdim fakat bunu her zaman yapabilirim ertesi haftalarda yapabilirim bu fırsat elime her zaman geçer fakat Wrestlemania'da Team Laurunaits elemanlarını pataklama fırsatı her zaman elime geçmeyebilir bunu bir RAW şovunda yapamam Smackdown'dada bunu en başarılı şekilde Wrestlemania'da yapmalıyım Wrestlemania'da Team Laurunaitsi darma duman ettikten sonra geriye kalan tek şey İntercontinental Championship olucak

Duyuluyor gelen İsim Hornswoogle üzerinde John Laurunaits temalı bir tişört var hızla ringe geliyor ardında eline bir mikrofon alıyor Benim adım John Laurunaits ben Raw general Menejeri diyor ardında Laurunaits gibi selamlıyor insanları daha sonra sesini John Laurunaits gibi değiştiriyor daha sonrada HHH'ye dik dik bakıyor ve onun John Laurunaits üyesi olmasını kabul ederse İC maçı olucagını söylüyor HHH eline mikrofonu alıp Laurunaits kılıgında Hornswoogleye Wrestlemania'da olucakları özetlemesini söylüyor Hornswoogle üstündeki Laurunaits tişörtünü yırtıyor altından Teddy Long tişörtü çıkıyor bu sırada ring dışından bir Bayrak alıyor HHH ve ringde sallıyor bu sırada arkadan Batista HHH'ye bir yumruk atıyor ardında yumrukluyor ve yerde Knee Dropslar vuruyor HHH ring dışına düşüyor Batista Hornye bakıyor ve onu yakalayıp üstündeki tişörtü yırtıyor ardında sataşıyor bir süre ona ardında BatistaBomb pozisyonunda kaldırıyor bu sırada SCSA geliyor ve bir tekme Batista'ya birde Stunner HHH bu sırada ringe giriyor ve sersemleyen Batista'ya Pedigree Hornswoogle sevinirken sıradaki maçımıza geçiyoruz
Capire
Admin
Admin
Capire

MesajKonu: Geri: 11 Haziran Smackdown SuperShow   11 Haziran Smackdown SuperShow EmptySalı Haz. 12, 2012 10:51 am

Smackdown and RAW World Heavyweight Championship Battle Royal Match
Zil sesi duyuluyor maç başlıyor bir anda ortalık karışıyor bu sırada JTG Khaliye tekmeler atsada Khali Headbutla kurtuluyor ardında JTG'yi köşede tekmeliyor Batista'da köşede Sheamusun karnına omuz darbeleri vuruyor Miz ise köşede Jericho'ya Discus Punchlar indiriyor Christian Mize bir tekme atıp yumrukluyor Jericho'da katılıyor ve Mizi iplerde elemeye çalışıyorlar Orton gelip Jericho'ya Uppercut vuruyor Christianada bir tekme ardında Mountain Puncheslar Christian yerde Jericho Ortona bir yumrukla köşeye götürüyor ve köşede tekmeliyor bu sırada Batista Sheamusa Short-Arm Clothesline deniyor Sheamus egilip Batista'ya War Sword yapıyor ardında yerde Knee Dropslar vuruyor Miz'den Yerdeki CC'ye tekme darbeleri JTG ve Khali birlikte Khaliyi tekmeliyorlar köşede birde Double Dropkick Khaliye bu sırada Batista Sheamusu yumrukluyor yerde ardında kaldırıp kafasını köşeye vuruyor ve tekmeliyor Christian yerde Ortonu tekmeliyor ardında kaldırıp Suplex denemesi Orton Diz darbeleri atarak kurtuluyor birde Uppercut Christian iplerde Orton iplere gidiyor Christian'dan Back Body Drop Orton apronda bir Uppercut Christiana birde Clothesline Jericho'dan Springboard Shoulder Block denemesi Orton çekiliyor Jericho apronda kalıyor Orton'dan bir tekme ve Clothesline Jericho ringde Orton ringe giriyor Christian Ortona doğru koşuyor Orton'dan Scoop Slam bir Scoop Slamde Jericho'ya bu sırada Khali'den JTG Backhand Chop Kofiyede Brian Chop Batista Sheamusu Powerslam için kaldırıyor Sheamus kurtuluyor ve Clothesline denemesi bir Clothesline'de Batista'dan iki isimde yerde bu sırada Jericho ayaklanıyor Orton'dan RKO denemesi Jericho ittiriyor Orton'dan CC'ye RKO denemesi CC'de ittiriyor Miz'den Ortona Backbreaker+Neckbreaker Christiana'da Big Boot Jericho'dan Mize bir tekme ardında yumrukluyor ve diger köşeye yollamayı deniyor Reversall ile Miz Jericho'yu yolluyor birde Corner Clothesline bu sırada Khali köşede Miz'den bir Corner Clothesline daha Khali sersemliyor JTG ve Kofi iplere gidiyor Khali Chokslam pozisyonunda yakalıyor ve ring dışına fırlatıyor Kofi ve JTG ring dışında kalıyor Khali tauntunu yapıp arkasını dönüyor fakat döner dönmez Sheamus'tan Khaliye bir Brouge Kick Khali ring dışında kalıyor

Khali,JTG ve Kofi Kingston elendi

Sheamus gülüyor ardında Batista'ya Brouge Kick deniyor Batista çekilip Spinebuster yapıyor ardında Sheamusu BatistaBomb için kaldırıyor Sheamus yumruklayarak kurtuluyor ve Irısh Curse Backbreaker bu sırada Orton köşede Mizi elemeye çalışıyor Sheamus'tan Brouge Kick tauntları Batista ayaklanıyor Sheamus Brouge Kick için koşarken HBK'den SCM Sheamusa Batista'dan HBK'ye Clothesline denemesi HBK egiliyor ve Atomic Drop HBK'den Christiana bir tekme ardında kafasını köşeye vuruyor ve Backhand Choplar vuruyor Jericho HBK'ye bir tekme atıp iplere yolluyor HBK'den Flying Forearm Smash ardında köşeye çıkıyor ve yerdeki Jericho'ya Elbow Drops denemesi Jericho çekiliyor ve hızla Lionsault deniyor HBK çekiliyor birde Body Slam Jericho'ya bu sırada Batista'dan Spear HBK'ye Sheamustanda Batista'ya Brouge Kick Christian Spear deniyor Sheamusa Sheamustan Brouge Kick Jericho ayaklanıyor bir Brouge Kick'de ona Sheamus tauntunu yapıyor ardında HHH'ye Brouge Kick deniyor HHH çekiliyor ve Flying Clothesline ardında Sheamusu yumrukluyor bu sırada SCSA Batista'yı iplerde elemeye çalışıyor Christian ve Jericho SCSA'yı yumruklayarak buna engel oluyor ardında SCSA'yı iplere yolluyorlar SCSA'dan Double Clothesline ardında Jericho'ya Belly To Belly bu sırada HHH'den Mize Knee Face Buster Ortona'da Clothesline denemesi Orton'dan Scoop Slam ve ayaktaki Batista'ya RKO denemesi Batista Ortonu köşeye ittiriyor ardında kaldırıyor ve Powerslam Sheamus'tanda Batista'ya bir Powerslam Sheamus Tauntunu yaparken Christian'dan Spear Jericho iplere gidiyor birde Lionsault şimdide tekmeliyorlar Sheamusu Miz'de köşede HHH'yi yumrukluyor Sheamus Christian ve Jericho'yu yumruklayarak kurtuluyor Jericho'ya birde Irısh Curse Backbreaker Miz'den Sheamusa bir tekme ardında yumruklar atıyor Sheamus'tan Mize Irısh Curse Backbreaker denemesi Miz dirsek darbeleri atarak kurtuluyor ve bir tekme atıp iplere gidiyor Sheamusu Mizi Powerslam pozisyonunda kaldırıyor Miz kurtuluyor birde Backbreaker+Neckbreaker SCF Tauntları Sheamus ayaklanıyor Miz SCF denemesi Sheamus Reversall ile Mizi omuzluyor ve White Nois bu sırada HBK'den Ortona Flying Forearm Smash ardında Kip-Up ile kalkıyor fakat Batista HBK'yi ring dışına fırlatıyor HBK apronda kalıyor Batista'dan Spear HBK ring dışında

Shawn Michaels Eleniyor

Batista'dan birde Spinebuster üzerine gelen HHH'ye Sheamus'tanda SCSA'ya Brouge Kick ardında Mizi kaldırıyor ve Fallaway Slam şimdi bakışıyor Batista ve Sheamus iki isim ayakta sadece bir süre karşılıklı yumruklaşmalar Batista bir tekme atıp iplere gidiyor Sheamus'tan War Sword birtane daha ardında bir tekme ve Celtic Cross pozisyonunda kaldırıyor Batista kurtuluyor ve bir tekme birde BatistaBomb Sheamusa bu sırada Jeff'ten Batista'ya Spike Hurricanrana denemesi Batista Powerbomb pozisyonunda yakalıyor Miz Batista'nın karnını yumrukluyor Jeff'te kurtulup Mizle birlikte yumrukluyor birde Double Suplex Batista'ya Orton'dan Dropkick Jeffe Mizede İnvertod Headlock Backbreaker bu sırada SCSA ve HHH köşede Sheamusa Backhand Choplar vuruytorlar Jericho ise Jeffe Elbow Dropslar vuruyor ve köşede elemeye çalışıyor Jeff yumruklar atarak kurtuluyor birde Clothesline Christiana Exterem Neckbreaker Ortonada Atomic Drop+Leg Drop birde Low Dropkick HHH ve Sheamus karşılıklı yumruklaşıyorlar Jeff'ten ikisinede Whisper In The Brind SCSA'dan Jeffe Spinebuster ardında Stunner tauntları Jeff ayaklanıyor SCSA'dan Stunner denemesi Jeff SCSA'yı köşeye ittiriyor birde TOF ardında Swanton Bomb için köşeye çıkıyor Orton Jeffi ittiriyor Jeff apronda kalıyor Jericho'dan Springboard Dropkick Jeff ring dışında kalıyor

Jeff Hardy eleniyor

Jericho gülerken Orton'dan Jericho'ya Clothesline Jericho apronda kalıyor Orton'da Dropkick Jericho apronda hala Orton'dan Jericho'ya Rope Hung DDT denemesi Miz Big Boot atıyor Orton'a Jericho'yada bir Knee Lift Jericho rinde kalıyor Miz köşedeki Christian'ın üzerine koşuyor Christian'dan Pendulum Kick ardında köşeye çıkıyor ve Crossbody denemesi Miz egiliyor Sheamus Christianı köşede yakalıyor ve Backbreaker ardında aprona koyuyor Jericho Sheamusu yumruklarken Christian ringe giriyor ve birlikte yumrukluyorlar Christian Sheamusun kafasını aprona vuruyor ardında köşeye çıkıyor ve Tornado DDT Jericho'danda Lionsault Jericho ve Christian şimdide HHH'nin yanına giidiyor HHH Christiana bir tekme atıp yumrukluyor Jericho'yada dirsek darbesi Jericho ve Christian toparlanıp HHH'yi iplere yolluyorlar HHH'den Double Flying Clothesline ardında kendisine doğru gelen Mize bir tekme ve Following DDT Orton'dan bu sırada SCSA'ya RKO denemesi SCSA Ortonu ittiriyor birde Stunner bir Stunner'da Jericho'ya bu sırada HHH'den Pedigree denemesi Christiana Sheamus'tan HHH'ye Brouge Kick HHH apronda kalıyor Miz'den Shoulder Block HHH'ye HHH ring dışında

Triple H eleniyor

SCSA şimdi Mizi yumrukluyor ardında iplere yolluyor Miz iplerde kalıyor SCSA üzerine gidiyor Miz'den tekme ardında SCSA'ya doğru koşuyor SCSA'dan Back Body Drop bu sırada Sheamus Christianı köşede yumrukluyor Batista'da Ortonu tekmeliyor SCSA Batistayı çekiyor ve Backhand Choplar vuruyor Sheamus SCSA'yı yumrukluyor birde diz darbesi ardında iplere gidiyor Sheamus SCSA üzerine zıplıyor ve yerde yumrukluyor Sheamusu kalkar kalmazda Clothesline Üzerine koşan Miz'de Spinebuster Batista ayaklanıyor ve SCSA'yı Powerslam için kaldırıyor SCSA kurtuluyor ve Belly To Belly Batista'ya Christian koşuyor bir Belly To Belly'de ona Ortona Shoulder Block Jericho'ya Spinebuster SCSA ayakta kalan tek isim Stunnrer tauntları Orton ayaklanıyor Stunner denemesi Orton SCSA'yı ittiriyor SCSA'dan Batista'ya Stunner Orton'dan SCSA'ya RKO Christian'dan Ortona Killswitch denemesi Orton Reversall ile RKO yapıyor Jericho'yada bir RKO Orton ayakta kalan tek isim bir RKO denemeside Batista'ya Batista Ortonu köşeye ittiriyor ardında iplere gidiyor ve Clothesline bu sırada SCSA Kalkıp Batista'yı yumrukluyor bir'de Clothesline Sheamus ayaklanıyor bu sırada ve Ortona bir Brouge Kick Miz'den Sheamusa bir tekme birde Snap DDT ardında Discus Punchlar şimdide iplere gidiyor Sheamus ayaklanıyor ve Brouge Kick Mize Sheamus şimdi Batista'yı tekmeliyor ve diger köşeye yolluyor birde Knee Lift Sheamus tauntunu yapıyor bir tekme Christiana ardında Celticc Cross için kaldırıyor Christian kurtuluyor ve Dropkick ardında Jericho ve Christian SCSA'yı yumrukluyor Jericho'dan Elbow Dropslar bu sırada Orton'dan Sheamusa RKO denemesi Sheamus İrish Curse Backbreaker yapıyor ardında Brouge Kick tauntları Christian Sheamusun üzerine koşuyor Sheamus'tan Brouge Kick Christiana bir Brouge Kick denemeside Ortona Orton çekiliyor Sheamus iplerde kalıyor Orton'dan Dropkick Sheamus ring dışına düşüyor

Sheamus eleniyor

Orton İplerde yorgun bir şekilde duruyor Jericho üzerine koşuyor Orton'dan Clothesline birtane daha Jericho'dan Clothesline denemesi Orton egiliyor ve Scoop Slam bu sırada Miz köşede Batista'yı yumrukluyor ve Discus Punchlar vuruyor Christian'da SCSA'yı tekmeliyor Jericho ayaklanıyor Orton RKO için bekliyor bu sırada Miz geliyor Orton'dan Mize İnvertod Headlock Backbreaker Jericho'danda Ortona Enzuigiri ardında iplere gidiyor ve Lionsault denemesi Orton çekiliyor ve İnvertod Headlock Backbreaker Jericho'ya ayaklanan SCSA'yada RKO denemesi SCSA Ortonu ittiriyor ve Spinebuster şimdide Spinebuster için Batista'yı iplere yolluyor Batista iplerde kalıyor SCSA üzerine koşuyor Batista'dan Spinebuster Miz'den Batista'ya tekme ardında yumruklar iplere gidiyor Batista'dan Mizede Spinebuster BatistaBomb Tauntları SCSA ayaklanıyor Batista'dan BatistaBomb denemesi SCSA iplerin yanında Back Body Drop yapıyor Batista apronda kalıyor Batista bir Clothesline ile SCSA'yıda çekiyor bir süre apronda yumruklaşmalar Miz'den ikisinede Big Boot denemesi Batista ve SCSA çekiliyor Miz'de apronda 3 isim yumruklaşıyor Orton'dan Miz,SCSA ve Batistaya Dropkick Miz kendini ringe atmayı başarıyor SCSA ve Batista apronda kalıyor bir süre hala apronda karşılıklı yumruklaşmalar Miz'den SCSA ve Batista'ya tekme ardında yumruklar atıyor SCSA ve Batista iplerde kalıyor Jericho'dan SCSA'ya Springboard Dropkick SCSA sersemliyor Batista'dan Clothesline denemesi bir Clothesline'de SCSA'dan iki isimde ring dışına düşüyor

Stone Cold ve Batista eleniyor

Jericho Christian Miz ve Orton birbirine bakıyor daha sonra Jericho,Miz ve Christian yan yana gelip Ortona doğru bakıyorlar Orton'dan Mize bir tekme Jericho'ya Uppercut Christiana yumruklar atıyor Miz ayaklanıyor Mize bir tekme ardında yumruklar geliyor Jericho'ya dirsek darbesi ardında Uppercut Christiana bir tekme ve yumruk Mize Dropkick bu sırada Jericho'dan Ortona bir tekme birde dirsek darbesi ardında iplere yollamayı deniyor Reversall ile Orton Jericho'ya İnvertod Headlock Backbreaker yapıyor Christian'dan bu sırada Ortona Clothesline ardında tekmeler geliyor Miz'dende Knee Dropslar Jericho ayaklanıp birşeyler söylüyor Miz ve Christiana Miz Ortonu kaldırıyor ve koluna bir Double Knee Armbreaker Christian şimdi Ortonun kolunu tekmeliyor Miz'den Ortonun koluna Knee Dropslar Jericho şimdi tekmeleyerek Ortonu alıyor ve kolunu iplere sıkıştırıyor bir süre Orton yerde Jericho Ortonu kaldırıyor birde Arm DDT Miz'den Jericho'ya hızlıca bir Big Boot bu sırada Christian'dan Mize bir tekme ardında yumruklayarak iplere yolluyor Miz'den bir tekme Christiana birde Snap DDT Jericho ayaklanıyor bu sırada Miz'den Knee Lift denemesi Jericho çekiliyor ve Enzuigiri Mize Miz yerde Jericho iplere gidiyor Lionsault denemesi Miz çekiliyor ve Jericho'ya Backbreaker+Neckbreaker SCF Tauntları Jericho ayaklanıyor Miz'den SCF denemesi Jericho dirsek atarak kurtulmaya çalışıyor Christian'dan Mize Belly To Belly Suplex Jericho ve Miz yerde Christian şimdi ayaklanan Orton'un üzerine koşuyor Orton'dan Clothesline birtane daha Christian'dan Clothesline denemesi Orton egiliyor ve Scoop Slam RKO Tauntları Christian ayaklanıyor RKO denemesi Christian Ortonu köşeye ittiriyor Orton kolunu köşeye çarpıyor Christian'dan Neckbreaker Slam ardında Killswitch tauntları Orton ayaklanıyor Killswitch denemesi Orton Christianı köşeye ittiriyor bu sırada Jericho'dan Ortona Codbreaker Miz'den köşedeki Christiana Corner Clothesline denemesi Christian'dan Pendulum Kick ardında köşeye çıkıyor ve CrossBody denemesi Miz çekiliyor CrossBody Jericho'ya geliyor Miz'den Big Boot Christian sersemleyerek köşeye gidiyor Christian'dan Corner Clothesline ardında köşeye çıkıyor ve Axe Handle denemesi ayaklanan Orton'dan Mize bir Clothesline Christiana bir Scoop Slam Jericho ayaklanıyor Orton'dan Jericho'ya Clothesline birtane daha Jericho'dan Clothesline denemesi Orton egiliyor ve Scoop Slam ardında RKO Tauntları Jericho ayaklanıyor RKO denemesi Jericho kurtuluyor ve iplere tutunuyor Orton'dan Clothesline Jericho apronda kalıyor Orton'dan bir Dropkick Jericho ring dışında kalıyor

Chris Jericho eleniyor

Orton Miz ve Christiana bakıp gülerken Christian korkulu geriliyor biraz Miz Clothesline deniyor Orton egiliyor ve RKO Mize Christian yumruk atmak istiyor Ortona Orton yumrugu yakalayıp Christiana seri yumruklar atıyor ardında seri Uppercut darbeleri birde Dropkick Christian yerde Orton'dan Stomplar birde High Knee şimdi kaldırıyor Christianı ve karnına tekmeler atıyor birde Short-Arm Clothesline birkez daha kaldırıyor Christianı ve iplere yolluyor Christian'dan bir tekme ardında Ortonun üzerine koşuyor Orton'dan İnvertod Headlock Backbreaker RKO Tauntları Christian ayaklanıyor Orton birden Kolunu tutup kıvranıyor Christian ayaklanıyor ve hızla Ortona Arm DDT Orton kolunu tutuyor Miz ayaklanmak üzere Christian'dan Mize bir tekme ve Suplex Christian şimdide Ortonu yumrukluyor şimdi kaldırıyor Ortonu ve Arm Suplex Orton kolunu tutup kıvranıyor Christian şimdi Ortonu kaldırıp ring dışına yollamak istiyor Reversall ile Orton Christianı yolluyor ve Rope Hung DDT Christiana RKO Tauntları bu sırada Miz geliyor ve Ortona Backbreaker+Neckbreaker Christian'dan Mize Killswitch denemesi Miz kurtulup Backbreaker+Neckbreaker SCF Tauntları Şimdi Christian ayaklanıyor Miz'den SCF denemesi Christian dirsek darbeleriyle kurtuluyor birde Stiout Suplex Slam Mize Orton ayaklanmak üzere Christian'dan Orton'un koluna Low Dropkick şimdide kaldırıyor ve ring dışına Stiout Suplex denemesi Orton apronda kalıyor ve Christianı yumrukluyor Orton'dan birde Suplex Christiana Christian ring dışında kalıyor

Christian eleniyor

Randy Christiana sırıtırken Christian itiraz ediyor bu sırada Miz Big Boot deniyor Orton çekiliyor ve ayagı iplerdeki Mize Clothesline geçiriyor ardında rinde Stomplar geliyor Mize birde High Knee şimdi kaldırıyor Mizi ve Uppercutlar Miz'den Orton'un koluna bir tekme ardında Arm DDT Orton kıvranıyor Miz Orton'un koluna Knee Dropslar vuruyor şimdide Ortonun kolunu iplere koyuyor ve diziyle sıkıştırıyor bir süre birde Knee Lift Ortona Miz şimdi alt iplerden ring dışına iniyor ve Orton'un kolunu köşe demirine sıkıştırıyor bir süre Orton yumruk atarak kurtuluyor ve alt iplerden ring dışına iniyor ve Mizin kafasını ard arda spiker masasına vuruyor şimdide ringe sokuyor ve Clothesline denemesi Miz'den Backbreaker+Neckbreaker SCF Tauntları Orton ayaklanıyor Miz'den SCF denemesi Orton Reversall ile İnvertod Headlock Backreaber yapıyor RKO Tauntları bu sırada Christian koşarak aprona geliyor Orton' apronda Christianı yumrukluyor bu sırada Miz ayaklanıyor Orton'dan Mize bir yumruk bu sırada Christian Ortonun kolunu iplere çarptırıyor Mizde Hızla Ortonu ring dışına fırlatıyor

Randy Orton eleniyor

Winners and New World Heavyweight Champion:The Miz
11 Haziran Smackdown SuperShow WWE-Royal-Rumble-2011-Results-1
Miz yorgun durumda kemeriyle sevinirken Christian sırıtıyor Orton sinirli Christian korkmuş durumda Orton Christianı arka alana kadar kovalarken şovumuz sona eriyor

11 Haziran Smackdown SuperShow
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 13 Nisan Smackdown Supershow
» 20 Haziran Smackdown
» 19 Haziran Raw SuperShow
» 12 Haziran RAW Süpershow
» 19 Haziran Raw SuperShow