Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

11 Mayıs Smackdown

YazarMesaj
Capire
Admin
Admin
Capire

11 Mayıs Smackdown  Empty
MesajKonu: 11 Mayıs Smackdown    11 Mayıs Smackdown  EmptyCuma Mayıs 11, 2012 7:03 pm

Şov'dan önce klasik intro ardında Pyro gösterileri ve Smackdown şovu başlıyor

Duyuluyor Christian elinde bir mikrofonla ringe geliyor.Konuşmadan önce Geçen hafta olanlar ekrana geliyor.
11 Mayıs Smackdown  13873_display_image
Savaş savaş büyük bir savaş en yakın bir zamanda başlıycak ve tüm WWE'yi sarıcak bir savaş Hayır Hayır Punk'la bir savaşa girmiycem o umrumda değil yaptıklarının cezasını çekicek kimse bana dokunamaz bu savaş başladı bile ve Wrestlemania'da sona ericek Teddy Long ve John Laurunaits arasında olucak bu savaş ve ben bu savaşta John Lauruanits'in yanında olucam ve Wrestlemania'dan sonra bozdugum şanszlıgı devam ettiricem Wrestlemania'dan sonra benim zamanım olucak ve ben John Laurunaits'e akıllı ve çevik adamlar bulmak zorundayım tıpkı ben gibi bunun içinde şovda olmak zorundayım fakat sakatlıgım var ama bu engel değil bu hiç birşey değil ben gene şovlarda olucam ve insanları gözlemliyor olucam burda olucam güreşmiycem ama insanları izleyip taktigimi belirliycem.

Christian bunları söyledikten sonra ringi terk ediyor ve spiker masasına geçiyor.

Duyuluyor HHH girişte görünüyor klasik tauntu ardından hızlı adımlarla ringe geliyor ve köşeye geçip tauntunu yapıyor ardında rakibini beklemeye başlıyor

Duyuluyor Jeff Hardy girişte görünüyor Klasik tauntu ardından büyük bir Cheer alarak ringe geliyor ve köşede tauntunu yapıp maçı bekliyor

Jeff Hardy vs Triple İntercontinental Championship
Maç Lockupla başlıyor.Jeff'ten bir Armlock ardında Headlock HHH dirsek darbeleri atarak kurtuluyor birde Diz vurup iplere yolluyor ve Clothesline deniyor.Jeff egilip Clothesline vuruyor bir Clothesline daha ardında.HHH ayaklanıyor Jeff'ten ard arda yumruklar HHH bir yumruk atıyor ardında tekmeliyor.Clothesline denemesi.Jeff egiliyor ve tekme atıp HHH'yi köşeye yollamayı deniyor Reversall ile HHH Jeffi yolluyor .Ardından köşede yumrukluyor.Hakem ayırıyor.HHH Jeff'e Doğru koşuyor Jeff'ten Dropkick.Ardından Arm DDt.Jeff Armlock baglıyor.HHH kurtuluyor ve Short Arm Clothesline yapıyor tuş denemesi 1-2-Jeff kurtuluyor.HHH Jeffi kaldırıyor ve Suplex denemesi Reversall ile Jeff Stiout Suplex Splam yapıyor ardında Clothesline deniyor HHH egiliyor Jeff iplere gidiyor HHH'den Flying Knee Drops birde Jumping Knee Drops tuş denemesi 1-2-Jeff kurtuluyor HHH tekmeler atıyor ardında kaldırıp Jeffi iplere yollamayı deniyor Reversall ile Jeff HHH'yi yolluyor HHH'den bir Neckbreaker tuş denemesi 1-2-Jeff kurtuluyor HHH tekmeliyor Jeff köşede HHH üzerine koşuyor Jeff'ten Low Dropkick birde Corner Dropkick ardında Swanton Bomb için köşeye çıkıyor HHH bir yumruk ve Headbut atıyor birde Supersuplex tuş denemesi 1-2-Jeff kurtuluyor iki isim aynı anda ayaklanıyor Jeff'ten bir Mule Kick Jeff'ten birde Hurricanrana denemesi HHH Powerslam yapıyor tuş denemesi 1-2-Jeff kurtuluyor HHH Jeffe Powerbomb deniyor Jeff Spike Hurricrana yapıyor ardında HHH'ye Doğru koşuyor HHH'den Spinebuster Pedigree tauntları Jeff kalkıyor bir tekme Pedigree denemesi Jeff kurtuluyor ve HHH'yi hakeme doğru ittiriyor birde Dropkick hakem ring dışında Jeff bir tekme atıp TOF deniyor HHH ittirip Pedigree pozisyonuna getiriyor Christian ring dışından İC titleyi alıyor ve HHH'nin kafasına geçiriyor Jeff HHH'nin üzerine düşüyor CC hakemi ringe sokuyor tuş denemesi 1-2-3

Kazanan ve Yeni İntercontinental Şampiyonu:Jeff Hardy
Christian maçtan sonra gülerken Jeff ayaklanıyor Christian İC kemerini alıyor ve hızla Jeffinde kafasına vuruyor ve ringi terk ediyor.
Capire
Admin
Admin
Capire

MesajKonu: Geri: 11 Mayıs Smackdown    11 Mayıs Smackdown  EmptyCuma Mayıs 11, 2012 8:26 pm

Duyuluyor Edge klasik tauntu ardından büyük bir Boo alarak ringe geliyor köşede tauntunu yapıyor ve rakibini beklemeye başlıyor

Duyuluyor The Miz girişte klasik tauntu ardından büyük bir Boo alarak ringe geliyor ardında köşede tauntunu yapıyor ve tişörtünü çıkartıp fırlatıyor

Edge vs The Miz
Maç başlıyor iki isim ortada tartışıyor Miz tauntunu yapıyor Boolanıyor Edge tauntunu yapıyor oda boolanıyor Miz'den Edgeye bir Tokat Edge'dende Mize Miz Edge'nin üzerine atlayıp onu yumrukluyor şimdi Edge kurtulup Mizi yumrukluyor yuvarlanarak yumruklar atıyorlar birbirlerine iki isim ring dışına düşüyor Miz bir tekme atıp Edge'nin kafasını barikatlara vuruyor ardında aprona vuruyor ve Spiker masasına doğru götürüyor ve Edge'nin kafasını Masaya vurmak istiyor Edge eliyle engel oluyor ardında dirsek darbesi geçirip Miz'in kafasını spiker masasına vuruyor ardında ringe sokup bir tekme atıyor ve yumruklarayarak köşeye götürüyor ve diger köşeye yollıyıp Spearla koşuyor Miz çekiliyor Edge ringin ortasına fırlıyor Miz Edge'yi köşeden çekip yumrukluyor ardın birkez daha ringin ortasına fırlatıyor birde kaldırıp Wrist Lock ve Fujiwara Armbar yapıyor Edge ayaklanıyor ve Mizi iplere yolluyor birde Diz darbesi ardında bir tekme ardında Mizi kaldırıyor ve kafasına bir Dirsek darbesi ardında Miz'i iplerde sıkıştırıyor hakem ayırıyor Edge'den birde İplerdeki Miz'e Splash tuş denemesi 1-2-Miz kurtuluyor ve iplere gidiyor Edge onun yanına gidiyor Miz'den bir tekme birde yumruk Edge iplerde kalıyor Miz sıkıştırıyor hakem ayırıyor Miz sıkıştırmaya devam ediyor hakem ayırıyor Edge apronda yerde Miz'den birde Low Dropkick Edge ring dışında Miz ring dışına inip Edge'yi kaldırıyor ve çelik basamaklara yollamayı deniyor Reversall ile Edge Mizi yolluyor ardında kaldırıp kafasını aprona ve barikatlara vuruyor ringe sokuyor tuş denemesi 1-2-Miz kurtuluyor Miz köşeye gidiyor Edge yanına doğru geliyor Miz'den bir tekme ardında Edge'nin kafasını köşeye vurup yumrukluyor hakem ayırıyor ardında köşeye çıkıyor Edge bir yumruk atıp köşeye çıkıyor karşılıklı yumruklaşmalar aynı anda Big Boot iki isimde ring dışında yerde hakem sayıyor iki isimde aynı anda ringe giriyor Miz'den Edge'ye Clothesline tuş denemesi 1-2-Edge kurtuluyor Miz Edge'yi kaldırıyor Suplex denemesi Reversall ile Edge Suplex yapıyor tuş denemesi 1-2-Miz kurtuluyor Edge Mizi kaldırıp Implant DDT deniyor Miz kurtuluyor ve bir Arm DDT tuş denemesi 1-2-Edge kurtuluyor Miz'den Edge'ye bir Armlock Edge ayaklanıyor Miz hareketi bırakıp Body Slam yapıyor birde Knee Drops tuş denemesi 1-2-Edge kurtuluyor ve köşeye gidiyor Miz'den Corner Clothesline denemesi Edge çekiliyor Miz köşede kalıyor Edge Mizi köşeden çekip yumrukluyor birde Body Slam denemesi Miz kurtulup Rollup yapıyor 1-2-Miz ayagını iplere koyuyor hakem görüyor ve Mizi uyarıyor bir Rollup'ta Edge'den 1-2-Miz kurtuluyor ve iplere gidip Clothesline deniyor bir Clothesline'de Edge'den iki isimde yerde iki isimde aynı anda ayaklanıyor Miz'den bir Short-Arm Clothesline ardında iplere gidiyor Edge ayaklanıp Mizi ayaklarından yere çekiyor ve SharpShooter baglıyor Miz iplere gidiyor hakem ayırıyor Miz apronda kalıyor Edge onu kaldırmak istiyor Miz Edge'nin boynunu iplere çarptırıyor ardında ring dışından bir sandalye alıp ringe giriyor ve Edge'ye Chair Shot Edge'den Big Boot hakem No Contest kararı veriyor.

Kazanan:No Contest
Maçtan sonra Edge Sandalyeyi alıyor ve Mize vurmak istiyor Orton Edge'nin arkasında beliriyor ve RKO vuruyor o sırada Miz ayaklanıyor.bir RKO'da ona.Orton yerdeki rakiplerine bakıp sırıtırken sıradaki maçımıza geçiyoruz.
Capire
Admin
Admin
Capire

MesajKonu: Geri: 11 Mayıs Smackdown    11 Mayıs Smackdown  EmptyCuma Mayıs 11, 2012 9:40 pm

Duyuluyor Edge girişte klasik tauntu ardından büyük bir Boo alarak ringe geliyor.
11 Mayıs Smackdown  94xTr
Hemen ardından bir sandalyeye oturup rakiplerini bekliyor

Duyuluyor The Miz girişte klasik tauntu ardından boolanarak ringe geliyor ve Edge ile bir süre tartışıp sandalyeye oturuyor.

Duyuluyor Randy Orton girişte klasik tauntu ardından büyük bir Cheer alıyor ve yavaş adımlarla ringe geliyor ringde bir süre rakiplerini süzdükten sonra sandalyesine oturuyor

World Heavyweight Championship Contract Sign
11 Mayıs Smackdown  Edge_13_280x390_1290652a
Randy,Miz Herkes burda olduguna göre Kontratları imzalayıp geceyi kapatabiliriz dimi beyler çünkü Royal Rumble'de yenicegim iki kişi ve alıcagım bir kemer var ve onu Wrestlemania'ya kadar götürmek zorundayım bu yüzden elimizi çabuk tutalım burda güvende kontratlar sanırım en azından Orton arkadan saldıramaz ve ve Miz Miz biliyormusun çok doğru bir tahminde bulundum benim galibiyet serim var Hadi ama seni yendim hakemin kararı önemli değil dostum
11 Mayıs Smackdown  2678302_o
Kes Sesini Edge Kes sesini senden sıkıldım artık seni dinlemek istemiyorum boş konuşuyorsun gereksizsin ve Royal Rumble'den sonra burda olamıycaksın çünkü hak etmiyorsun yaptıgın tek şey konuşmak konuşmak ve konuşmak başka hiç bir şeye yaramıyorsun emin olki Randy Bile şuanda oturarak senden daha çok işe yarıyor ve Randy sende sesini kes ve sakın konuşmamı bölmeye çalışma bu törenin bitmesini en çok isteyen benim çünkü maçın Sonucunu biliyorum maçı ben kazanıcam Because I Am The Miz and I am Awesome and I am Next World Heavyweight
11 Mayıs Smackdown  Wwe-randyorton_1220413566
Hey Hey Hey sakin olun beyler sakin olun boşuna tartışıyorsunuz bunu bırakın çünkü gerçek şampiyon belli gerçek şampiyon yalanlarla değil kanıtlarla karşınızda Miz Miz kes sesini ben burda Edge veya sen gibi World Heavyweight Champion olucagımı söylemiyorum çünkü zaten olucagımı biliyorum ve bunu kanıtlıyorumda az önce sizlere nolduguna isterseniz bi bakalım ikinizde yerdeydiniz bu bir arkadan saldırma değildi birnevi uyarı atışıydı ve eger bu uyarı uymasanız aynısı hatta daha fazlası size olucak tıpkı şimdi oldugu gibi

Orton bunları söyledikten sonra Mikrofonu bırakıp masayı hızla yere atıyor ardında Mize bir Clothesline geçirip Edge'nin üzerine atlıyor ve onu yumrukluyor Miz ayaklanıyor Orton'dan Mize Uppercut bir Uppercutda Edge'ye birde İnvertod Headlock Backbreaker Edge ayaklanıyor Orton RKO denemesi Edge ittiriyor Orton'dan Mize RKO Edge'dende Ortona masanın üzerine bir Spear orton karnını tutarken Edge müziksiz bir şekilde gülerek ordan ayrılırken şov sona eriyor.

11 Mayıs Smackdown
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 4 Mayıs Smackdown
» 28 Mayıs Smackdown
» 27 Mayıs Smackdown
» 5 Mayıs Smackdown
» 12 Mayıs Smackdown