Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

7 Mayıs Haberler.

4 posters
YazarMesaj
The Chick Magnet
CO Adminler
CO Adminler
The Chick Magnet

7 Mayıs Haberler. Empty
MesajKonu: 7 Mayıs Haberler.   7 Mayıs Haberler. EmptyPtsi Mayıs 07, 2012 3:18 pm

7 Mayıs Haberler. CaK31

İlk olarak RAW şovuna bakıyoruz.

RAW şovu nefesleri kesti CM Punk ile Christian karşılaştı ve maçta kazanan çıkmadı ancak asıl garip olan Jerichonun maçtan önceki konuşmasıydı,işte görüntüler ve Jerichonun kısa konuşması :

7 Mayıs Haberler. Kbhf1

Cm Punk büyük WWE Süperstarı süperstars galibi aman ne büyük bir başarı Alkışlayın Punkı o bunu hak ediyor.Cm Suck Cm Suck hadi Cm Punk göster kendini bana yenilmek dışında bi rşey yap.

Ve belkide RAW şovunun o günkü en önemli maçı SCSA vs HBK ! İki güreşçi kozlarını US kemeri için paylaştılar ancak maçı kazanıp kemeri kazanan SCSA oldu.

7 Mayıs Haberler. AhFRi

O gece sadece zaman kaybı olarak oynanan maçı Sheamus Jamie Noble'ye karşı kazandı.

7 Mayıs Haberler. IGIBQ

Ve o gece nefesleri kesen bir diğer maç Johcn Cena vs Chris Jericho ! Maç gerçekten çok heyecanlı ve çekişmeliydi uzun süren karşılaşmayı John Cena kazandı maçtan sonra John Cena'nın ve John Laurunaits'in konuşmalarına bakalım.

7 Mayıs Haberler. Mfp1z

John Cena:Müzigi Kesin Müzigi Kesin size çok önemli bir duyurum var bunu aslında biliyorsunuz bu maçın kazanını Royal Rumble'deki maçın türünü belirliycek ve ben bu maçın türünü belirleme hakkını bu gece kazandım ve bunu istedigim maça kullanıcam bu maçın ne oldugunu hepiniz benden daha iyi biliyorsunuz aslında.

John Laurunaits:Hey Beyler Beyler beni dinleyin Cena gibi benimde size bir süprizim var.Bu maç türü asla olmıycak evet evet olmıycak beni kandırmaya çalışmayın maç Cena'nın dedigi gibi olmıycak çünkü o kariyerinde yaptıgı en iyi şeyi yapmaya çalıştı Hile ve Yalan söylemek fakat ben John Laurunaits bunu yutmadı.Bu yüzden maça ben karar veriyorum ve Maç Elemination olucak bakalım Maçta Cena ayakta ne kadar uzun bir süre kalıcak.My Names John Laurunaits and I am Interm Raw and Smackdown general Manager iyi günler seyirciler görüşmek üzere.

Ve RAW şovu bu görüntüler ile sona eriyordu geçen hafta.

RAW şovu 5.3 reyting alıyor.

Bizde reklamlara gidiyoruz geldiğimizde geçen hafta ki Smackdown şovuyla ilgili haberleri aktaracağım.
The Chick Magnet
CO Adminler
CO Adminler
The Chick Magnet

7 Mayıs Haberler. Empty
MesajKonu: Geri: 7 Mayıs Haberler.   7 Mayıs Haberler. EmptyPtsi Mayıs 07, 2012 3:49 pm

Ve Smackdown haberleri ile yeniden karşınızdayız.

7 Mayıs Haberler. IrXnW

Şova gerçekten çok ilginç bir maçla Christian vs Hornswoogle maçıyla başlandı. Hornswoogle ne kadar kaçmaya çalıştıysada yeterli olmadı ve Christian Hornswoogle'ı yakalayıp maçı kazandı ve kendisi için pekte önemli olmayan bir galibiyet aldı.

7 Mayıs Haberler. 7EAZZ

Ve ardından gecenin önemli maçlarından biri olan The Miz vs Triple H maçı başladı.Herkesin kafasında ''acaba Triple H bu seriyi bozar mı ?''sorusu vardı ancak The Miz Triple H'i devirerek serisine devam etti.

7 Mayıs Haberler. 7nByS

Ve sırada SCSA ile Jeff Hardy maçı başladı herkes maçı soluksuz izledi Jeff çok iyi bir performans sergiledi ancak bu performansı karşılaşmayı kazanmaya yetmedi SCSA maçtan galibiyetler ayrıldı.

7 Mayıs Haberler. G9nh5

Ve gecenin son maçına sıra geldi herkesin heyecanla baklediği Randy Orton vs Edge maçı.Bu maçta bir de misafir vardı Royal Rumble de bu iki güreşçinin rakibi olan The Miz maçta spiker olarak görev aldı.Maç herkesin beklediği gibi çok çekişmeli ve eğlenceliydi ancak maçta kazanan bir kiş olmalıydı ve o kazananda Randy Orton oldu ve Royal Rumble öncesi küçük bir mesaj verdi.Maçı kazanan Randy Orton tauntunu yaparken şovda sona erdi.

7 Mayıs Haberler. 7BKyR

Smackdown şovu harika maçları ile 5.9 reyting aldı.

Ve bizde habeleri sunduktan sonra ayrılıyoruz haftaya görüşmek üzere.
Best In The World
CO Adminler
CO Adminler
Best In The World

7 Mayıs Haberler. Empty
MesajKonu: Geri: 7 Mayıs Haberler.   7 Mayıs Haberler. EmptyPtsi Mayıs 07, 2012 4:04 pm

Güzel olmuş ama 5.9 ve 5.3 reyting cidden abartılı olmuş kanka Very Happy
The Chick Magnet
CO Adminler
CO Adminler
The Chick Magnet

7 Mayıs Haberler. Empty
MesajKonu: Geri: 7 Mayıs Haberler.   7 Mayıs Haberler. EmptyPtsi Mayıs 07, 2012 4:07 pm

Hacı şu ana kadar hep çok düşüktü bir kere yüksek veriyim o kadar emek var sonuçta bundan sonrakilerde daha titiz olucam.
Misafir
Misafir

7 Mayıs Haberler. Empty
MesajKonu: Geri: 7 Mayıs Haberler.   7 Mayıs Haberler. EmptyPtsi Mayıs 07, 2012 5:35 pm

4.5 Falan olsaydı bari Very Happy Olsun ya ne olacak,harika hazırlamışsın.
The Chick Magnet
CO Adminler
CO Adminler
The Chick Magnet

7 Mayıs Haberler. Empty
MesajKonu: Geri: 7 Mayıs Haberler.   7 Mayıs Haberler. EmptyPtsi Mayıs 07, 2012 5:41 pm

Teşekkür ederim beyler reyting konusunda en az 15 dk. düşündüm pek anlamam ama baktım şovlara güzellerdi maçlarıda beğendim dedim bu seferlik böyle olsun diğerlerinde daha titiz olurum.
Jeff Hardy

Jeff Hardy

7 Mayıs Haberler. Empty
MesajKonu: Geri: 7 Mayıs Haberler.   7 Mayıs Haberler. EmptyPtsi Mayıs 07, 2012 5:50 pm

Güzel olmuş kanka. Ellerine sağlık.
The Chick Magnet
CO Adminler
CO Adminler
The Chick Magnet

7 Mayıs Haberler. Empty
MesajKonu: Geri: 7 Mayıs Haberler.   7 Mayıs Haberler. EmptyPtsi Mayıs 07, 2012 6:03 pm

Arkadaşlar son kez hepinize teşekkür edeyim,ilk kez yaptım bazı kusurlar olabilir kusura bakmayın.
RıseAboveHate
CO Adminler
CO Adminler
RıseAboveHate

7 Mayıs Haberler. Empty
MesajKonu: Geri: 7 Mayıs Haberler.   7 Mayıs Haberler. EmptyPtsi Mayıs 07, 2012 6:06 pm

Levent olağanüstü bir iş çıkarmışsın.Tebrik ederim seni.İlk yapışın ama bence gayet başarılı.

7 Mayıs Haberler.
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 17 Mayıs Haberler
» Haberler..
» Haberler..
» 2 Haziran Haberler
» 26 Haziran Haberler