Professional Wrestling Turkey
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Türkiyenin en iyi WWE RPG`si!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Extreme Rules 2012 Tartışma

+2
Capire
AgeOfOrton
6 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir

Extreme Rules 2012 Tartışma Empty
MesajKonu: Extreme Rules 2012 Tartışma   Extreme Rules 2012 Tartışma EmptyPtsi Nis. 30, 2012 6:30 am

Birçok kişinin şu anda PPV'i izlediğini düşünmüyorum.O yüzden sonuçları vermedim.Öğle gibi saatlerde vereceğim.

Sonuçlar ;

John Cena vs Brock Lesnar = John Cena (Görüşüm: Brock Lesnar'ın ilk maçında böyle dövüşeceği belliydi.Maç genel olarak pek iyi değildi fakat KAN vardı KAN!)
CM Punk vs Chris Jericho = CM Punk WWE CHAMP (Görüşüm: CM Punk is Best in The World!-Servan )
Sheamus vs Daniel Bryan = Sheamus WHC CHAMP (Görüşüm: Sheamus kemeri yeni aldı, kolay kolay kaybetmeyeceği belliydi.-Servan)
Santino Marella vs The Miz = Santino Marella USA CHAMP (Görüşüm: WWE, Miz'e hak ettiği değeri vermiyor. Umarım farkına varırlar.-Servan)
Big Show vs Cody Rhodes = Cody Rhodes IC CHAMP (Görüşüm: WM'de Big Show'un IC Kemerini alması sadece formaliteydi. Asıl feud şimdi başlıyor.-Servan )
Randy Orton vs Kane = Randy Orton (Görüşüm: Muhteşem bir maç,türün ismine yakışır adeta.Maç neredeyse hiç yerde geçmedi...)
Ryback vs Ace Hawkins & Heath Hatton = Ryback (Görüşüm: 2 jobber'ı adamın karşısına çıkartmış , Push veriyorlar.-Servan)
Brodus Clay vs Dolph Ziggler = Brodus Clay(Görüşüm : Saçma bir maç ama kısa tutulması tadında bırakmış.

En son Ŧσя נυѕтι¢є tarafından Ptsi Nis. 30, 2012 5:58 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
AgeOfOrton
Admin
Admin
AgeOfOrton

MesajKonu: Geri: Extreme Rules 2012 Tartışma   Extreme Rules 2012 Tartışma EmptyPtsi Nis. 30, 2012 6:31 am

Ben şu an izliyorum panpa.Konuyu görünce merakıma yenilip baktım.İyiki sonuçları vermemişsin.
Capire
Admin
Admin
Capire

MesajKonu: Geri: Extreme Rules 2012 Tartışma   Extreme Rules 2012 Tartışma EmptyPtsi Nis. 30, 2012 10:48 am

Zack'in amacını anlayamadım Very Happy
Best In The World
CO Adminler
CO Adminler
Best In The World

MesajKonu: Geri: Extreme Rules 2012 Tartışma   Extreme Rules 2012 Tartışma EmptyPtsi Nis. 30, 2012 11:46 am

Henüz İzlemeyenler Bakmasın Sonuçları İçerir:
Spoiler:
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Extreme Rules 2012 Tartışma   Extreme Rules 2012 Tartışma EmptyPtsi Nis. 30, 2012 11:55 am

Capire demiş ki:
Zack'in amacını anlayamadım Very Happy
Görünmek istedi adam Very Happy
The Chick Magnet
CO Adminler
CO Adminler
The Chick Magnet

MesajKonu: Geri: Extreme Rules 2012 Tartışma   Extreme Rules 2012 Tartışma EmptyPtsi Nis. 30, 2012 3:14 pm

WWE'nin Allah belasını versin. Very Happy
RıseAboveHate
CO Adminler
CO Adminler
RıseAboveHate

MesajKonu: Geri: Extreme Rules 2012 Tartışma   Extreme Rules 2012 Tartışma EmptyPtsi Nis. 30, 2012 3:35 pm

Extreme Rules bence harikaydı.John cenanın kazanması daha da harikaydı.Ama Extreme Rukes'te United States Championluğu Miz'in hakkıydı.Santino almamalıydı kemeri.
GS Forever
Admin
Admin
GS Forever

MesajKonu: Geri: Extreme Rules 2012 Tartışma   Extreme Rules 2012 Tartışma EmptyPtsi Nis. 30, 2012 4:35 pm

Extreme Rules hakkında ki yorumum şu bence Punk ın kız kardeşi çok güzeldi. Very Happy
AgeOfOrton
Admin
Admin
AgeOfOrton

MesajKonu: Geri: Extreme Rules 2012 Tartışma   Extreme Rules 2012 Tartışma EmptyPtsi Nis. 30, 2012 5:00 pm

Miz'i iyice düşürdüler.

Randy'nin kazanması süper oldu.WHC feuduna girerse iyi olur.

Saçma sapan zaman doldurmak için konulan bir maç.Brodus bakalım hiç yenilcekmi ?

Cody'nin alıcağını biliyordum.Big show tüm kemerleri kazansın diye İC olmuştu WM'de.

Sheamusun alıcağı belliydi.Daniel Bryan İC'ye kadar düşmeli bence.

Ryback'de Brodus gibi saçma push alan biri.Yine zaman doldurmak için yapıldı maç.

Jericho aslında kemeri almalıydı ama kaybetti ve büyük ihtimal Jericho WM2ye kadar bırakcak.

Lets Go Cena
Capire
Admin
Admin
Capire

MesajKonu: Geri: Extreme Rules 2012 Tartışma   Extreme Rules 2012 Tartışma EmptyPtsi Nis. 30, 2012 5:43 pm

Abartmıyorum ME maçında Cena canını ortaya koydu Lesna Resman mahalle kavgası etti.Cena PG adamı diyenlere iyi bi kapak olmuştur umarım.
Misafir
Misafir

MesajKonu: Geri: Extreme Rules 2012 Tartışma   Extreme Rules 2012 Tartışma EmptyPtsi Nis. 30, 2012 6:06 pm

PPV Genel olarak muhteşemdi bence.Özellikle de Randy vs Kane maçı harikaydı.Maçın neredeyse hiç yerde geçmemesi ve birçok nesnenin kullanılması maçı güzel kıldı.Maç sonunda da WWE Kahramanını galibiyete ulaştırdı.

Chris vs Punk maçı ise gecenin en iyi maçıydı.Finisher'lar,sandalyeler,masalar,sopalar...Herşey vardı.Maç sonucu olarak ta zaten Jericho Ağustos'ta turneye gidecek ve bura da CM Punk'ın evi olduğu için belliydi.

WHC Maçı beklediğiden iyiydi.Feud'u pek beğenmiyordum fakat bu maç ile Feud harika bir hal aldı,fakat bence tadında bırakılıp Randy'nin WHC'ye oynaması lazım.

USC Maçı belliydi.WWE Santino'yu dahada yükseltmeye çalışıyor.Zaten Miz'i USC Layık görmüyorum bu adama WWEC Feudu lazım.

IC Maçıda beklediğimden iyiydi Big Show'un böyle bir şekilde yenileceğini düşündüm ve öyle de oldu.

ME Maçına gelirsek...Lesnar'ın ilk maçında bu tür performans göstereceği belliydi.Maçın başından sonuna kadar Cena ezildi.Fakat dayanmayı bilip kazandı.Ayrıca kan çıkması maçı bi' ayrı kıldı.

Yakında PPV'in İncelemesinide yayınlayacağım.İyi ki gitmişim ER'a..

Extreme Rules 2012 Tartışma
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Extreme Rules Sonuçlar
» Exterem Rules 2012
» 2 Temmuz RAW Tartışma konusu
» WWE Raw - 5/21/2012 - 21st May 2012 - HDTV - Watch Online
» No Way Out 2012